۱۵ مدل بالش جدید

۱۵ مدل بالش جدید

۱۵ مدل بالش جدید

به همان مقدار که در اختیار داشتن یک تشک لطیف و نرم به همراه یک پتوی گرما بخش در سپری کردن، خوابی لذّت بخش و باکیفیت ‌برای ما بعد از پشت سر گذاردن روزی مشقت بار و سخت کاری حائز اهمیت است، وجود یک بالش مناسب هم می تواند تأثیر بسیاری بر روی خوب خوابیدن ما داشته باشد. از آن جهت که استناد به زیر سری های بی‌کیفیت و نامناسب می تواند منجر به برهم خوردن خواب شما گردد، استفاده های طولانی مدّت از آنها هم می تواند موجب بروز دردهای عضلانی در بخش گردن شود.

پس ما به شما در مجموعه ویرا سفر توصیه می کنیم با چشمانی باز به جهت خرید بالش گام بگذارید. جهت این امر لازم است خاطر نشان شویم که شما کار چندان راحتی هم پیش روی خود نخواهید داشت. چرا که تا دل شما بخواهد انواع و اقسام مختلف بالش ها در بطن بازار به چَشم می خورد. پس بهتر است، در این مطلب از خود شما را با ۱۵ مدل بالش جدید آشنا سازیم. شاید که بتوانیم رضایت شما را جهت خرید بالش کسب کنیم.

ما در این مطلب تا جایی که امکانش وجود داشته باشد، مدل های گوناگونی را به شما معرفی خواهیم کرد. حال آن که به هنگام وجود سؤالات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید.

 جنس بالش بهتر است، فومی باشد یا بادی

بالش های طبی موجود به دو دسته قسم بندی می شوند؛ فومی و بادی. البته متخصصان موجود در این زمینه چنین توصیه می کنند که چنانچه شما مایل هستید از بالش های طبی بهره بگیرید، توصیه می شود از انواع فومی آن استفاده نمایید. حال بالش های بادی را در طول سفر که با موضوع کمبود فضا به جهت قرار دادن وسیله های خود رو به رو می شوید، مورد استفاده قرار دهید. علّت این موضوع را ما می توانیم در هوشمند بودن بالش های طبی – فومی خلاصه نماییم.

زیرا این نوع از بالش ها با تغییر دمای هوا، تغییر شکل پیدا می کند. یعنی چنانچه که از یک بالش هوشمند دور گردن یا آن که زیر سر خود استفاده نمایید، آن ناحیه از بالش که قسمت گودی گردن شما را پر می نماید، برجسته می ماند و دیگر قسمت های بالش مقداری به قسمت داخلی فرو می رود. حال بعد از برداشتن بالش از زیر گردن توسط شما، آن نیز حالت اوّلیه را به خود خواهد گرفت.

بیشتر بدانید

بررسی بهترین مدل بالش

خريد آنلاين بالش

فروش آنلاین بالش

فروش بالش عمده

خرید بالش ساده

 معمولی است امّا همانند یک بالش طبی عمل می کند

بالش های طبی در واقع همان بالش های سنتی ما هستند. البته با این تفاوت که داخل آن ها به جای پر شدن با الیاف هایی چون؛ پر و پنبه، با فوم پر می شود. ابعاد این بالش ها اغلب در ۵۰×۷۰ خلاصه می شود و حاوی رویه ای از جنس پنبه هستند. وزن این بالش ها هم میان هشتصد الی ۱۵۰۰ گرم خلاصه می شود. توصیه می کنیم به هنگام انتخاب بالش از میانه های ۱۵ مدل بالش جدید به؛ شکل پذیری آن توجه کنید.

از سویی بهتر است اطمینان خاطر کسب کنید که آیا بالش ضد باکتری است! آیا می پرسید، این بالش ها با بالش های معمولی دارای چه تفاوتی هستند! ما این چنین می گوییم که تفاوت آنها در صاف و یک تکه نبودن آنهاست. از سویی این نوع از محصولات در بخش زیرین خود مقداری برآمده تر از دیگر قسمت هایی است تا بتواند به سهولت قسمت گودی گردن شما را پوشش بدهد.

 آیا شما در طول روز گردن درد دارید!

بهتر است از بالش های دور گردنی استفاده نمایید. چنانچه که مجبور هستید در روند روز با کامپیوتر کار نموده و دائماً پشت سیستم خود قرار بگیرید و یا آن که پشت فرمان بنشینید، این نوع از بالش ها که یکی از ۱۵ مدل بالش جدید است، می تواند مناسب باشد. در زمان اکتفا به این نوع از بالش ها سنگینی سر برروی آن خواهد افتاد. پس گردن دیگر مجبور به تحمل وزن سر شما نخواهد بود.

 آیا شما از زانو درد رنج می برید؟

برای اشخاصی که از زانو درد رنج می برند خوابیدن به پهلوی خود می تواند منجر به ساییدگی و بیشتر شدن احساس درد در این قسمت شود. بالشتک های مخصوص زانو درد، به هنگام خواب در میان زانو ها جای می گیرد و از ایجاد این قبیل از دردها در وجود شما پیش گیری می کند.

 بالش مناسب دوران بارداری

بیشتر بانوان باردار به ویژه در ماه های پایانی بارداری خود به پهلو قرار می گیرند و میخوابند و امکان دارد بزرگی و احساس سنگینی در قسمت شکم منجر به آزار و اذیت آنها در طول مدّت زمان خواب بشود. چاره ساز مشکل این مادران باردار، بهره گیری از بالش های بارداری می باشد که جهت قراردادن در زیر شکم خود طراحی شده و تولید می شوند این نوع از بالش ها غالباً به واسطه ی تمامی تولیدی ها، طراحی و ساخته می‌ شود نیز در اختیار شما قرار می گیرد البته که شما می توانید از این نوع بالش ها، بعدها به عنوان بالش شیردهی سپس جهت فرا دادن شیوه ی نشستن به فرزند خود مورد استفاده قرار دهید.

 بالش های ضد خروپف برای آسایش اطرافیان

درست است، برای آرامش در وجود شما و فراهم نمودن آسایش اطرافیان نیز تدابیری اندیشیده شد. بالش های ضد خروپف نیز توسط تولید کنندگان بسیاری تولید و روانه بازار می شود. جالب است بگوییم که با استقبال خوبی هم مواجه شد. بیشتر بالش ها برای استفاده افراد، یا بسیار نرم است یا سفت، یا خیلی بلند است و یا خیلی کوتاه. حال آن که بالش های ضد خروپف در میزان نرمی و سفتی متعادل تولید می شود و ارتفاع خوبی هم به خود گرفته است شرایط قرار گرفتن سر شما بر روی این نوع از بالش ها به حالتی است که تنفس شما بدون هیچ گونه گرفتگی به آسانی صورت می پذیرد.

 نگاهی گذرا به شیوه ی شستشوی بالش

کلّیه‌ی بالش های موجود را می توان داخل ماشین لباسشویی جای داد و شستشو داد. بهتر است صبر کنید منظور ما بالش های پنبه ای و پشمی نبوده است. چرا که این دو جنس از بالش های موجود میبایست به صورت دستی شستشو شد. و به خوبی خشک نیز داخل رویه بالش قرار بگیرد بالش های پنبه ای و پشمی، هنگامی که با ماشین لباسشویی شسته می شود، به یک دیگر می چسبید و در اصطلاح گوله گوله می شود. جهت شستشوی این مدل از بالش ها لازم است رویه بالش را با استفاده از یک قیچی کوچک بشکافید. سپس پشم و پنبه موجود درون بالش را بیرون آورده و به صورت جداگانه بشویید. نهایتاً آن را با دست باز نموده و مجدداً پارچه داخل بالش را با محتویات آن پر کنید.

 و در پایان

دوستان عزیز درست است که ما نتوانستیم تمام ۱۵ مدل بالش جدید را معرفی نماییم، امّا شما از میانه‌ی مدل های یاد شده کدام یک از آنها را ترجیح می دهید که انتخاب کنید! بهتر است خاطر نشان شویم که ما در مجموعه ویرا سفر سعی می کنیم بهترین ها را برای شما فراهم آوریم. تنها کافی است با ما تماس گرفته و با کارشناسان ما گفت و گو کنید. کارشناسان ما می توانند اطلاعات مورد نیاز شما را به جهت تهیه بالش نیز دیگر ملزومات خواب در اختیارتان قرار بدهند.

بیشتر بخوانید
پارچه مناسب روبالشتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *