خريد روبالشي دو رو مخمل

خريد روبالشي دو رو مخمل

خريد روبالشي دو رو مخمل

از آن جایی که پارچه مخمل یک پارچه بسیار مقاوم و محکم و ماندگار است، خیلی از خانواده ها خريد روبالشي دو رو مخمل را به عنوان روبالشتی های مصرفی خانوار خود انتخاب می کنند. در واقع یک بار خريد روبالشي دو رو مخمل شما را از خرید های بعدی روبالشتی در سالیان بعد بی نیاز می کند. زیرا پارچه مخمل با تراکم و انسجام بافتی که دارد و با ضخامت و استحکامی که دارد کاملاً در برابر استهلاک و شست و شو های مکرر مقاوم است. خريد روبالشي دو رو مخمل همچنین دارای زیبایی و جلوه بسیار چشم گیری نیز هست. زیرا روبالشی های مخمل براق هستند و این درخشش و سایه روشنی که از نمای روبالشی مخمل به چشم می رسد. بر جلوه و زیبایی روبالشی های مخمل می افزاید.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

ضمن این که خريد روبالشي دو رو مخمل با سطح بسیار نرم و صافی که دارند خواب آرام و توام با حس راحتی را برای فرد ایجاد می کند. زیرا پارچه مخمل نیز مانند پارچه های ساتن کاملاً سازگار با پوست بدن انسان هستند و لطافت مخمل باعث ایجاد اصطکاک بین پوست و موی سر با روبالشی نمی شود. به همین دلیل است که خريد روبالشي دو رو مخمل تا این اندازه در بین خانواده های ایرانی پر طرفدار است. علاوه بر آن ماندگاری و طول عمر مفید بالای روبالشی های مخمل دلیل بسیار حائز اهمیت دیگری برای خريد روبالشي دو رو مخمل توسط خانم های خانه دار ایرانی است. زیرا روبالشی های مخمل به خوبی می توانند در برابر شست و شو های مکرر روبالشی دوام بیاورند و دچار هیچ گونه پرز یا رنگ و رو رفتگی نشود.

بیشتر بدانید

روبالشتی دو رو مخمل

روبالشتی ساتن

قيمت روبالشی ساتن

خريد روبالشی از توليدی اصفهان

خريد روبالشتی در اصفهان

روبالشتي دو رو مخمل ارزان

با همه مزایایی که برای روبالشتی های مخمل ذکر کردیم، بدیهی است که به دنبال خرید روبالشتي دو رو مخمل ارزان باشید. البته که برای خرید روبالشتي دو رو مخمل ارزان باید به تولیدی های روبالشی مراجعه کنید. تقریباً می توان گفت در همه شهر های کوچک و بزرگ ایران تولیدی های روبالشی وجود دارند. حتی برخی تولیدی های بزرگ مانند تولیدی ویرا سفر اقدام به تاسیس شعبه هایی در شهر های پر جمعیتی مانند شیراز، کرج و تهران کرده اند که بتوانند مشتریان خود را در همه شهر ها حفظ کنند و پشتیبانی نمایند.

بیشتر بخوانید
خريد ارزان روبالشتی

خرید روبالشتي دو رو مخمل ارزان علاوه بر صرفه جویی در هزینه های خرید سالیانه خانوار، در کاهش هزینه های جاری خانواده نیز تاثیر دارد. به این صورت که روبالشی های مخمل خیلی دیرتر لکه ها را به خود می گیرند و دیرتر کثیف شده و احتیاج به شست و شو پیدا می کنند. بنابراین به نسبت روبالشی هایی  از جنس های دیگر کمتر شسته می شوند و در صرفه جویی آب و مواد شوینده منزل تاثیر می گذارند.

خرید روبالشتي دو رو مخمل ارزان همچنین به علت دوام پارچه و عمر مفید طولانی که دارد باعث می شود که شما خیلی دیرتر نیاز به تعویض روبالشی های منزل خود پیدا کنید. زیرا روبالشی مخمل مستهلک نمی شود، نازک نمی شود و از رنگ و رو نمی افتد. بلکه همیشه کیفیت و ضخامت بالای خود را حفظ می کند. حتی در طی سالیان استفاده مکرر و هر روزه از آن همیشه با جلوه ای نو و درخشان باقی می ماند. این هم دلیل دیگری بر استقبال خانواده ها از خرید روبالشتي دو رو مخمل ارزان است.

خريد روبالشي دو رو مخمل از تولیدی

تا این جا به این نتیجه رسیدیم که بهتر است برای خريد روبالشي دو رو مخمل از تولیدی ها خرید کنیم. همان طور که همگی استحضار دارید تولیدی های روبالشی نیز فراوان و متعدد هستند و تمامی شهر ها حداقل چندین تولیدی روبالشی کوچک و بزرگ را در خود دارند. ولی این که آیا کدام تولیدی کیفیت بالا و قیمت مناسب روبالشی ها را همزمان حفظ می کند؟ محل تحقیق و جستجو است. در رابطه با قیمت مناسب تولیدی ها می توان با مقایسه قیمت های تولیدی مد نظر خود با قیمت روبالشتی های دو رو مخمل تولیدی های دیگر، حد متوسط قیمت و قیمت های به صرفه و ارزان را به راحتی پیدا کرد. در خصوص کیفیت تولیدی روبالشی نیز باید گفت آن تولیدی که روبالشی های خود را با ضمانت کیفیت به فروش می رساند. قطعاً از کیفیت بالای روبالشی های خود اطمینان دارد که ضمانت می دهد.

بیشتر بخوانید
خريد عمده روبالشتی دو عددی

یکی از این تولیدی های با کیفیت و معتبر در زمینه تولید روبالشی های دو رو مخمل، تولیدی ویرا سفر است. این تولیدی علاوه بر آن که روبالشی های مخمل دو روی خود را با ضمانت اصالت کالا به فروش می رساند، ضمانت برگشت کالای یک ماهه را نیز به مشتریان خود ارائه می دهد. به این ترتیب که تا یک ماه پس از خرید روبالشی های دو رو مخمل از تولیدی ویرا سفر چنان چه از کیفیت محصولات راضی نبودید. می توانید روبالشی خریداری شده را برگردانید و تعویض کنید.

این می تواند نهایت ضمانت در کیفیت روبالشی های دو رو مخمل یک تولیدی باشد. خیال هر مشتری سخت پسندی را از کیفیت روبالشی خریداری شده به صورت صد در صد آسوده کند.

روبالشتي دو رو مخمل ارزان در تولیدی ویرا سفر

خرید روبالشتي دو رو مخمل ارزان را نیز می توانید از تولیدی ویرا سفر انجام دهید. این تولیدی معتبر و با سابقه روبالشی های مخمل دو روی تولیدی خود را هم به صورت تکی و هم به صورت عمده به فروش می رساند. قیمت های پایین و ارزان روبالشی های مخمل دو روی تولیدی ویرا سفر هم مشمول خرید های تکی و جزئی  روبالشی شده و هم شامل خرید های عمده مغازه داران عزیز می شود.

بدیهی است تخفیفی که بر روی خرید های عمده روبالشتی دو رو مخمل تولیدی ویرا سفر گذاشته می شود. بسیار بیشتر از تخفیف خرید های تکی روبالشی است. بنابراین اگر شما صاحب یک فروشگاه کالای خواب در سطح شهر یا محله های کوچک تر هستید. می توانید با خرید عمده از روبالشتی های دو رو مخمل تولیدی ویرا سفر در هزینه های خرید اجناس مغازه خود صرفه جویی کنید. سپس با فروش تکی آن ها به سود قابل توجهی دست پیدا کنید.

بیشتر بخوانید
خرید بالش معمولی


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *