زير انداز مسافرتی 1 نفره

زير انداز مسافرتی کيف دار

زير انداز مسافرتی 1 نفره

از آن جایی که ورزش های هوازی مانند یوگا یا پیلاتس بهتر است در فضای آزاد و در حضور اکسیژن تازه انجام شود. استفاده از زیر انداز مسافرتی 1 نفره برای این منظور الزامی است. زیرا در صورت عدم استفاده از زیر انداز مسافرتی 1 نفره در هنگام ورزش یا نرم در فضای آزاد، علاوه بر کثیف و گل آلود شدن لباس های فرد ورزشکار، انجام برخی نرمش های کششی پا یا زانو یا کمر بر روی زمین غیر ممکن خواهد بود. حتی در صورت انجام این ورزش ها بر روی سبزه و چمن و یا خاک نرم نیز پوست شما یا لباس شما ممکن است آسیب دیده و یا خاک آلوده شوند. بنابراین در وهله اول به ورزشکاران و کوهنوردان توصیه می شود. که قبل از انجام ورزش در فضای آزاد یا اقدام به کوهنوردی، به خرید زیر انداز مسافرتی 1 نفره خود بپردازید.

 

برای خرید عمده با شماره

03136939999

تماس بگیرید

 

زير انداز مسافرتی 1 نفره علاوه بر استفاده توسط ورزشکاران و کوهنوردان و طبیعت گردان حرفه ای، برای انجام نماز های جمعه یا نماز های اعیاد که بایستی در فضای روباز انجام بگیرند نیز کاربرد دارد. بنا براین اگر شما نگران رفاه و راحتی خود یا پدر و مادر عزیزتان هستید که عادت به شرکت در نماز جمعه را دارند. می توانید با خرید یکی از این زیر انداز های مسافرتی 1 نفره برای آن ها به سلامتی و آسایش آن ها کمک کنید.

قیمت زير انداز مسافرتی 1 نفره

قیمت زیر انداز مسافرتی 1 نفره بسته به جنس آن محصول بسیار مختلف است. زیر انداز مسافرتی 1 نفره برای مصارف ورزشی و از جنس فوم یک قیمتی دارند و زیر انداز مسافرتی 1 نفره از جنس جاجیم یا پارچه ای و پلاستیکی قیمت دیگری دارند. حتی نوع بادی و برزنتی زیر انداز مسافرتی 1 نفره نیز در بازار وجود دارد که دارای قیمت های متنوعی است. حتی زیر انداز های مسافرتی 1 نفره تاشویی در بازار وجود دارند که حالت تاشده آن به عنوان بالش مورد استفاده قرار می گیرد . حالت باز آن برای دراز کشیدن در مسافرت ها و یا باشگاه های ورزشی به کار می آید. در هر صورت تنوع محصولات و نوع جنس زیر انداز مسافرتی 1 نفره تعیین کننده قیمت آن است.

بیشتر بخوانید
انواع حصیر مسافرتی

البته اگر زیر انداز مسافرتی 1 نفره خود را برای مصارف گردشگری و یا نشستن و توقف در پارک یا برگزاری نماز جمعه بخواهید به کار ببرید. می توانید از زیر انداز های مسافرتی 3 متری طرح جاجیم ویرا سفر نیز استفاده کنید. این زیر اندازه های مسافرتی 1 نفره به راحتی می توانند قد یک انسان 2 متری را به همراه نیم متر اضافه فضا از بالای سر و پایین پای او پوشش دهند . زیر انداز بسیار مناسبی برای استراحت در مسیر بین راه ها برای فرد راننده باشند. همچنین این نوع زیر انداز مسافرتی 1 نفره طرح جاجیم با وجود دارا بودن یک لایه لمینت شده اسپان باند در زیر خود می توانند. برای ورزشکاران در پارک ها نیز زیر انداز گرم و مناسبی باشند.

بیشتر بدانید

زير انداز مسافرتی ارزان

مرکز پخش ميز مسافرتی

خريد عمده ميز سفری

قيمت ميز سفری

خريد ميز سفری

خرید زير انداز مسافرتی 1 نفره

جهت خرید زیر انداز مسافرتی 1 نفره نیز بهتر است از طریق تولیدی این محصول اقدام کنید. یکی از این تولیدی با سابقه، تولیدی ویرا سفر است. که با تجربه 15 ساله خود در زمینه تولید انواع زیر انداز های مسافرتی، یکی از بهترین تولید کنندگان زیر انداز مسافرتی 1 نفره در داخل ایران است.

خرید زیر انداز مسافرتی 1 نفره به غیر از موارد مصرف برای ورزشکاران می تواند به عنوان یک زیر سفره ای تک نفره برای غذا خوردن کودک دلبند شما مورد استفاده قرار بگیرد. در این صورت به خاطر ابعاد کوچک و اندازه مناسب آن به راحتی قابل شست و شو با دست و یا داخل ماشین ظرفشویی است. هم به علت اندازه کوچک آن به سرعت نیز خشک شده و کاملاً تمیز و خشک آماده استفاده برای دفعات بعدی می باشد.

بیشتر بخوانید
حصیر مسافرتی 9 متری

زیرانداز مسافرتی 6 متری

در مقایسه با زیر انداز های مسافرتی 6 متری و 12 متری، پهن و جمع کردن آن ها نیز راحت تر است . وزن کمتری دارند و حجم کمتری را اشغال می کنند. بنا براین بسیار مناسب استفاده به عنوان زیر سفره ای کوچک برای خانواده هایی است که تنها یک کودک دارند . می توانند در فضای زیر او این زیر انداز های مسافرتی 1 نفره را پهن کنند.

همچنین اگر شما به صورت یک نفره مسافرت می کنید و یا کوهنوردی و طبیعت گردی تک نفره انجام می دهید. این زیر انداز های 1 نفره ابعاد بسیار مناسب و وزن بسیار یبکی دارند و به راحتی در کوله پشتی شما جا می شوند.

زير انداز مسافرتی 1 نفره

زير انداز مسافرتی 1 نفره تولیدی ویرا سفر

زیر انداز های مسافرتی 1 نفره تولیدی ویرا سفر کاربرد ها و مزایای متعددی دارند. از مزایای خرید زیر انداز مسافرتی 1 نفره از تولیدی ویرا سفر اطمینان خاطر از کیفیت بالا و قیمت مناسب آن را می توان نام برد. به علاوه ، می توانید از زیر انداز های مسافرتی 1 نفره تولیدی ویرا سفر به صورت یک کادوی مناسب به پدر بزرگ یا مادر بزرگ خود برای شرکت در نماز های اعیاد یا جمعه، استفاده کنید. همچنین دعای خیر ایشان را برای همیشه بخرید.

همچنین اگر صاحب یک کودک تازه متولد شده هستید و هنگام تعویض پوشک این نوزاد، نگران آلوده شدن فرش های منزل خود یا بستگان خود هستید. بهتر است با پهن کردن یکی از این زیر انداز های مسافرتی 1 نفره در زیر نوزاد خود، از پاک و تمیز بودن فرش زیر آن در هنگام تعویض پوشک اطمینان حاصل کنید. به این ترتیب هم شما و هم فرد صاحبخانه با طیب خاطر از تمیزی فرایند تعویض پوشک نوزاد توسط شما، به این مهم خواهید پرداخت.

بیشتر بخوانید
انواع حصیر های مسافرتی مقاوم

به هر ترتیب با هر کاربری که شما نیاز به خرید زیرانداز مسافرتی 1 نفره پیدا کردید. می توانید با خرید به صرفه و با کیفیت این زیرانداز ها از تولیدی ویرا سفر، از قیمت و کیفیت آن ها اطمینان پیدا کنید. علاوه بر آن با خرید زیرانداز مسافرتی 1 نفره تولیدی ویرا سفر می توانید به اقتصاد و رفاه خانواده هم در سفر، هم در منزل کمک کنید.

برای خرید عمده با شماره

03136939999

تماس بگیرید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *