خرید بالش سفت

خرید بالش سفت

✓ خرید بالش سفت؛

مازاد بر داشتن تشک نرم یا تشک سفت، نرمی یا آن که سفتی بالش هم می تواند در داشتن خوابی راحت و حفظ ساختار بدن در زمان خواب بسیار تأثیرگذار باشد. ممکن است این گونه به ذهن شما خطور نماید که نرمی و سفتی بالش تنها موضوعی می باشد که با راحتی بالش دارای ارتباط است. حال آن که مقدار سفتی و کوتاهی بالش دو ویژگی اصلی و بارز هر بالشی هستند که به علّت تأثیرگذاری بر حالت واقع شدن سر به هنگام خواب، عواملی بسیار حائز اهمیت در راستای پیش گیری از درد کمر و گردن است. شما دوستان عزیز با تشخیص مقدار سفتی و کوتاهی بالش مورد نظر خود بنابر تجربیات شخصی، می توانید به هنگام خرید بهترین نوع بالش جهت سپری نمودن لذّت بخش ترین خواب را، اتخاذ نمایید.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

چرا میزان سفتی بالش حائز اهمیت است!

مقدار سفتی بالش به این دلیل از اهمیت بسیاری برخوردار است که، به صورت مستقیم بر راحتی و کیفیت خواب شما تأثیر می گذارد. تنها لحاظ کردن چندین نکته در این راستا کافی خواهد بود که بتوانید میزان سفتی مورد نیاز بالش خود را جهت استفاده تغییر بدهید.

✓ عادت خواب شما در طول شبانه؛

شما به بالشی نیاز خواهید داشت که مقدار سفتی و کوتاهی آن بنابر حالت واقع شدن بدن شما به هنگام خواب است. به عنوان نمونه؛ ترجیح کسی که عادت دارد بر روی شکم خود قرار بگیرد، یک بالش نرم با میزان بلندی اندک است. زیرا بالشی با این قبیل از خصوصیات به واقع گردیدن گردن در سمت و سویی طبیعی و درست کمک می نماید. در برابر این نیز، فردی که اغلب به پهلو خود قرار می گیرد، برای واقع گردیدن سر و گردن هم جهت با بدن و داشتن خوابی آسود، خرید بالش سفت را می طلبد.

بیشتر بخوانید
تفاوت بالش الیاف با بالش پنبه ای

البته بهتر است به وزن بدن خود هم بی توجه نباشید. وزن بدن شما می تواند در میزان سفتی قابل انتظار از بالش متأثر باشد. به هنگام هماهنگی دو عامل نام برده شده با همدیگر، مطلوب ترین حالت قرار گیری خواب در طول شبانه رقم می خورد. به عنوان نمونه؛ خرید بالش سفت می تواند بهترین انتخاب برای شما به جهت تسکین درد و کاهش فشار بر ستون فقرات باشد، ولو برای اشخاصی با وزنی پایین تر از شصت کیلوگرم این پیشنهاد توصیه نمی گردد.

احساس درد در ناحیه گردن و سر خود؛ بدین هنگام اگر که بالش شما به قدر مورد نیاز سفت نباشد، حمایت و پشتیبانی مطلوبی از سر و گردن شما نخواهد نمود. به عبارتی آن نیز نمی تواند تکیه گاه خوبی برای شما بوده و سر را هم راستا با ستون فقرات قرار بدهد. پس بهتر است این گونه بگوییم که در واقع بر شدّت درد در وجود شما می افزاید.

بیشتر بدانید

خرید عمده جا فلاکسی

تولیدی کیف جا فلاسکی

جا فلاکسی مسافرتی

قیمت کیف جا قلیون

کیف جا قلیون

مقدار نرمی یا سفتی بالش چگونه اندازه گیری خواهد شد!

تا به اکنون، در گستره ی دنیا، معیار یا شیوه ای جهت اندازه گیری میزان سفتی بالش در نظر گرفته نشده است. امّا در یک دیدگاهی جامع و کلّی، مقدار نرمی بالش را با میزان فرو رفتن آن در زمان وارد نمودن فشار بدان اندازه گیری می نمایند. برندهای موجود درون بازار، طبقه بندی های خاصی جهت مقدار سفتی بالش های تولید شده از جانب خود دارند. به همین علّت است که در زمان خرید و مقایسه محصولات، در خاطر داشته باشید که این طبقه بندی ها می تواند به اتخاذ بالش مدّنظر شما بسیار کمک کند. بهتر است شما را با معمول ترین دسته بندی بالش آشنا کنیم. شاید که این دسته بندی بتواند راهنمای خوبی برای شما به جهت تهیه و خرید بالش سفت تلقّی شود.

بیشتر بخوانید
خريد روبالشتی مخمل

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

خرید بالش سفت
خرید بالش سفت

✓ بالش های نرم؛

این قبیل از بالش ها بهترین اتخاذ برای افرادی به شمار می رود که عادت خواب برروی شکم خود دارند و نیز استفاده از بالشی با کمترین میزان بلندی را در طول شب ترجیح می دهند.

✓ بالش های نیمه نرم؛

این نوع از بالش ها تنها چند درجه تکیه بیشتری از نرم ترین مدل بالش را برای شما ایجاد می نمایند. بهتر است خاطر نشان بشویم که اشخاص درشت اندام، به بالشی با میزان بلندی و سفتی بیشتر نسبت بدین بالش ها نیازمند خواهند بود.

✓ بالش های متوسط؛

بالش های متوسط بالش هایی هستند که نه چندان نرم می باشند و نه چندان سفت. این قبیل از بالش ها مناسب استفاده برای افرادی هستند که عادت به خواب بر پشت خود دارند و اغلب وضعیت قرار گرفتن بدن خویش را به هنگام خواب تغییر شکل می دهند.

خرید بالش سفت
خرید بالش سفت

✓ بالش های نیمه سفت؛

این نوع از بالش ها بسیار سفت می باشند. امّا نه به آن مقدار که با قرار دادن سر خود بر روی آن به داخل فرو نرود. شما می توانید از این قبیل از بالش ها به عنوان بهترین تکیه گاه برای سر و گردن خود بهره گیرید.

✓ بالش های کاملاً سفت؛

آیا شما به دنبال خرید بالش سفت هستید؟ پس بهتر است بدانید که؛ بالش سفت غالباً بسیار سنگین وزن بوده و حاوی کمترین قابلیت فرو رفتن در زمان قرار دادن سر بر روی آن می باشند. این قبیل از بالش های موجود در بطن بازار، به دلیل آن که میزان تطابق مورد نیاز در راستای قرار گرفتن صحیح سر و گردن را مهیا نمی سازد، جهت استفاده به افرادی با عادت خوابیدن بر روی شکم خود به هیچ عنوان توصیه نمی شود. حال از سویی امکان دارد افراد درشت اندام خرید این نوع از بالش ها را مورد توجه قرار بدهند. زیرا میزان تکیه کافی برای سر، گردن و کمر آن ها را مهیا می سازد.

بیشتر بخوانید
بالش ارزان قیمت

 توجه کنید؛

بهتر است خاطر نشان شویم که هیچ گونه از بالش های موجود در بطن بازار ذاتاً بد نیست و در وجود شما کمر درد یا گردن درد به وجود نمی آورد. در واقع آنچه که در این میانه ها به خوبی جولان می دهد، عادت خواب شما و ترجیحات شخصی، است.

 و در پایان؛

دوستان عزیز ما در این متن از خود سعی نمودیم که شما را به خوبی با بالش سفت آشنا نماییم. شاید که این گونه بتوانید بهتر در این راستا قدم برداشته و تصمیمات مورد نیاز را اخذ کنید. حال آن که بهتر است این گونه بگوییم آنچه که مهم است حضور ما در مجموعه ویرا سفر کنار شما می باشد. شما می توانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *