کیف لوازم نوزاد

ساک نوزاد بیمارستان

کیف لوازم نوزاد

کیف لوازم نوزاد، مخصوص حمل وسایل نوزاد می باشد. این کیف ها معمولا ساده و خوش استایل می باشند. بنابراین از وسایل پر فروش سیسمونی به شمار می روند. این نوع از کیف ها، وزن را به طور مناسب، روی بالاتنه تقسیم بندی می شود. به همین دلیل، نگرانی از لحاظ سنگین تر شدن آن وجود ندارد. کیف های نوزاد معمولا دارای تعدادی جیب داخلی و خارجی می باشند. بدین صورت می توان وسایل کودک را در آن نظم داد. به عنوان مثال، لباس های تمیز در یک جیب، لباس های کثیف در جیبی دیگر و یا آن که خوراکی ها را در قسمتی دیگر قرار می گیرد.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

ویژگی های ساک لوازم نوزاد

همان طور که گفته شد کیف نوزادی جهت استفاده برای وسایل ضروری نوزادان می باشد. از این رو معمولا والدین در تلاش هستند تا بهترین مدل کیف را برای نوزاد خود تهیه کنند. کیف لوازم برای نوزاد از تنوع بالایی برخوردار هستند. قبل از آن که نسبت به خرید آن اقدام شود، می بایست هنگام انتخاب مدل کیف به چندین نکته توجه نمود. این نکان به شرح ذیل می باشد؛

        دقت نمایید که کیف لوازم نوزاد مطابق با جنسیت نوزاد و دیگر وسایل سیسمونی تهیه شود.

        توجه به جنس و کیفیت کیف، علاوه بر زیبایی ظاهری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

      با توجه نمایید که اندازه ی کیف بر اساس وسایل مورد نیاز کودک باشد. در این صورت احتیاج به کیف دیگری نمی باشد.

        طراحی کیف لوازم برای نوزاد، به گونه ای می باشد که بتوان وسایل مورد نیاز نوزاد را در آن جای داد. در این صورت بهتر است تا با توجه به نیاز، کیف با ابعاد مناسب خریداری گردد.

بیشتر بخوانید
فروشگاه کیف نوزادی

        راحت و سبک بودن کیف؛ باید به این نکته توجه نمود که این نوع کیف می بایست حداقل در حدود دو سال این کیف را بر روی دوش خود داشته باشید. همچنین قرار دادن وسایل در آن موجب چندین برابر شدن وزن آن می شود. در نتیجه باید گفت که کیف لوازم نوزاد نباید خود وزن زیادی داشته باشد.

        توجه به دستگیره های کیف؛ این خود موجب می شود تا در زما حمل کیف، فشار زیادی بر روی شانه و دست والدین نباشد

        جا دار بودن کیف؛ این ویژگی گاهی از دید والدین کم اهمیت به نظر می رسد. اما بایستی آن ها توجه کنند که در برخی از روزها به عنوان مثال روزهایی که مسافرت می روند، باید وسایل زیادی را به همراه خود داشته باشند.

        و غیره.

بیشتر بدانید

قیمت کیف نوزاد

خرید عمده کیف نوزاد

ساک و کیف نوزاد

کیف نوزادی جدید

نقش بالش در سلامت بدن

راهنمای خرید کیف لوازم نوزاد

در هنگام خرید کیف لوازم برای نوزاد، باید به نکاتی توجه نمود. این نکات به شرح ذیل می باشد؛

        سایز کیف لوازم برای نوزاد؛

همان طور که گفته شد ابعاد یک کیف مناسب برای نوزاد باید به صورتی باشد که حداقل لوازم و وسایل لازم برای نوزاد در خارج از خانه در آن جای بگیرد. وسایل مورد نیاز نوزاد عبارت است از؛ شیشه ی شیر، شیر خشک، پوشک، لباس نوزاد، زیرانداز جهت تعویض روغن، دستمال مرطوب، اسباب بازی، پستانک و غیره. بنابر این موضوع ابعاد کیف برای لوازم نوزاد بسیار حائز اهمیت می باشد.

بیشتر بخوانید
ست ساک نوزادی

        توجه به جیب های کیف لوازم برای نوزاد؛

داشتن جیب های کافی و لازم در کیف نوزاد موجب می شود تا وسایل و لوازم والدین و نوزادان به طور مرتب و منظم در آن قرار دهید. به عنوان مثال می بایست جیب هایی تعبیه شده باشد که مخصوص شیشه شیر در راستای گرم نگه داشتن آن داشته باشد. علاوه بر آن، در کیف لوازم نوزاد می بایست بخشی برای قرار گرفتن پوشک، موبایل، لباس وجود داشته باشد. در کنار همه ی این ها موجب می شود تا دستری به لوازم مورد نیاز به آسانی فراهم شود.

        داشتن قابلیت اتصال کیف وسایل نوزاد به کالسکه؛

 داشتن این قابلیت موجب می شود که حمل کیف وسایل برای نوزاد در هنگام استفاده از کالسکه، راحت تر باشد.

       شست و شوی راحت؛

طبیعی است که کیف وسایل برای نوزاد در جهت استفاده های متعدد، به خصوص در زمان خروج از منزل، موجب به سرعت کثیف شدن آن می شود. بنابراین این قابلیت سبب می شود که شست و شوی آن در هنگام خرید آسان و راحت باشد.

        سبک و قابل حمل بودن کیف لوازم نوزاد؛

یک کیف لوازم برای نوزاد، برای مناسب بودن باید سبک باشد. چرا که پس از قرار گرفتن وسایل و لوازم متعدد در درون آن، بتوان آن را به آسانی آن را حمل نمود. بدین منظور استفاده از کیف نوزاد به علت استفاده ی آسان و سبک بودن آن موجب انتخاب مناسب برای شما می شود.

        رنگ کیف وسایل برای نوزاد؛

گفتنی است رنگ این نوع کیف می بایست با توجه به رنگ سیسمونی انتخاب گردد. همچنین گاهی رنگ کیف بر اساس جنسیت نوزاد انتخاب می گردد. به عنوان مثال برای نوزادان دختر رنگ صورتی و برای نوزادان پسر رنگ آبی انتخاب می گردد. گاهی نیز رنگ های خنثی انتخاب می شود تا در این صورت، بتوان از آن کیف برای نوزادان دیگر نیز استفاده گردد.

بیشتر بخوانید
تولیدی جا قلیونی

        توجه به استحکام و زیبایی به جای توجه به قیمت؛

گاهی بسیاری از والدین به جای آن که به استقامت و دوام کیفیت در عین حال زیبایی توجه کنند، تنها به قیمت کیف توجه می کنند که موجب می شود جنس با کیفیتی را خریداری ننمایند.

فروش عمده ویراسفر

کیف نوزاد، استقبال بسیاری از والدین به علت کاربردی بودن آن، گروه تولیدی ویراسفر اقدام به تولید کیف لوازم برای نوزاد در تیراژهای بالا نموده است. گفتنی است محصولات این مجموعه دارای کیفیت بسیار بالا و ویژگی های متعدد مانند بخش هایی برای جاسازی لوازم کوچک و بزرگ نوزاد در جیب ها  و همچین در خود ساک، موجب استقبال بی نظیر از این محصول شده است.

سخن آخر

ما در این مقاله به بررسی کیف کودک پرداختیم. همچنین در مورد ویژگی های یک کیف مناسب برای لوازم نوزاد صحبت کردیم. در کنار آن یک راهنمای جامع و کلی برای خرید این نوع کیف ها بیان نمودیم. اما به طور کلی زمانی می توان تجربه ی یک خرید موفق را داشت که از یک فروشگاه یا تولیدی معتبر، محصول مورد نظر خریداری گردد. مجموعه ی ویراسفر این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است تا بتوان با خیال راحت، خریدی مطمئن و با کیفیت را تجربه کرد.

 


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *