زير انداز مسافرتی 9 متری

خريد زير انداز مسافرتی کيف دار

زير انداز مسافرتی 9 متری

از آن جایی که اغلب خانواده های ایرانی سفر و گردش وتفریح های دسته جمعی و دوستانه و فامیلی را دوست دارند. باید گفت حداقل اعضای دو خانواده متوسط ایرانی 8 الی 9 نفر می شود. ( با احتساب دو فرزند در هر خانواده یا همراهی دو نفر از بزرگتر ها و والدین). به همین منظور جهت تهیه زیرانداز مسافرتی مناسب این تعداد و با در نظر گرفتن یک متر فضا برای هر شخص، زیر انداز مسافرتی 9 متری بهترین اندازه برای استفاده خانوار های ایرانی است.

برای خرید عمده با ما تماس بگیرید

03136939999

سایز پر کاربرد زیرانداز مسافرتی 9 نفره

 همچنین در برگزاری مراسم نوروزی و باستانی ایرانی به خصوص تفریح های روز سیزده به در بسیار مناسب و به انداز است. زیرا در اغلب خانواده های ایرانی، حضور حداقل دو خانواده 4 نفری در تفریح ها و گردش ها و سفرهای نوروزی و مراسم آیینی رسمیت پیدا می کند. همچنین کمتر شاهد هستیم که در سفر های بین شهری و یا مسافرت های طبیعت گردی یک خانواده تنها اقدام به سفر کنند. زیرا اغلب ما ایرانی ها دوست داریم در هنگام برگزاری جشن ها و مراسم و شادی ها عزیزان و بستگان و دوستان خود را در کنار خود داشته باشیم و این گونه به ما در جمع بیشتر خوش می گذرد.

به علاوه در بیشتر گردش ها و تفریح ها، کودکان دوست دارند. که پدر بزرگ و مادر بزرگ های خود را در کنارشان ببینند و مادران و پدران هم با حضور والدین خود در مسافرت ها و گردش ها، آرامش و امنیت خاطر بیشتری را تجربه می کنند.

بیشتر بدانید

خريد زير انداز مسافرتی 9 متری

خريد زير انداز مسافرتی 1 نفره

زير انداز مسافرتی 1 نفره

زير انداز مسافرتی ارزان

مرکز پخش ميز مسافرتی

انواع زير انداز مسافرتي 9 متري

انواع زیرانداز مسافرتی 9 متری در تولیدی ویرا سفر در دو مدل زیر انداز های مسافرتی حصیری- پلاستیکی و زیر انداز های طرح جاجیم دسته بندی می شوند. زیر انداز های مسافرتی پلاستیکی اغلب عمر مفید بیشتری داشته و سبک تر هستند. ولی حجم بیشتری را در مقایسه با زیر انداز های جاجیم اشغال می کنند. همچنین زیر انداز های جاجیم به دلیل نوع بافت پارچه ای و سنتی که دارند. بسیار گرم تر هستند و سطح نرم تری را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند.

بیشتر بخوانید
خريد زير انداز مسافرتی ضخيم

خرید زیر انداز مسافرتی

به علاوه اگر تمایل به طرح های سنتی و صنایع دستی اصیل ایرانی دارید. و یا قصد ارسال یک سوغاتی ارزان قیمت ایرانی را به خارج از کشور دارید. خرید زیر انداز های طرح جاجیم به این سلیقه و خواسته شما نزدیک است. ولی در مقابل اگر خواستار یک زیر انداز خنک و سبک با طرح و بافت حصیری هستید. خرید زیر انداز مسافرتی 9 متری حصیری- پلاستیکی می تواند برای شما مناسب باشد. البته قابل ذکر است که هر دو نوع زیر انداز به راحتی قابل شست و شو هستند و بافت آن ها کاملاً محکم و مقاوم در مقابل شست و شو و خشک کردن می باشد.

بنا براین هر خانواده ایرانی با توجه به اقلیمی که در آن زندگی می کند و آب و هوای آن منطقه و کاربری مورد نیاز خود بهتر است مدل مناسب خود را انتخاب کند.

قیمت زير انداز مسافرتي 9 متری

با همه مزایا و تفاسیری که در مورد زیر انداز مسافرتی 9 نفره گفته شد. قیمت آن بسیار مناسب و به صرفه است. به خصوص اگر بخواهید زیر انداز مسافرتی 9 نفره خود را از برند ویرا سفر خریداری کنید. که با قیمت های تولیدی خود، فروشنده بهترین قیمت زیر انداز مسافرتی 9 نفره در داخل ایران است. البته ناگفته نماند که انواع زیر انداز حصیری- پلاستیکی تولیدی ویرا سفر در ابعاد 4 متری، 6 متری، 9 متری و 12 متری نیز تولید می شوند. همگی دارای قیمت های مناسب و اقتصادی هستند.

زیرانداز جاجیم

زیر انداز های مسافرتی طرح جاجیم تولیدی ویرا سفر نیز در سه سایز کلی 3متری، 6 متری و 9 متری تولید می شوند. به علاوه اگر شما سایز های بزرگتری را نیز مد نظر داشته باشید. می توانید با سفارش دادن آن به تولیدی ویرا سفر، زیر انداز مسافرتی خود را با ابعاد و طرح و رنگ دلخواه و اندازه مورد نظر خود با بهترین قیمت و کیفیت و در اسرع وقت تحویل بگیرید.

بیشتر بخوانید
خريد عمده زيرانداز مسافرتی

به علاوه قیمت زیر انداز های مسافرتی 9 متری تولیدی ویرا سفر برای مغازه داران و فروشندگان جزئی این محصول نیز بسیار به صرفه و اقتصادی است. این همکاران عزیز می توانند با خرید عمده از ویرا سفر و فروش زیر انداز های مسافرتی این برند به سود مناسبی دست پیدا کنند.

در هر صورت زیر انداز مسافرتی 9 متری تولیدی ویرا سفر دارای بهترین قیمت و کیفیت در نوع خود می باشد. تا جایی که این تولیدی مفتخر است که تا کنون شماری زیادی از زیر انداز های مسافرتی تولیدی خود را به کشور های همجوار صادر کرده است. از این راه سهم ویژه ای از ارز آوری را برای این مرز و بوم تامین کرده است.

خرید زير انداز مسافرتي 9 متري

اگر شما نیز قصد خرید زیر انداز مسافرتی 9 متری با قیمتی به صرفه و کیفیتی ماندگار را دارید. می توانید با خرید از تولیدی ویرا سفر، ضمن اطمینان از کیفیت و قیمت تضمینی آن از یک تولیدی میراث ماندگار کشور عزیزمان حمایت کرده و در شکوفایی اقتصادی صنایع دستی این مرز و بوم نقش موثری را ایفا کنید.

سایز انداز حصیر

به طور کلی سایز و ابعاد زیر انداز های طرح جاجیم کوچکتر و کمتر از سایز زیر انداز های طرح حصیری – پلاستیکی است. بنا براین اگر بخواهید زیرانداز مسافرتی 9 متری خود را از سایز های آماده تولیدی ویرا سفر خریداری کنید. هر دو مدل حصیری- پلاستیکی و طرح جاجیم، در دسترس است. حتی مدل طرح جاجیم زیر انداز مسافرتی 8 نفره ویرا سفر هم در صورت درخواست و سفارش شما در اسرع وقت تولید شده و با قیمت مناسب به شما تحویل داده می شود.

بیشتر بخوانید
بهترین حصیر مسافرتی

همچنین تولیدی ویرا سفر با استفاده از 80 درصد مواد درجه یک و نرم الیاف مصنوعی در زیر انداز های حصیری خود، مقاومت این نوع زیر انداز را در برابر آفتاب بالا برده است. لذا مشتریان مناطق جنوبی و نقاط گرمسیر کشورمان نیز می توانند به راحتی با خرید این نوع زیر انداز از مزایای آن بهره مند شوند.

برای خرید عمده با ما تماس بگیرید

03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *