کیف نوزاد دخترانه

تولیدی کیف جاجیمی

کیف نوزاد دخترانه

والدین هنگام آماده کردن وسایل برای کودکان خود معمولا به دنبال کیف نوزاد مطابق با جنسیت نوزاد خود می باشند. به این صورت که برای نوزاد دختر به دنبال کیف نوزاد دخترانه و همچنین برای پسران به دنبال کیف نوزاد پسرانه می باشند. از آن جایی که خریدن این کیف و آماده کردن وسایل آن گاهی عجله ای صورت می گیرد. بهتر است از قبل نسبت به خرید آن اقدام نمود. چرا که خرید از قبل موجب می شود تا جنسی با کیفیت و مطابق با نیاز خود تهیه نمایید. در ادامه به بررسی کامل کیف نوزاد خواهیم پرداخت.

نکات لازم به هنگام خرید کیف نوزاد دخترانه

از آن جایی که این نوع از کیف ها تا دو تا سه سالگی کودک مورد نیاز والدین خواهد بود، بنابراین می بایست در هنگام خرید آن به نکاتی توجه شود تا خریدی مناسب را به دنبال داشته باشید. برخی از این نکات به شرح ذیل می باشد؛

باتوجه به سبک بودن کیف، موجب می شود تا به هنگام حمل کیف، به شانه ی والدین، آسیبی وارد نگردد. همچنین حمل آن نیز راحت تر می باشد.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

به جا دار بودن کیف نوزاد توجه شود. چرا که در چند ماه اول زندگی کودک، می بایست وسایل ضروری نوزاد به همراه والدین بوده تا در صورتی که به آن نیاز پیدا شد، از آن استفاده کنند.
بهتر است جنس کیف نوزاد، به صورتی بوده که ضد آب و ضد رطوبت باشد.

گاهی برخی از والدین می خواهند تا از کیف به صورت کیف رو دوشی نیز استفاده کنند. در این صورت می بایست توجه کنید که به همراه آن بند رو دوشی و بند تبدیل به کوله پشتی نیز موجود باشد.

بیشتر بخوانید
ساک و کیف نوزاد

از مهم ترین نکات هنگام خرید کیف نوزاد دخترانه، توجه به دوام و محکم بودن آن می باشد.
به تعداد جیب ها و بخش های کیف متناسب با نیاز خود توجه نمایید. هر چه تعداد جیب ها بیشتر باشد، نظم بخشیدن به آن نیز بهتر و منظم تر خواهد بود.

به نوع بسته شدن کیف که به صورت زیپی، دکمه ای، چسبی و … می باشد، توجه نمایید. قابل ذکر است زیپی بودن آن، از ریختن وسایل جلوگیری می نماید.

قیمت کیف متناسب با کیف و قابلیت های آن توجه شود.
ابعاد کیف، بزرگی و کوچکی آن، متناسب با نیاز توجه شود.
به جنس کیف و نوع آن، حتما به هنگام خرید توجه شود.

کیف نوزاد می بایست به آسانی قابل شست و شو باشد. چرا که احتمال کثیف و لک شدن آن با خوراکی، شیر، پوشک و … زیاد می باشد. پس بهتر است کیفی خریداری شده که لک را روی خود نگه نداشته و به راحتی شسته شود.
بسیاری از کیف های نوزاد، دارای بندی جدا برای متصل شدن به کالسکه نیز می باشند. در صورتی که به این آپشن نیاز دارید، حتما از وجود آن اطمینان حاصل نمایید.

بیشتر بدانید

کیف نوزاد پسرانه

کیف لوازم نوزاد

قیمت کیف نوزاد

خرید عمده کیف نوزاد

ساک و کیف نوزاد

ضرورت استفاده از کیف نوزاد

کیف نوزاد دخترانه و پسرانه، از مهم ترین و اولین وسایلی می باشد که والدین از آن استفاده می نمایند. گفتنی است شاید حمل لوازم نوزاد با دیگر کیف ها نیز امکان پذیر است، اما باید گفت که استفاده از این کیف ها که غالبا از فضای کافی نیز برخوردار نبوده و موجب نا منظم بودن وسایل می شود. همچنین امکان کثیف شدن آن ها با مواردی چون پوشک کثیف، خوراکی، شیشه شیر و … می باشد. در مقابل کیف های نوزاد، موجب می شوند تا به راحتی تمامی وسایل نوزاد، در آن ها جای گیرد. جیب های متعدد در این نوع کیف ها موجب شده تا نگرانی گم شدن وسایلی چون گوشی تلفن همراه، پول و دیگر لوازم، کاهش یابد.
بنابراین استفاده از این کیف ها، دارای مزیت های فراوانی برای والدین می باشد.

بیشتر بخوانید
آموزش دوخت جا فلاکسی

خرید کیف نوزاد دخترانه

امروزه در بازار، گزینه های متعددی جهت خرید کیف نوزاد وجود دارد. احتمالا انتخاب یک کیف مناسب برای والدین، گیج کننده و سخت باشد. زمانی می توان خریدی مطمئن را تجربه نمود که از فروشگاه و تولیدی معتبر این نوع کیف ها خریداری گردد. تولیدی ویراسفر افتخار دارد که در انواع کیف نوزاد دخترانه و پسرانه در ابعاد و طرح های مختلف تولید نموده و در اختیار مشتریان عزیز قرار داده است.این تولیدی کیف های خود را با قابلیت های مختلف مانند عایق بودن بخشی از کیف جهت گرم نگه داشتن شیشه شیر، بند قابل تنظیم و جدا شدنی از کیف، داشتن زیر انداز تعویض پوشک، بخشی جداگانه جهت قرار دادن پوشک ها و دستمال مرطوب و … تولید نموده است. شما می توانید کیف مد نظر خود را با نازل ترین قیمت از این فروشگاه، خریداری نمایید.

چه لوازمی می بایست در کیف نوزاد قرار گیرد؟

از جمله وسایلی که می باست در کیف نوزاد دخترانه قرار گیرد به شرح ذیل است؛
پوشک یه مقدار لازم متناسب با زمان بیرون ماندن از خانه
لباس اضافی برای نوزاد
شیشه شیر
پتو
دستمال کودک
زیر اندازی بهداشتی
از دیگر وسایلی که احتمال استفاده از آن ها در کیف نوزاد وجود دارد، می توان به موارد ذیل اشاره نمود؛
اسباب بازی
خوراکی
حلقه ی دندانی نوزاد
رو انداز برای نوزاد
لوازم بهداشتی مورد نیاز نوزاد.
پیش بند غذای کودک
لباس برای مادر
و غیره.
البته قابل ذکر است تمامی وسایل گفته شده در بالا، متناسب با سن نوزاد تعیین می گردد. به عنوان مثال، اسباب بازی برای نوزاد چند روزه، لزومی ندارد.

بیشتر بخوانید
ساک نوزاد جاجیم

سخن آخر

ما در این مقاله به بررسی کیف نوزاد دخترانه پرداختیم. همچنین توجه به نکات هنگام خرید و لوازم مورد استفاده در آن، صحبت نمودیم. علاوه بر آن، گفته شد که از آن جایی که این کیف ها تا چند سال مورد نیاز والدین می باشد. بهتر است دارای کیفیت قابل قبول باشد. تولیدی ویراسفر انواع کیف های نوزاد با طرح ها و رنگ های مختلف و همچنین قابلیت های متفاوت در اختیار مشتریان عزیز قرار داده است. شما می توانید این محصولات را از این فروشگاه با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت، تهیه نمایید.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *