حراج روبالشی

حراج روبالشی

اگر برای خرید روبالشی جدید برای اعضای خانواده خود به دنبال حراج روبالشی هستید، باید بگوییم که به جای درستی هدایت شده اید. حراج روبالشی اغلب در تولیدی های آن انجام می شود. زیرا پایین ترین قیمت روبالشتی را تولیدی های روبالشی دارند. البته بسته به نوع فصل و سیاست های فروش هر فروشگاه کالای خواب یا مغازه توزیع کننده انواع روبالشی، ممکن است که خود مغازه داران کالای خواب نیز در طول سال اقدام به حراج روبالشی بنمایند. ولی خوب اغلب این حراج روبالشی های مربوط به فروشگاه ها و مراکز خرید ممکن است. محدود به یک الی دو بار در طول سال شود. برای مثال حراج نوروزی یا حراج آخر فصل تابستان یا حراج زمستانه.

 

برای خرید عمده تماس بگیرید

 03136939999

در حالی که حراج روبالشی در تولیدی ها در همه سال برقرار است. زیرا قیمت های تولیدی و پایین و به صرفه آن ها هر روز حکم حراج روبالشی را دارد. قیمت های تولیدی ها اغلب آن قدر مناسب و ارزان است که می توان گفت آن ها برگزار کننده حراج روبالشی در همه روز های سال و در تمام فصول و ماه ها هستند. با مقایسه قیمت تولیدی های مختلف می توانید پی ببرید که کدام تولیدی در آن زمان اقدام به حراج روبالشی های تولیدی خود کرده است. هر چند که بیشتر تولیدکنندگان در فصل حراج روبالشی های خود، بنر و تبلیغات مربوط به آن حراجی را به صورت واضح و آشکار در سایت خود یا دیگر شبکه های اجتماعی به اطلاع عموم می رسانند.

بیشتر بدانید

توليدي روبالشتي در اصفهان

 ليست قيمت روبالشتی

انواع روبالشتی کدام اند؟

معرفی بهترين روبالشی های جديد

توليدی ميز مسافرتی در اصفهان

مرکز پخش روبالشی

بسیاری از خریداران ترجیح می دهند که از مرکز پخش روبالشی خرید کنند. زیرا این مرکز پخش روبالشی ها در همه شهر ها با قیمت های عمده اقدام به فروش روبالشتی می کنند. البته بسیاری از تولیدی های روبالشتی خود مانند یک مرکز پخش روبالشی عمل می کنند. زیرا در واقع آن ها مرکز پخش و توزیع کننده انواع روبالشی به همه مغازه ها و فروشگاه های کالای خواب هستند. یکی از این تولیدی های مرکز پخش روبالشی تولیدی ویرا سفر است که با قیمت های تولیدی خود می تواند. مرکز خرید بسیار سود آور و پر منفعتی برای خریداران عمده انواع مختلف روبالشتی باشد.

بیشتر بخوانید
نقش بالش در سلامت بدن

مرکز پخش روبالشی تولیدی ویرا سفر فروشنده انواع روبالشتی های نخی، ساتن و مخمل است. این روبالشی های نخی در طرح های ساده و گلدار هستند. روبالشی های مخمل تولیدی ویرا سفر نیز در مدل های ساده و مخمل های برجسته ارائه می شوند. روبالشتی های طرح شانل و قابی مرکز پخش روبالشی تولیدی ویرا سفر نیز دارای رنگ های متنوع و طرح های جذابی هستند. همچنین تولیدی ویرا سفر دارای انواع روبالشی های سنتی نیز هست. این نوع روبالشتی سنتی که اغلب به عنوان پشتی و تکیه گاه نیز در کناره های دیوار های منازل سنتی استفاده می شود، دوام و ماندگاری بالایی نیز دارد.تولیدی ویرا سفر به عنوان یک مرکز پخش روبالشی سنتی نیز شناخته شده است.

حراج روبالشی در تولیدی ویرا سفر

یکی از آن تولیدی هایی که در همه روز های سال و در همه فصول و ماه ها اقدام به برگزاری حراج روبالشتی در تولیدی خود می کند. تولیدی ویرا سفر است. زیرا قیمت های این تولیدی آن قدر مناسب و ارزان است که در مقایسه با سایر تولیدی های روبالشی در ایران، روبالشتی های خود را به قیمت حراج روبالشی به فروش می رساند. تولیدی ویرا سفر روبالشی های باکیفیت و قیمت مناسب خود را در طرح های شانل، مخمل و قابی در جنس های نخی و ساتن و مخمل تولید می کند.

در مرحله فروش تولیدی ویرا سفر این روبالشی های جدید را هم به صورت تکی به مصرف کنندگان خانگی می فروشد. هم به صورت عمده به فروشگاه های ویژه کالای خواب. بنابراین اگر شما نیز جزء فروشگاه های کالای خواب در سراسر کشور هستید می توانید با خرید عمده از حراج روبالشی در تولیدی ویرا سفر به سود خوبی برسید. زیرا قیمت های تخفیفی این تولیدی به ویژه در خرید های عمده روبالشتی باعث کاهش هزینه های خرید مشتریان عزیز می شود. همچنین تفاوت قیمت زیادی که در بین قیمت خرید روبالشی از تولیدی ویرا سفر توسط مشتریان عمده آن و فروش تکی روبالشی به مصرف کننده ها به وجود می آید، می تواند سود مالی قابل توجهی را برای خریداران عمده آن پدید آورد.

بیشتر بخوانید
روبالشتی دو رو مخمل

مرکز پخش روبالشی در تولیدی ویرا سفر

همان طور که گفته شد تولیدی ویرا سفر خود به عنوان یک مرکز پخش روبالشی با قیمت های مناسب و کیفیت های بالا شناخته می شود.این تولیدی مرکز پخش روبالشتی در انواع مختلف روبالشی های مخمل، شانل و قابی است. جنس روبالشی های تولیدی ویرا سفر نخی، ساتن و مخمل است که همگی از جنس های مقاوم در برابر شست و شو و رنگ پریدگی هستند. مضاف بر این که هیچ کدام از روبالشتی های تولیدی ویرا سفر در اثر مرور زمان پرز نمی دهند . کیفیت بسیار ثابت و خوبی دارند. همچنین دوخت انواع روبالشی های تولیدی ویرا سفر به صورت زیپ دار و دکمه دار انجام می باشد .

به علاوه قابل ذکر است که مرکز پخش روبالشی تولیدی ویرا سفر در شهر های اصفهان، شیراز، تهران و کرج شعبه و نمایندگی دارد. محل خود تولیدی ویرا سفر در شهر سنتی و هنری اصفهان واقع شده است .به همین مناسبت برای همشهریان اصفهانی خود خدمات پس از فروش ویژه ای را نیز در نظر گرفته است. به این شکل که شهروندان اصفهانی در صورت خرید روبالشتی از تولیدی ویرا سفر امکان پرداخت در محل را دارند.مشتریان اصفهانی تولیدی ویرا سفر می توانند قیمت روبالشی خود را از طریق دستگاه های کارت خوان یا به صورت نقدی در محل آدرس خود پرداخت کنند.

تحویل روبالشی های خریداری شده از مرکز پخش روبالشی ویرا سفر به صورت اکسپرس و ارسال با پیک یا پست پیشتاز است. در صورت خرید عمده روبالشتی از تولیدی ویرا سفر نیز کالا های شما در سریع ترین زمان ممکن از طریق باربری به آدرس مغازه یا فروشگاه شما ارسال خواهد شد. مضاف بر آن که همه محصولات تولیدی ویرا سفر و از جمله روبالشتی های این تولیدی دارای ضمانت بازگشت یک ماهه هستند.

بیشتر بخوانید
توليد و پخش روبالشی

برای خرید عمده تماس بگیرید

03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *