خريد زير انداز مسافرتی پارچه ای

خريد زير انداز مسافرتی پارچه ای

خريد زير انداز مسافرتی پارچه ای

از آن جا که خريد زير انداز مسافرتی پارچه ای برای بسیاری از خانواده ها بهترین انتخاب است. در این قسمت به شرح بیشتر آن می پردازیم. خريد زير انداز مسافرتی پارچه ای به دلیل شست و شوی راحت و آسان و پهن و جمع کردن سریع تر به عنوان زیر انداز مسافرتی مناسب برای خیلی از افراد شناخته می شود. همچنین سبکی و حجم کمتری که زیر انداز های مسافرتی پارچه ای دارند، کاربری آن ها را آسان تر می کند.

به علاوه به علت طبیعی بودن الیاف زیر انداز های مسافرتی پارچه ای، آن ها سطح نرم تر و دلپذیر تری را از خود ارائه می دهند. زیرا سطح سازگار با پوست زیر انداز های مسافرتی پارچه ای احساس بهتری را نسبت به زیر انداز های حصیری و پلاستیکی در هنگام نشستن بر روی آن به فرد می دهد. به همین دلیل خريد زير انداز مسافرتی پارچه ای طرفداران بیشتری نسبت به دیگر انواع زیر انداز های مسافرتی دارد.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

همچنین خريد زير انداز مسافرتی پارچه ای جهت مصارف زیر سفره ای نیز در داخل منزل و به غیر از زمان های مسافرت کاربرد دارد. بنابراین شما با خرید یک زیر انداز مسافرتی پارچه ای می توانید صاحب دو محصول با دو کاربرد زمانی و مکانی متفاوت شوید. به این ترتیب که در زمان های غذا خوردن در منزل با پهن کردن زیر انداز های مسافرتی پارچه ای از کثیف شدن فرش های خانه محافظت می کنید. در هنگام مسافرت و تفریح و گردش نیز از آن به عنوان زیر انداز های مسافرتی استفاده می کنید.

بیشتر بخوانید
زير انداز مسافرتی 12 متری

قيمت زير انداز مسافرتی پارچه ای

خوشبختانه با وجود مزیت های فراوانی که ذکر شد، باید گفت که قيمت زير انداز مسافرتي پارچه اي بسیار مناسب و به صرفه است. هر چند قيمت زير انداز مسافرتی پارچه ای در تولیدی ها کمتر از قیمت آن در فروشگاه های لوازم خانگی یا مغازه های عرضه کننده لوازم سفری است. ولی در کل می توان گفت که قيمت زير انداز مسافرتی پارچه ای در تولیدی های مختلف بسته به سایز و ابعاد و جنس آن زیر انداز ممکن است متفاوت باشد.

به این شکل که زیر انداز های پارچه ای معمولی که اغلب تنها از یک لایه پشم شیشه در اطراف دو لایه پارچه ای تشکیل شده اند . فقط مناسب پارک رفتن و پهن کردن بر روی چمن هستند. پایین ترین قیمت را در بین زیر انداز های مسافرتی دارند. البته این نوع زیر انداز ها ضخیم نیستند و برای سطوح سنگی و کوه نوردی کارایی ندارند ولی در جای خود و برای سطوح صاف تر زمین کاربرد دارند.

در سطح کیفیتی بالاتر زیر انداز های مسافرتی پارچه ای مدل جاجیم قرار دارند که قیمت آن ها قاعدتاً بیشتر است. زیرا این نوع زیر انداز های سنتی و گرم ضخیم تر و ماندگار تر هستند و مقاومت بالاتری را در برابر پارگی و بریدگی در طبیعت دارند. در نتیجه قيمت زير انداز مسافرتی پارچه اي مدل جاجیم از قیمت زیر انداز های مسافرتی پارچه ای معمولی بالاتر و گران تر است.

بیشتر بدانید

خرید زیرانداز جاجیمی سه متری

انواع محصولات جاجیمی

قیمت کاور رختخواب جاجیمی

تولیدی جاجیم

خرید اینترنتی کیف جاجیمی

خريد زير انداز مسافرتی پارچه ای در اصفهان

اگر شما یک شهروند ساکن شهر زیبا و تاریخی اصفهان باشید. قطعاً برای خريد زير انداز مسافرتی پارچه ای در شهر اصفهان به دنبال یک تولیدی خوب می گردید. البته با توجه به سنتی بودن شهر تاریخی اصفهان، انواع و اقسام زیر انداز های مسافرتی پارچه ای زیبا و محکم در آن یافت می شود. همچنین خريد زير انداز مسافرتی پارچه ای از نوع جاجیم نیز در شهر اصفهان بسیار رایج و مرسوم است. زیرا منسوج بافته شده از جاجیم علاوه بر زیبای و اصالت در طرح دارای ضخامت بسیار مناسب و دوام و ماندگاری بالایی است. تا جایی که در سال های قبل تاریخ ایران زمین به عنوان فرش خانه ها استفاده می شده است. بنابراین به راحتی می توان گفت که زیر انداز های مسافرتی مدل جاجیم استحکامی به اندازه فرش های قدیمی در اسکیل های پایین تر هستند.

بیشتر بخوانید
خريد اينترنتی زيرانداز مسافرتی
خريد زير انداز مسافرتی پارچه ای
خريد زير انداز مسافرتی پارچه ای

البته لازم به توضیح است که اگر شما خريد زير انداز مسافرتی پارچه ای در شهر اصفهان را از تولیدی ویرا سفر انجام دهید، امکان پرداخت در محل برای شما فراهم است. مضاف بر این که ارسال زیر انداز مسافرتی خریداری شده نیز برای شما به صورت رایگان انجام می شود. این دو مزیت مالی و هزینه ای قابل توجه که به دلیل قرار گرفتن مرکزیت تولیدی ویرا سفر در شهر اصفهان است، امتیازات ویژه خرید زير انداز مسافرتي پارچه ای از تولیدی ویرا سفر برای شهروندان اصفهانی است.

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

قيمت زير انداز مسافرتی پارچه ای در تولیدی ویرا سفر

قيمت زير انداز مسافرتی پارچه ای در تولیدی ویرا سفر بسیار مناسب و به صرفه است. زیرا قیمت زیر انداز های مسافرتی مجموعه ویرا سفر به صورت قیمت های تولیدی و پایه قیمتی است. هرچند قیمت زیر انداز مسافرتی پارچه ای طرح جاجیم در تولیدی ویرا سفر از قیمت زیر انداز های مسافرتی حصیری و پلاستیکی بالاتر است .ولی به دلیل کیفیت و ضخامت بالای آن ها این افزایش قیمت کاملاً توجیه پذیر است. البته زیر انداز های مسافرتی پارچه ای طرح جاجیم تولیدی ویرا سفر دارای یک لایه برزنت در زیر خود هستند که خاصیت ضد آب بودن و ضخامت این نوع زیر انداز ها را بیشتر می کند.

ضمن این که این لایه برزنتی مانند عایقی در برابر سنگ های تیز کوه و طبیعت از پاره شدن منسوج جاجیم جلوگیری کرده و بر طول عمر آن می افزاید. این یکی از دلایل قیمت بالاتر زیر انداز های مسافرتی پارچه ای طرح جاجیم در تولیدی ویرا سفر است. علاوه بر آن وجود یک کیف جداگانه دسته دار برای حمل و نقل آسان تر و محافظت بیشتر زیر انداز های جاجیم خود ویژگی کاربردی دیگری است که می تواند. دلیل قیمت بالاتر زیر انداز های جاجیم به نسبت زیر انداز های دیگر باشد. زیرا به این ترتیب شما با خرید یک زیرانداز مسافرتی پارچه ای مدل جاجیم از تولیدی ویرا سفر دارای دو کالا خواهید شد. یک زیر انداز مسافرتی محکم و یک کیف دستی از جنس جاجیم که می تواند حمل کننده وسایل و لوازم کوچک سفر نیز باشد.

بیشتر بخوانید
خريد زير انداز مسافرتی 12 متری

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *