زير انداز مسافرتی کيف دار

زير انداز مسافرتی کيف دار

زير انداز مسافرتی کيف دار

از آن جایی که در مسافرت ها و گردش و تفریح های خانودگی و دوستانه، ملزومات سفر ما بسیار زیاد هستند. استفاده از زير انداز مسافرتی کيف دار می تواند کمک زیادی در حمل و نقل آن این اسباب و وسایل کند. زیرا خود کیف این نوع زیر اندازها می تواند بسیاری وسایل سبک و ریز و قطعات و لوازم کوچک را به خوبی در خود جای دهد. به علاوه با دسته ای که معمولاً زیر انداز مسافرتی کیف دار دارند. حمل و نقل و جابجایی این ملزومات سفری را راحت تر می کنند.

زیرانداز کیف دار

به علاوه استفاده از زیر انداز مسافرتی کیف دار، موجب نظم بیشتر وسایل سفر در هنگام چیدن آن ها در صندوق عقب ماشین می شود و تمیزی و سلامت زیر انداز را در حین حمل و نقل و جابجایی آن تضمین می کند برای مثال در بسیاری مواقع در هنگام حمل و نقل زیر انداز های مسافرتی حصیری پلاستیکی، پیش آمده است که چسب تا کننده زیر انداز های  پلاستیکی باز شده است. و با برخورد زیر انداز با زمین خیس و یا گل آلود، آن زیر انداز کثیف مشکلات بسیاری را برای مصرف کنندگان ایجاد کرده است.

چه بسا غیر قابل استفاده شد. در حالی که استفاده از زیر انداز مسافرتی کیف دار این مشکلات را به راحتی حل کرده است. زیرا در صورت رها شدن زیر انداز مسافرتی کیف دار از دست حمل کننده و برخورد آن با گل و لای، تنها کیف زیر انداز آلوده شد. و خود زیر انداز تمیز و سالم، کاملاً قابل استفاده باقی می ماند.

بیشتر بخوانید
فروشگاه حصیر پلاستیکی

برای خرید عمده تماس بگیرید

 03136939999

بیشتر بدانید

خريد زير انداز مسافرتی کيف دار

زيرانداز مسافرتی پارچه ای

زير انداز سفری

توليدی زير انداز مسافرتی در تهران

زير انداز مسافرتی 12 متری

مزایای زير انداز مسافرتی کيف دار

علاوه بر مزایای تمیزی و حفظ کیفیت همیشگی زیر انداز مسافرتی کیف دار، بهره برداری از فضای خالی داخل کیف آن برای جای دادن. وسایل کوچک و ریز و ملزومات سبک سفر، مزیتی بسیار کاربردی است. چه بسا دیده شد است که بانوان محترم، در خرید های خود نیز از به صورت مستقل فقط از کیف این زیر انداز ها برای حمل وسایل خریداری کرده خود استفاده کرده اند با خرید یک زیر انداز مسافرتی کیف دار صاحب دو کالا شده اند. هم یک زیر انداز مسافرتی خوب و هم یک کیف پارچه ای برای حمل و نقل خرید های سبک خود. هر چند که شاید این کار عمر کیف زیر انداز مسافرتی کیف دار را کمتر می کند. ولی در برخی موارد که احتیاج فوری و ضروری به یک کیف دسته دار الزامی می شود، می تواند راهگشا باشد.

دیگر مزایا

علاوه بر نظم و تمیزی زیر انداز مسافرتی کیف دار هم هنگام حمل و نقل آن و هم هنگام جای دادن آن در کمد منزل و صندوق عقب ماشین، شیک تر به نظر می رسد. زیر انداز و زیبایی این محصول نیز با استفاده از کیف مخصوص آن تکمیل می شود. زیرا بدین وسیله خود زیر انداز دارای یک بسته بندی همیشگی و شیک و محکم می شود. این ویژگی به ویژه زمانی که می خواهیم آن را در محلی از آشپزخانه به غیر از فضای داخل کابینت ها آویزان کنیم. بسیار چشمگیر و قابل توجه می شود. همچنین در صورتی که بخواهید زیر انداز را به صورت یک هدیه یا سوغاتی به یکی از دوستان و آشنایان خود، کادو بدهید بسیار شیک تر و زیباتر به نظر می رسد.

بیشتر بخوانید
زير انداز مسافرتی 12 متری

قیمت  زير انداز مسافرتي کيف دار

قیمت زیر انداز مسافرتی کیف دار تولیدی ویرا سفر، با توجه به این که این برند خود یک تولیدی عمده این محصول است. بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. همچنین تولیدی ویرا سفر، جهت رفاه حال مشتریان عزیز خود در سراسر ایران .زیر انداز های مسافرتی کیف دار خود را به دو صورت عمده و تکی به فروش می رساند. ویرا یزای خرید عمده تخفیف . سود زیادی را مشمول حال مغازه داران و فروشندگان جزئی این زیر انداز ها خواهد کرد.

خرید زیرانداز

بنابراین چه شما یک خریدار جزئی و تکی زیرانداز مسافرتی کیف دار تولیدی ویرا سفر باشید .و چه یک خریدار عمده این محصول، در هر دو صورت با خرید زیر انداز های کیف دار ویرا سفر سود اقتصادی مناسبی خواهید برد. زیرا با خرید زیر انداز مسافرتی کیف دار از تولیدی ویرا سفر با قیمت های تولیدی و مناسب این برند، صاحب دو کالای زیر انداز مسافرتی و یک کیف مخصوص حمل زیر انداز خواهید شد و از مزایای هر دو کالا به طور جداگانه می توانید بهره ببرید.

به علاوه قیمت های مناسب فروش عمده زیر انداز مسافرتی کیف دار تولیدی ویرا سفر، سود و منفعت خوبی را برای مغازه داران و فروشندگان این محصول به صورت تکی ایجاد خواهد کرد. زیرا ما در تولیدی ویرا سفر در فروش های عمده این محصول، به خوبی سود و منفعت فروشندگان جزئی زیر انداز را در نظر می گیریم و محافظ منافع اقتصادی این عزیزان نیز خواهیم بود.

خرید زير انداز مسافرتي کيف دار

به این ترتیب اگر شما نیز به دنبال خرید زیر انداز مسافرتی کیف دار مرغوب و با قیمت مناسب هستید. خرید از تولیدی ویرا سفر به شما کیفیت و قیمتی تضمینی را ارائه می دهد. زیرا ما در این تولیدی بر اساس تجربه چندین ساله خود. از تولیدات خود و باز خوردی که از فروش و نظرات مشتریان عمده و تکی خود گرفته ایم. به خوبی به بهترین ضخامت و بهترین کیفیت نوع بافت زیر انداز مسافرتی کیف دار دست پیدا کرده ایم. زیرا در هر حالتی رضایت مشتریان از محصولات ما و شهرت برند تولیدی ویرا سفر جزء اهداف و آمال همیشگی ما بوده است . در سال های آتی قصد توسعه و پیشرفت این برند را داریم.

بیشتر بخوانید
حصیر مسافرتی صادراتی

تولیدی ویرا

گروه تولیدی ویرا سفر از هیچ خلاقیت و نوآوری و اقدامی در جهت بالا بردن سطح کیفی و کمی تولیدات زیر انداز های مسافرتی کیف دار خود دریغ نمی کند. همچنین اگر شما پیشنهاد طرح یا ابعادی ویژه را برای زیر انداز مسافرتی کیف دار خود دارید. می توانید با سفارش دادن آن به تولیدی ویرا سفر، زیرانداز سفارشی خود را تحویل بگیرید.

برای خرید عمده تماس بگیرید

 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *