وسایل مورد نیاز برای سفر پسرانه

وسایل مورد نیاز برای سفر پسرانه

وسایل مورد نیاز برای سفر پسرانه

با وجود چیزهای بسیار متفاوتی که می توانید، برای وسایل مورد نیاز برای سفر پسرانه انتخاب کنید، باید از بین آنها ضروری ترین وسیله سفر انتخاب کنید. شاید انتخاب وسایل ضروری برای سفر پسران کار آسانی نباشد، به همین دلیل ویرا سفر در اینجا برای راهنمایی شما لیستی از وسایل مورد نیاز برای سفر پسرانه آورده است. در این لیست تمامی وسایل ضروری که باید پسران در یک سفر با خود به همراه داشته باشد، آورده شده است. در ادامه با ما همراه باشید.

لیستی از وسایل مورد نیاز برای سفر پسرانه

 1. کوله پشتی

اولین وسیله مورد نیاز برای سفر پسرانه انتخاب کوله پشتی است، دارای اندازه قابل حمل و سبک وزن با تسمه های پشتیبانی باشد. همچنین جیب‌های زیپ‌دار زیادی داشته باشد. برای یک سفر باید کوله پشتی های با کیفیتی را انتخاب کنید که دارای بند شانه ای و کمربند باسن به همراه زیپ های قابل قفل می باشد. یک ویژگی مهم برای کوله پشتی ها قابلیت شستشو است. در این صورت می توانید، به راحتی بعد از سفر خود آن ها را تمیز کنید.

کوله پشتی

 1. کیت بهداشتی

کیت بهداشتی بسته است که همه چیزهایی را که ممکن است در طول سفر نیاز داشته باشند، را دارد. همراه با شامپو، نرم کننده، شستشوی بدن، کرم حالت دهنده مو، و کرم اصلاح مرطوب کننده، ارائه می دهد. این کیت های بهداشتی بسیار سبک هستند، و حمل آن ها آسان راحت و آسان است.

بیشتر بدانید

وسایل سفر برای نوجوانان  

وسایل مورد نیاز سفر در جنگل

وسایل مورد نیاز برای سفر به کویر 

وسایل مورد نیاز سفر با هواپیما

وسایل مورد نیاز سفر در کرونا

 1. مسواک مسافرتی و خمیر دندان

مسواک های مسافرتی دارای موهای ضد باکتری است و تا شو می باشد، تا فضای خیلی کمی را اشغال کنند. خمیر دندان های مسافرتی نیز اندازه جمع و جور کاملی دارند، که در کیف به راحتی قرار می گیرند، و برای تمیز کردن  دندان های به خوبی کار می کنند.

 1. ریش تراش قابل حمل

ریش تراش قابل حمل این یک ابزار عالی و یکی از وسایل مورد نیاز برای سفر پسرانه است. یک ریش تراش شارژی روال اصلاح پسران را در هر مکانی حفظ می کند. ریش تراش های شارژری کابل USB شارژ می شوند، این بدان معنی است، که می تواند از شارژر های قابل حمل یا همان پاوربانک ها برای شارژ آن ها استفاده کنید. همچنین اندازه کوچکی دارد، و به راحتی می توان آن را در کیف شخصی یا دستی قرار داد. یک ریش تراش با کیفیت، پوست پسران را نرم و صاف می کند، و حمل آن بسیار آسان است. بهتر است، ریش تراشی را انتخاب کنید که با باتری کار کند و نیازی به سیم نداشته باشد، تا در هر مکان بتوان از آن استفاده کرد.

دیگر وسایل ضروری

 1. دئودورانت مردانه

یکی از وسایل مورد نیاز برای سفر پسرانه دئودورانت ها هستند. دئودورانت بوی تمیزی را به آن ها می دهد، و به اندازه ای جمع و جور است، که  مناسبی برای قرار دادن در چمدان افراد است. یک بسته سه تایی ارائه می شود تا به سرعت تمام نشوید.

 1. کیت کمک های اولیه

این جعبه های کمک اولیه در اندازه های متفاوتی برای سفر وجود دارد. و تمام آنچه ممکن است، برای درمان زخم ها و بیماری ها نیاز داشته باشید را دارد. این جعبه ها کاملاً داخل کوله پشتی قرار می گیرد، بدون اینکه فضای زیادی اشغال کند. جعبه های کمک اولیه یکی از وسایل مورد نیاز برای سفر پسرانه است. عموماً پسران در سفر زیاد مراقب خود نیستند، و ممکن است، به خودشان صدمه بزنند. به همین دلیل وجود یک جعبه کمک اولیه برای آن ها در سفر الزامی است.

 

بیشتر بخوانید
راهنمای سفر به سیستان

 1. ضد آفتاب

مهم نیست سران قصد سفر به کدام مکان را دارند، همیشه باید با خود یک ضد آفتاب کوچک و قدرتمند ، با SPF حداقل 30 به همراه داشته باشند،از پوست خود در برابر نور خورشید محافظت کند.

 1. هدفون نویز کنسلینگ

مسافرت می تواند، برای پسران استرس زا باشد. یک ابزار عالی هدفون های حذف نویز است. این هدفون صداهای ناگهانی را در تمام روش های حمل و نقل قطع می کند. همچنین می توان برای گوش دادن به موسیقی در سفرهای طولانی اتوبوس، قطار و هواپیما استفاده کرد. آنها می توانند کمک کنند، تا افراد روی هر کاری تمرکز کنند، یا به راحتی کمی استراحت کنند.

 1. صندلی مسافرتی

صندلی های مسافرتی را می توان از وسایل مورد نیاز برای سفر پسرانه، به خصوص کمپینگ در نظر گرفت. این نوع صندلی های کمپینگ در اندازه ها و مدل های مختلف وجود دارند، که با توجه به نیاز هر فرد می توان از بین آن ها انتخاب کرد. از ویژگی های خاص صندلی مسافرتی، جمع شدن آسان آن و جای بسیار کمی است، که در چمدان اشغال می کند. همچنین وزن بسیار سبکی که باعث حمل آسان آن می شود. این نوع صندلی ها بسیار محکم هستند، که می توان در همه امکان و محیط از آن استفاده کرد.

صندلی مسافرتی

 • بالش مسافرتی

بالش مسافرتی یکی از وسایل مورد نیاز برای سفر پسرانه است. در طول سفر با هر وسیله ای، استفاده از بالش مسافرتی می توان به راحتی استراحت کرد. به این نوع بالش ها، بالش گردن نیز می گویند. همچنین به این بالش ها کمک می کنند، تا از سفتی غیر ضروری گردن و شانه جلوگیری شود. بالش گردن در کیف بند کشی کوچک خود قرار می گیرد که به راحتی به کوله پشتی یا چمدان متصل می شود.

 • حوله مسافرتی

یک حوله مسافرتی برای هر سفری الزامی می باشد. این نوع حوله ها کاربردهای بسیاری دارد، مانند استفاده برای شنا یا خشک کردن سریع بدن بعد از پیاده روی طولانی. وزن سبک آن اجازه می دهد به راحتی قابل حمل باشد، همچنین در اندازه های مختلف وجود دارند. این به شما کمک می کند، حوله ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه در کیف یا چمدان روزانه قرار می گیرد.

 • کیف روزانه

کیف روزانه را می توان یکی از ضروری ترین وسایل مورد نیاز برای سفر پسرانه دانست. زیرا در طول سفر ممکن است، دسترسی سریعی به برخی از وسایل خواهند داشت، مانند: مدارک شناسایی، پول بیشتر، دئودرانت ها، عطر، گوشی و شارژر و دوربین، آب و غیره. یک کیف روزانه و سبک وزن در سفر این دسترسی را آسان می کند، و از کمر درد جلوگیری می کند؛ در حالی که تمام وسایل مورد نیاز را نگه می دارد. همچنین مواد مستحکم و ضد آب آن از وسایل در شرایط مختلف آب و هوایی محافظت می کند.

 • لباس مسافرتی

یکی از وسایل مورد نیاز برای سفر پسرانه، لباس های مناسب با توجه به مکانی که می روند، است. البته به طور کلی برخی از لباس ها باید برای هر سفری ضروری می باشند. 

 • تی شرت

این تی شرت ها راحت، مد روز و چند منظوره هستند. آنها برای بیروون رفتن و گشت و گذار در شهر عالی هستند.

 • شلوارک

یک شلوارک با تیشرت مناسب بسیار شیک است. اما باید قد مناسبی برای بیرون رفتن در یک شهر جدید باشد.

 • شورت ورزشی

این شورت برای دویدن راحت و مناسب برای پیاده روی، خواب است.

 • پیراهن بلند

پیراهن های بلند در چندین رنگ برای شب‌های سردتر یا شب‌های شیک‌تر مناسب است.

 • شلوار جین

شلوار های جین یکی از انتخاب عالی برای استفاده روزمره در هر مکانی هستند.

 • جوراب

حتماً در چمدان های پسران باید چند جفت جوراب قرار داد. جوراب ها باید راحت، مقاوم در برابر لغزش و به کشش داخل کفش کمک می کنند، و برای ورزش و پیاده روی مناسب هستند.

 • کاپشن یا بارانی

با توجه به فصلی که عازم سفر هستند، یک کاپشن یا بارانی باید در چمدان قرار گیرد، تا در صورت نیاز از آن ها استفاده شود.

 • قاب موبایل ضد آب

 اگر قصد سفر به دریا یا ساحل را دارید، قاب های موبایل ضد آب گزینه ای عالی هستند. این قاب ها گوشی را خشک نگه می‌دارد، اما همچنان این امکان را می‌دهد، تا به راحتی عکس بگیرید.

 • شارژرها و آداپتورها

در هر کشور پریزهایی با شکل های متفاوت وجود دارد. آداپتور مسافرتی این مشکل را حل می کند، تا بتوان از پریزها استفاده کرد و وسایل الکترونیکی را به آسانی شارژ کرد. شارژرهای قابل حمل نیز یکی دیگر از وسایل مورد نیاز برای سفر پسرانه هستند. زیرا در صورت استفاده از گوشی و بتلت به آسانی شارژ آن ها تمام می شود، با وجود یک شارژر قابل حمل، بدون نگرانی می توان آن ها را دوباره شارژ کرد.

 • کفش مناسب

برای هر سفری باید کفش های مناسبی را همراه داشت. به طور کلی دو مدل کفش حتماً باید در کنار بقیه وسایل به همراه داشت:

 • یک جفت کفش مجلسی

این نوع کفش ها راحت و همه کاره هستند. آنها به راحتی حمل می شوند و می توانند با لباس های مختلف پوشیده شوند. آن ها برای بیرون رفتن در شب ها، و برای قدم زدن در شهرها عالی هستند.

 • یک جفت چکمه

به همراه داشتن یک جفت چکمه ضروری می باشد. زیرا ممکن است، آب و هوا به طور ناگهانی تغییر کند. در این صورت باید برای پیاده روی و بیرون رفتن کفش مناسبی داشته باشید.

 • صندلی ساحلی

یکی از وسایل مورد نیاز برای سفر پسرانه در سفر های ساحلی، صندلی ساحلی است. این نوع صندلی ها بسیار سبک هستند، و به راحتی در چمدان کنار وسایل دیگر قرار می گیرند. در طول روز برای استراحت در ساحل یا زمانی که می خواهند به دور آتش جمع شوند، یک گزینه عالی هستند.

 • لوازم بهداشتی

هر پسری باید یکسری از لوازم بهداشتی برای استفاده روزمره خود در مسافرت به همراه داشته باشد.

 • نخ دندان
 • دهانشویه
 • شانه
 • صابون اصلاح
 • تیغ
 • شانه
 • شامپو
 • صابون
 • دئودورانت
 • کیسه‌های زیب دار

کیسه های زیپ دار کاربرد بسیار زیادی در سفر دارند، آن ها انتخاب عالی برای لباس‌های کثیف و ایمن نگه‌داشتن وسایل در برابر باران و برای نگهداری اقلام متفرقه هستند.

 • ضدعفونی کننده دست

در هر مکانی نمی توان اطمینان داشت، که می توان دست ها را شست یا نه؟ بنابراین امروزه با وجود ویروس های جدید و همه گیر ضد عفونی کننده دست یکی از وسایل مورد نیاز برای سفر پسرانه می باشد.

سخن پایانی

در اینجا به طور کلی با لیستی از وسایل مورد نیاز برای سفر پسرانه آشنا شدید. با توجه به نوع سفری که پسران دارند، می توان به این لیست وسیله ای اضافه یا حذف کرد. به عنوان مثال، می خواهند به یک سفر اسکی بروند، باید وسایل مربوطه با اسکی را با خود به همراه داشته باشند، و لباس های مناسب را جمع آوری کننند. بهتر است، برای از قلم ننداختن وسیله ای حتماً از وسایل ضروری و مورد نیاز لیست تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *