نکات خرید کاور رختخواب جاجیم

نکات خرید کاور رختخواب جاجیم

نکات خرید کاور رختخواب جاجیم

کاور رختخواب جاجیمی که در بیشتر خانه ها در سراسر جهان استفاده می‌شود، اکنون به‌عنوان آسان‌ترین گزینه کاور رختخواب برای خانه شناخته شده است، در این جا چند دلیل درباره نکات خرید کاور رختخواب جاجیم وجود دارد که چرا کاور رختخواب محبوبیت بین المللی پیدا کرده است.

بدون پر کردن داخل، کاور رختخواب جاجیمی قابل شستشو در ماشین است و از انواع لحاف با هر جنس و کیفیتی محافظت می کند، کاور رختخواب بزرگ ترین و تاثیر گذارترین قطعه در اتاق خواب شما است، تعویض کاور رختخواب جاجیمی ساده ترین و اغلب مقرون به صرفه ترین راه برای دادن ظاهری تازه به اتاق خواب است، وقتی لحاف تا شده و برای استفاده در آینده داخل کاور رختخواب ذخیره می شود، فضای کمی در کمدتان اشغال می کند.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

مزایای استفاده از کاور رختخواب

در حالی که مراقبت از کالاهای خواب آسان است، قرار دادن لحاف پس از شستشو به تنهایی چندان ساده نیست و بهتر است برای تمیز ماندن آن را داخل کاور رختخواب نگهداری کنید، در واقع، در نظرسنجی اخیر، تقریباً 80 درصد از افراد قرار دادن کالاهای خواب خود را درون کاور رختخواب خسته کننده می دانند.

بیشتر بدانید

قيمت بالش پر

قیمت عمده بالش

پخش عمده بالش

خرید بالش معمولی

خرید بالش متناسب با حالت خواب

نحوه قرار دادن لحاف در کاور رختخواب

نکات خرید کاور رختخواب جاجیم، برای سهولت استفاده در نکات خرید کاور رختخواب جاجیم، کاور لحاف و روتختی را با بند گوشه داخلی خریداری کنید تا مطمئن شوید که لحاف شما در طول استفاده در جای خود باقی می ماند، شما باید روی تشک را با کاور بپوشانید، با این حال، حتی پس از پوشاندن لحافت خود با بهترین کاور رختخواب جاجیمی، امکان ورود کثیفی به داخل کاور وجود دارد. داشتن یک کاور رختخواب مناسب برای هر خانه ای لازم است، قبل از این که به انواع کاور رختخواب بپردازیم، اجازه دهید ابتدا بفهمیم که مواد مختلف مورد استفاده در کاورهای رختخواب چیست، بیشتر مردم بین انتخاب کاور رختخواب جاجیمی و کاورهای معمولی گیر می کنند، پس بیایید قبل از شروع صحبت در مورد انواع مختلف کاور رختخواب این موضوع را روشن کنیم.

بیشتر بخوانید
خرید انواع جاجیم

انواع کاور رختخواب جاجیمی

انواع متداول کاور رختخواب شامل کاور ملحفه، کاور روتختی و کاور بالش است، با این حال، همانطور که قبلا ذکر شد، بسیاری از مردم اغلب در مورد برخی از انواع معمولی کاورها و انواع جاجیمی کاورهای رختخواب گیج می شوند.

کاور ملحفه

ملحفه ها پارچه ای هستند که مستقیماً روی تشک قرار می گیرند، از آن جایی که ملحفه به طور مستقیم با بدن شما در تماس است پس برای تمیزنگه داشتن آن لازم است که از کاور مناسب جاجیمی استفاده کنید.

کاور روتختی

بعد از این که تشک را به طور مناسب با یک ملحفه داخل کاور رختخواب جاجیمی قرار دادید، قسمت سرگرم کننده انتخاب کاور روتختی جاجیمی مناسب است، کاور روتختی ها انواع مختلفی دارند و این روتختی است که به زیبایی ظاهری تخت شما می افزاید، اگر می خواهید در اتاق خواب خود تختی شبیه هتل داشته باشید، بهتر است روتختی ها را درون کاور قرار دهید تا تمیز بمانند.

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

خرید کاور رختخواب جاجیمی

هنگامی که قصد خرید کاور رختخواب را دارید، ملاحظات خاصی در نکات خرید کاور رختخواب جاجیم

وجود دارد که باید به آن ها توجه کنید، لحاف ها در اندازه های مختلف از تخت های یک نفره تا تخت های کینگ موجود هستند. بنابراین، اولین چیزی که باید در نظر بگیرید اندازه لحاف تخت شما است تا بتوانید کاور مناسبی را تهیه کنید، شما نمی خواهیه برای لحاف تهیه کرده اید خیلی بزرگ یا خیلی کوچک باشد، پس ابتدا قبل از خرید باید اندازه مناسب کاور رختخواب را در نظر بگیرید و مطابق با همان خرید خود را انجام دهید. دومین نکته مهم، نوع جاجیم مورد استفاده در کاور رختخواب است، بهترین مواد برای کاور رختخواب شامل پنبه، مخلوط پنبه، فلانل و ابریشم است که برای ساخت جاجیم استفاده می شود.

بیشتر بخوانید
تولیدی کیف جاجیم در اصفهان

نکته بعدی که باید در نکات خرید کاور رختخواب جاجیم در نظر بگیرید هدفی است که برای خرید کاور رختخواب در نظر دارید، اگر یک کاور رختخواب جاجیمی یا یک کاور رختخواب معمولی می خواهید خب به سلیقه شخصی شما بستگی دارد که چه نوعی را انتخاب و خریداری می کنید.

ویژگی های کاور جاجیم دستبافت

کاور رختخواب جاجیم دستبافت کاملاً اصیل و منحصر به فرد است و با پشم طبیعی و توسط عشایر بافته می شود. این کاور جاجیمی به دلیل استفاده از مواد طبیعی در بافت و لکه گیری، خاصیت ضد حساسیت دارد و برای نگهداری ملحفه کودکان و سالمندان مبتلا به بیماری انتخابی عالی است و همچنین این محصول هیچ گونه جذبی ندارد. گرد و خاک، دوام و مقاومت بالایی در برابر فشار، استفاده طولانی مدت، نور خورشید و شستشو از جمله ویژگی های کاورهای رختخواب جاجیمی است.

نقوش و طرح های جاجیم

جاجیم‌ها و کاورهای رختخواب جاجیمی نه تنها به دلیل رنگ‌های غنی و جسورانه‌شان (که از رنگ‌های طبیعی ساخته شده از برگ‌ها، گل‌ها، سبزیجات و ریشه‌ها به دست می‌آیند). بلکه به‌خاطر نقوش گرافیکی خاصی که به‌طور مؤثری آن را تقویت می‌کنند، ارزشمند هستند. از همان ابتدا، کاورهای جاجیمی بسیار بیشتر از نوع معمولی آن سودمند دیده می شد. آن ها برای آموزش و الهام بخشیدن نیز در نظر گرفته شده بودند.

 

نقوش مذهبی و تاریخی منحصربه‌فرد در هر محصول جاجیمی گنجانده شده بود . داستان سازندگان، خانه‌هایشان و حتی چیزی از امیدها، ترس‌ها، باورها و رویاهای آن ها را بازگو می‌کرد. در حالی که معنای خاص برخی از نقوش از منطقه ای به منطقه دیگر متفاوت است. آن ها بر بسیاری از موضوعات جهانی تأثیر می گذارند .مذهب، قدرت، اشراف، طبیعت، و موارد دیگر. شما نیز می توانید انواع مدل ها و طرح های متنوع محصولات را در تولیدات شرکت ویرا سفر مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید
فروشگاه زیرانداز جاجیمی

نتیجه

بافت جاجیم از نخ های پود است و با برگشتن نقش آن یک بار نمایان می شود، وقتی نخ برمی گردد. شکاف کوچکی ایجاد می کند این تکنیک الگوی سنتی پله مانند را ایجاد می کند. که مشخصه محصولات جاجیمی پهن بافته است و محصول جاجیمی بافته شده از هر دو طرف یکسان به نظر می رسد.

انواع محصولات جاجیم با استفاده از ابزارهای بافندگی سنتی، از جمله چاقو/قیچی و شانه کوبنده فلزی ساخته می شوند. تبدیل به انواع زیرانداز، کاور رختخواب، کیف های مسافرتی جاجیمی و… می شوند.

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *