خريد روبالشتی دو عددی

خريد عمده بالش پنبه ای

خريد روبالشتی دو عددی

امروزه هر بانوی خانه داری اطلاع کامل دارد که خريد روبالشتی دو عددی در همه جای بازار به صورت دوعددی یا همان جفت انجام می شود. یعنی هر شخصی که قصد خرید روبالشتی را دارد می داند که باید خرید روبالشتی دو عددی داشته باشد. حتی اگر یک عدد از روبالشتی های او نیاز به تعویض داشته باشد. زیرا بر روی تخت های خواب روبالشتی ها به صورت دو عددی گذاشته می شوند. بنابراین دلیل خرید روبالشتی دو عددی، کاربرد همیشگی آن به صورت جفت است. حتی روبالشتی های بزرگ سنتی که در کنار دیوار های منازل سنتی به کار می روند نیز همگی به صورت جفت یا دو عددی هستند.

به این ترتیب شما از هر تولیدی یا مغازه یا فروشگاهی که خرید روبالشتی های خود را انجام بدهید .آن را به صورت جفت و دو عددی به شما خواهند فروخت. کما این که بسته ها و پک های حاوی روبالشتی ها نیز در همه جای دنیا به صورت جفت یا دو عددی بسته بندی می شوند.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

خرید روبالشتی دو عددی نیز از هر جنس، طرح یا مدلی که دلخواه شما باشد. اقتصادی تر است که از طریق تولیدی ها انجام شود. زیرا همان طور که خود بهتر در جریان هستید، تولیدی ها همیشه پایین ترین قیمت را در هر محصولی ارائه می دهند. بنابراین در صورت تمایل به خرید روبالشتی دو عددی چه به صورت تکی و جزئی و چه به صورت عمده، تولیدی ویرا سفر با سابقه 15 ساله خود می تواند بهترین تولیدی از لحاظ قیمت و کیفیت باشد.

بیشتر بدانید

خريد روبالشتی ابريشمی

روبالشتی ابريشمی

توليد و پخش روبالشی

خريد ارزان روبالشتی

خريد اينترنتی روبالشتی

قيمت روبالشتی دو عددی

قيمت روبالشتي دو عددي از هر جنس پارچه، مدل دوخت یا طرحی که باشد .در تولیدی ویرا سفر، منصفانه ترین قیمت موجود در بازار را دارد. به خصوص که اگر شما خود صاحب یک فروشگاه کالای خواب باشید و بخواهید خرید عمده روبالشتی داشته باشید. در این صورت تولیدی ویرا سفر با تخفیفات و شرایط ویژه ای که برای توزیع کنندگان و فروشندگان روبالشتی در سر تا سر ایران در نظر گرفته است. می تواند به شما کمک کند که در این زمینه به سود بیشتر و منفعت بالاتر و فروش بیشتری برسید.

بیشتر بخوانید
قيمت روبالشی نخی

قیمت روبالشتی دو عددی در تولیدی های مختلف بسته به نوع پارچه ای که روبالشتی از دوخته می شود، متفاوت است. برای مثال روبالشتی های مخمل یک قیمتی دارند و روبالشتی های ساتن یا ابریشمی قیمت دیگری دارند. یا مثلاً روبالشتی های سنتی که اغلب از طرح و جنس ترمه هستند و بافت مقاوم تری دارند، نسبت به دو مدل قبلی قیمت بالاتری را نیز دارا هستند.

قیمت روبالشتی دو عددی در تولیدی ویرا سفر نیز تقریباً به همین شکل است. به این معنا که روبالشتی های مخمل، شانل، قابی تولیدی ویرا سفر قیمت های به نسبت پایین تر و مناسب تری دارند. رده بعدی قیمتی روبالشتی در تولیدی ویرا سفر به روبالشتی های سنتی تعلق دارد. این روبالشتی ها به دلیل آن که از جنس و طرح سنتی ترمه هستند و از بافت بسیار محکم و آهار داری برخوردار هستند، قیمت به نسبت بیشتری دارند. البته بدیهی است که در هر حالتی قیمت روبالشتی دو عددی تولیدی ویرا سفر از سایر مراکز فروشنده در ایران مناسب تر و اقتصادی تر است.

مزایای خريد روبالشتی دو عددی

از آن جایی که در همه کشور های دنیا، بالش ها به صورت دو عددی بر روی تخت های خواب به کار می روند. تولیدی ها نیز روبالشتی ها را به صورت دو عددی تولید و بسته بندی می کنند. در نتیجه مشتریان نیز الزام به خرید روبالشتی دو عددی دارند. بنا براین شما نیز به عنوان بانوان با سلیقه خانه دار با تعویض هر دو عدد روبالشتی موجود بر روی تخت خواب، می توانید به یکباره جلوه و زیبایی اتاق خواب را جدید و چشمگیر کنید.

بیشتر بخوانید
فروشگاه بالش در اصفهان

همچنین برای خانواده هایی که از تخت خواب در اتاق خواب خود استفاده نمی کنند. هنگام چیدن روبالشتی ها در کمد دیواری ها، این ست بودن روبالشتی ها به صورت جفت و دو عددی نمای زیباتر و شیک تری را به کل رختخواب های منزل می دهد. به علاوه چیدمان بسیاری از منازل سنتی در شهرستان های ایران به صورتی است .که از بالش های بزرگ به عنوان پشتی برای نشستن افراد استفاده می کنند. در این نوع منازل نیز پشتی ها به صورت دو عددی نمای زیباتری به کل فضای آن اتاق نشیمن می دهند. به ویژه که تولیدی ویرا سفر برای این کاربری خاص منازل سنتی اقدام به تولید روبالشتی های سنتی با طرح ترمه در رنگ ها و طرح های گوناگون نموده است.

خريد روبالشتی دو عددی از تولیدی ویرا سفر

با گشت و گذاری هر چند کوتاه در سایت اینترنتی تولیدی ویرا سفر و به ویژه با جستجوی بیشتر در بخش فروشگاه این سایت، به این نتیجه می رسید.که این تولیدی برای هر سبک و سلیقه ای در ایران و برای همه فرهنگ های شهر های مختلف، روبالشتی مخصوص آن را تولید کرده است. بنا براین اگر شما قصد خرید روبالشتی دو عددی را داشته باشید، در هر رنگ، طرح و جنس پارچه ای می توانید .به قسمت فروشگاه سایت اینترنتی تولیدی ویرا سفر مراجعه کنید. سپس با کلیک بر روی قسمت روبالشتی مخمل، شانل، قابی آن تعداد ده رنگ و طرح مختلف روبالشتی را مشاهده می کنید. که به راحتی می توانید با انتخاب هر کدام از عکس ها، تصاویر را بزرگنمایی کرده و به دقت ریزه کاری های موجود بر روی طرح روبالشتی مورد نظر را ملاحظه کنید.

بیشتر بخوانید
خرید بالش الیاف

جنس اغلب روبالشتی های تولیدی ویرا سفر نخی، مخمل و ساتن است که همگی پارچه های ضد حساسیت هستند. حتی برای تامین سلیقه بانوانی که رنگ های شاد و پر جلوه را برای روبالشتی های منزل خود می پسندند. یک نوع روبالشتی گلدار نخی نقره کوب تولید شده است. تحویل همه روبالشتی های خریداری شده از تولیدی ویرا سفر به صورت اکسپرس و فوری است و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

جهت جلوگیری از لک شدن روبالشتی ها نیز به عنوان یک تولید کننده به شما پیشنهاد می کنیم .که لکه های ایجاد شده بر روی روبالشتی ها را سریعاً و فوری بشویید تا از ماندگار شدن لکه ها بر روی روبالشتی جلوگیری شود.

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *