زیرانداز 2 تیکه

زير انداز مسافرتی ارزان

زیرانداز 2 تیکه

زیرانداز 2 تیکه، منابع معتبر و شناخته شده زیرانداز را گونه ای پوشش پارچه ای معرفی نموده اند. البته این پوشش می تواند یک پوشش پلاستیکی نیز باشد. اغلب از زیرانداز ها تحت عنوان پوشش بر روی زمین استفاده می شود. نیز از سویی، ممکن است از این پوشش به عنوان یک زیر سفره ای بهره گرفته شود. این گونه شما می توانید مانع از ریختن مواد غذایی خود و یا خرده های نان بر روی سطح زمین یا داخل چادر مسافرتی خود شوید. حال آن چه که در کل ما مایل هستیم در این متن بررسی نماییم، زیرانداز 2 تیکه است. پیشنهاد می کنیم با ما تا پایان این متن از ویرا سفر همراه شوید.

زیرانداز 2 تیکه

✓ نگاهی کوتاه به زیرانداز مسافرتی

به عبارتی می توان چنین بیان نمود که آن نیز نوعی پوشش از جنس پارچه، پلاستیک یا آن که حصیر و برزنت است. این پوشش چون فرش جهت نشستن در مسافرت ها مورد استفاده قرار می گیرد. حال آن که از کثیف و چرک شدن لباس های شما نیز پیش گیری خواهد کرد. شما می توانید از حصیر مسافرتی جهت پهن نمودن داخل چادرهای خود هم استفاده نمایید. گاهاً هم ممکن است این محصول با نام هایی چون؛ لالی، حصیر یا زیلو به گوش شما خورده باشد.

بیشتر بدانید

زیرانداز جاجیم

قیمت بالشت پنبه ای

خرید بالش الیاف

خرید عمده بالشت

توليدی ميز مسافرتی

✓ چرا لازم است زیرانداز مسافرتی تهیه کنیم؟

از جمله نیازهای انواع پیک نیک ها، مسافرت ها، طبیعت گردی، کوهنوردی، گاهاً هم صخره نوردی به همراه داشتن زیرانداز مناسب است. به این هنگام خواهد بود که شما می توانید به خوبی بر روی آن استراحت نموده و چای گرم خود را در دل طبیعت بنوشید. حال آن که برخی اوقات غذا میل کنید و هراز چندگاهی استراحت نموده و پلک های خود را بر روی هم گذارید. از سویی دیگر زیرانداز از فرو رفتن سنگ های ریز و درشت در پاها و دستان گاهاً هم بدن شما جلو گیری می کند و سطح تقریباً نرمی برای شما به جهت استراحت نمودن فراهم می سازد.
نیز از سویی چون یک عایق عمل می کند و از انتقال سرما به بدن شما ممانعت می نماید. در مقابل نیز از انتقال گرمای بدن شما به زمین پیش گیری خواهد کرد. همیشه در خاطر داشته باشید که انتخاب یک وسیله خوب و کاربردی می تواند آسایش و آرامش را در بطن سفر به همراه آورد.

بیشتر بخوانید
توليدی زير انداز مسافرتی در تهران

✓ نگاهی به زیرانداز حصیری پلاستیکی

زیرانداز 2 تیکه

پیش از آن که ما شما را با زیرانداز 2 تیکه آشنا سازیم بهتر است نگاهی داشته باشیم به زیرانداز حصیری پلاستیکی. هر زمان که نام این زیرانداز به گوش ما می خورد گویا که به خطه های جنوبی کشور سفر می کنیم. ما که این طور هستیم شما را دیگر نمی دانیم. حال آن که زیرانداز های حصیری پلاستیکی بسیار شبیه به زیرانداز حصیری است.‌ حال آن که حصیر آن ها به جای چوب از پلاستیک بافته گردیده است.

ما از حائز اهمیت ترین ویژگی های این محصول می توانیم به طول عمر بسیار بالا آن اشاره نماییم. حال شما با تهیه و خرید این محصول می توانید تا سالیان سال از آن استفاده نموده و در طول مسافرت های خود از آن بهره گیرید.
بهتر است این گونه بیان نماییم که زیرانداز 2 تیکه ارائه شده از سوی مجموعه ویرا سفر به حالتی طراحی شده است که؛ دارای دوخت از قسمت میانی خود است. البته بهتر است به این نکته اشاره نماییم که، به علّت دقت عمل بسیار بالا پرسنل مجرب و زبردست ما در مجموعه ویرا سفر این دوخت ها در دیدگان جلوه نمی کند.

در ادامه

نیز از سویی این محصول دارای دوخت دستی است و به حالت دور دوخت دو طبقه طراحی شده است. از سویی دارای بنر نیز دسته هم می باشد.
بهتر است خاطر نشان شویم که؛ ما در مجموعه ویرا سفر این محصول را به گونه ای طراحی و ساخته ایم که، گستره ی ابعاد بسیاری را در بطن خود جای داده است. از این جهت شما دوستان عزیز می توانید با توجه به نیاز خود به جهت خرید این محصول رهسپار شوید.

بیشتر بخوانید
زير انداز سفری

✓ مزایای بهره گیری از زیرانداز سفری

• زیرانداز گونه ای پوشش محافظ می باشد که از شما دوستان عزیز در برابر عوامل گوناگون محیطی و حشرات موذی محافظت به عمل می آورد.
• این محصول به نسبت فرش دارای میزان وزن کمتری است. و به آسانی می توان آنها را از محیطی به محیط دیگر جا به جا نمود.
• به آسانی پس از سفر می توان آن را شست و شو داد. حتی شما با یک تکان ساده می توانید این محصول را تمیز نموده و گرد و غبار موجود بر روی آن را رفع کنید.
• سطوح تقریباً نرم و لطیفی را به جهت نشستن برای شما فراهم خواهد ساخت. از سویی مانع از کثیف گردیدن لباس های شما در دامن طبیعت خواهد شد.
• حال آن که به دلیل ضد آب بودن زیرانداز 2 تیکه مسافرتی شما می توانید از آن در هر موقعیت آب و هوایی بهره گیرید. پس به خاطر داشته باشید، بهترین زیرانداز مسافرتی جهت بهره گیری در مناطق پرباران و مرطوب است.

✓ شیوه ی نگهداری از زیرانداز مسافرتی

• توصیه می کنیم زیرانداز را در ناحیه های که حاوی سنگ ریزه و کلوخ می باشند، استفاده ننمایید، چرا که منجر به ورود آسیب بدان خواهد شد.
• بهتر است جنس حصیر که از چوب می‌ باشد، شست و شو ندهید. چرا که آب به بافت چوب که ماده اصلی و پایه زیرانداز است، صدمات جدی وارد می کند.
• دائماً پس از سفر توصیه می کنیم، زیرانداز ها را که از قابلیت شست و شو هستند به خوبی و با دقت تمام شست و شو دهید. از سویی آنها را به خوبی خشک نمایید.
• بهتر است از نگهداری زیرانداز به صورت طولانی مدّت زیر نور خورشید پیش گیری به عمل آورید‌. چرا که این امر منجر به پوسیدگی و تغییر رنگ زیرانداز خواهد شد.

بیشتر بخوانید
انواع زيرانداز مسافرتی کدام اند؟

✓ و در پایان

دوستان عزیز ما در این متن از خود در مجموعه ویرا سفر سعی نمودیم شما را با زیرانداز 2 تیکه و جوانب گوناگون آن آشنا سازیم. حال آن که شما می توانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در این زمینه با ما در مجموعه ویرا سفر همراه گردید. ما همواره در تلاش هستیم که با همراهی کادری مجرب و متبحر بهترین ها را برای شما در این زمینه فراهم سازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *