مشخصات روبالشی عروس

تفاوت بالش الیاف با بالش پنبه ای

مشخصات روبالشی عروس

قبل از هر مورد باید گفته شود که مشخصات روبالشي عروس بستگی مستقیم به سلیقه و انتخاب خود عروس خانم و هزینه ای دارد که برای خرید آن در نظر گرفته اند. هر چند که در بیشتر موارد روبالشی های عروس را با رو تشکی های عروس ست و یک رنگ می کنند. در برخی موارد نیز روبالشی عروس جزئی از سرویس رو تختی عروس است. ولی برای روبالشی های مهمان ویژه جهیزیه عروس خانم نیز بسته به سلیقه وی و توان خرید او از جنس های مختلفی استفاده می شود. یکی از مهم ترین مشخصات روبالشي عروس زیبایی ظاهری و شیک بودن و جدید بودن آن است. به همین دلیل رنگ و طرح های ویژه روبالشی های عروس معمولاً بسیار زیبا و براق و چشم نواز است. زیرا جلوه ظاهری و شیک و براق بودن روبالشی عروس حرف اول را در انتخاب آن برای همه سلیقه ها می زند.

 


برای خرید عمده  تماس بگیرید 03136939999

همچنین شیک بودن روبالشی عروس در زیبایی دکوراسیون داخلی منزل نوعروس تاثیر بسیار زیادی دارد. مشخصات روبالشي عروس در درجه بعدی از دیدگاه اکثریت افراد جامعه، کیفیت جنس پارچه ای است که روبالشتی عروس از آن دوخته شده است. مهم است که کیفیت روبالشی عروس از جنسی مرغوب و با مقاومت و ضخامت بالا باشد تا در برابر شست و شوی سالیان تاثیری بر رنگ و طرح و کیفیت روبالشی نگذارد. بنابراین یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین مشخصات روبالشی عروس باید کیفیت جنس آن باشد. تا بتواند برای یک عمر بدون کاهش کیفیت و ضخامت آن و یا بروز مشکلی در خانه عروس خانم استفاده شده و به کار برده شود.

بیشتر بخوانید
روبالشتی مخمل برجسته

 قيمت روبالشتی عروس

قيمت روبالشتي عروس بسته به جنس پارچه آن روبالشی متفاوت است. روبالشتی های ابریشمی بالاترین قیمت روبالشتي عروس را در بین سایر روبالشی ها دارند. بعد از آن قیمت روبالشتی های ساتن و مخمل قرار دارند. البته کمتر دیده شده است که  عروس خانم های جوان روبالشی های مخمل را به عنوان روبالشی عروس خریداری کنند. بلکه سلیقه بیشتر عروس خانم ها بر روی همان روبالشتی های ابریشمی و ساتن با ظاهری براق و بسیار چشم گیر می چرخد. کما این که بیشتر سرویس های روتختی عروس خانم ها نیز از جنس ابریشم و ساتن و یا الیاف مصنوعی پلی استر است. هر چند بسته به میزان توان خرید عروس خانم و خانواده وی ممکن است. از انواع روبالشتی های مخمل، شانل ، قابی یا نخی و کتان نیز در جهیزیه روبالشتی عروس استفاده شود.

به طور معمول در جهیزیه هر عروس یک سرویس روتختی با روبالشتی های ساتن یا ابریشم از رنگ های روشن و ملایم و طرح های جدید خریداری می شود و تعدادی روبالشتی دیگر ویژه روبالشتی های مهمان. روبالشتی های مهمان ویژه جهیزیه عروس ممکن است.بسته به سلیقه و میزان هزینه ای که برای خرید روبالشتی عروس در نظر گرفته می شود. از هر جنسی انتخاب شود. به این ترتیب گستره قيمت روبالشتي عروس می تواند از قیمت های بسیار بالا تا قیمت های متوسط و معمولی در نوسان باشد. ولی نکته مهم است این است که برای خرید روبالشتی عروس بهتر است از روبالشتی هایی با جنس های مرغوب و با کیفیت خریداری شود تا بتواند برای یک عمر زندگی دوام بیاورند و زیبایی ظاهری خود را به این زودی ها از دست ندهند.

بیشتر بدانید

خريد روبالشتی عروس

انواع روبالشی شيک

خريد روبالشتی شيک

خريد عمده روبالشتی دو عددی

خريد روبالشتی دو عددی

خرید روبالشتی عروس

در بخش مشخصات روبالشی عروسی ، ویژگی ها و نکات مهمی را که برای خرید روبالشتی عروس باید مد نظر قرار داد، عنوان کردیم. جهت بهترین خرید روبالشی عروسی بهتر است در ابتدا به کیفیت جنس پارچه روبالشی و سپس به طرح و رنگ ظاهری آن دقت کنید. هر چند که می دانیم در واقعیت بر عکس این قضیه انجام می شود. یعنی بیشتر دیده می شود که در هنگام خرید روبالشی عروسی در ابتدا به رنگ روبالشتی و ست کردن آن با تم کلی جهیزیه توجه و دقت می شود . در مرحله بعدی به مرغوب بودن جنس آن روبالشتی. در هر صورت این هم نوعی استراتژی برای خرید روبالشتی عروس است که در بیشتر موارد در حال اجرا است.

بیشتر بخوانید
قیمت بالش الیاف

پس از بررسی و تایید جنس و کیفیت پارچه روبالشتی عروس و طرح و رنگ دلخواه و هماهنگ با تم جهیزیه، بهتر است. جهت خرید روبالشتی عروس به کیفیت و دوام دوخت و مدل دوخت روبالشتی نیز توجه شود. زیرا چه بسا روبالشتی های عروس که پس از چندین بار شست و شو در ماشین های لباسشویی دوخت های آن از هم باز شده یا تار و پود پارچه روبالشتی از هم گسیخته است. لذا برای جلوگیری از این مشکل بهتر است. همان در ابتدای انتخاب روبالشی های عروس در مورد دوام دوخت و نحوه دوخت های اطراف روبالشی دقت لازم را به خرج دهید.

خرید روبالشتی عروس از تولیدی

اگر به دنبال خرید روبالشتی عروس با قیمت های مناسب و اقتصادی هستید، بهتر است به سراغ تولید ی ها بروید. یکی از تولیدی های با کیفیت بالا و قیمت های مناسب برای خرید روبالشتی عروس تولیدی ویرا سفر است که عرضه کننده انواع روبالشتی های نخی، ساتن و مخمل در طرح های مخمل، شانل و قابی است. تولیدی ویرا سفر علاوه بر تولید انواع روبالشتی های عروس زیبا و با کیفیت، تولید کنده انواع سرویس های روتختی عروس در طرح ها و رنگ های زیبا و متنوع نیز می باشد. بنابراین عروس خانم های با سلیقه می توانند.با دستی باز در انتخاب انواع روبالشتی های مدرن و جدید از تولیدی ویرا سفر و سرویس های روتختی ست و هماهنگ با آن اقدام کنند.

تولیدی ویرا سفر همچنین فروشنده انواع روبالشتی های ویژه عروس به صورت عمده به فروشگاه های کالای خواب در سطح تمام شهر های ایران نیز می باشد. بنابراین برای خرید روبالشتی عروس چه شما یک خریدار تکی و جزئی این روبالشتی ها باشید . چه یک خریدار عمده و کلی روبالشتی های عروس، می توانید با قیمتی مناسب آن را از تولیدی ویرا سفر خریداری نمایید. ضمن این که برند ویرا سفر روبالشی عروس و تمام محصولات خود را با ضمانت اصالت کالا به فروش می رساند و با پست اکسپرس به آدرس مشتریان ارسال می کند. در نتیجه می توانید با کمترین هزینه و وقت، از این تولیدی روبالشتی عروس دلخواه خود را خریداری کنید.

بیشتر بخوانید
قيمت بالش پر


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *