خريد روبالشتی گلدار

اندازه بالش استاندارد

خريد روبالشتی گلدار

در عین حال که خیلی از خانواده های ایرانی طرفدار طرح های مینیمال و دکوراسیون داخلی ساده با رنگ های ساده هستند. بسیاری افراد دیگر نیز در جامعه وجود دارند که با خريد روبالشتی گلدار برای اتاق خواب خود تنوعی از زیبایی ها به منزل خود می بخشند. خرید روبالشتی گلدار برای منزل شما می تواند زیبایی دو چندانی از روح زندگی که همان گل های رنگارنگ هستند به فضای داخلی شما اضافه کند. در واقع با خرید روبالشتی گلدار می توانید یک جفت تابلوی بسیار زیبا و شیک و پر کاربرد به دکوراسیون داخلی اتاق خواب خود یا هر فضایی دیگر اضافه کنید.


برای خرید عمده  تماس بگیرید 03136939999

علاوه بر مزایای زیبایی و افزایش انرژی در منزل با خرید روبالشتی گلدار، در حفظ روحیه و شادابی افراد خانواده نیز گامی موثر و تاثیر گذار برداشته اید. حتی برخی روبالشتی های گلدار نیز در بازار جدیداً تولید شده اند که با طرح های نقره کوب داخل این طرح گلدار، بر زیبایی و شیک بودن این روبالشتی های گلدار اضافه کرده اند. امتیاز ویژه دیگری که با خرید روبالشتی گلدار برخوردار خواهید شد، روبالشتی از جنسی است که زیر سر لیز نمی خورد و حرکت نمی کند.

ضمن این که روبالشتی های گلدار با جنس نخ پنبه ای و یا کتان خود جاذب عرق و رطوبت نیز هستند. بدون این که لکه ها را زیاد بر روی خود نشان بدهند. زیرا روبالشتی های گلدار با داشتن طرح های شلوغ و رنگارنگ در روی خود منعکس کننده لکه ها و یا آلودگی های احتمالی موجود بر روی روبالشتی نیستند. بنابراین با خرید روبالشتی گلدار می توانید از شست و شوی زود هنگام روبالشتی های منزل رهایی پیدا کنید.

بیشتر بدانید

خريد روبالشي دو رو مخمل

روبالشتی دو رو مخمل

روبالشتی ساتن

قيمت روبالشی ساتن

خريد روبالشی از توليدی اصفهان

مزایای  خريد روبالشتی گلدار

همان گونه که در بالاتر اشاره شد، روبالشتی های گلدار علاوه بر زیبایی چشم نواز و رنگارنگی که دارند. در برابر بروز لکه های ایجاد شده بر روی آن نیز بسیار مقاوم هستند. به شکلی که اغلب لکه های ایجاد شده بر روی روبالشتی گلدار در میان طرح ها و رنگ های آن گم می شوند و مانند روبالشتی های ساده به راحتی و به سرعت لکه ها را بر روی خود نشان نمی دهند.

بیشتر بخوانید
خريد عمده روبالشتی دو عددی

این خاصیت بسیار ویژه و منحصر به فرد روبالشتی گلدار به ویژه برای خانواده هایی که دارای کودکان نوپا و شلوغ هستند که ممکن است. شست و شوی دست های خود را رعایت نکنند، بسیار مفید و مایه راحتی است. زیرا این مادران اغلب مجبور هستند در هنگام خواب با کودکان نوپا و پر جنب و جوش خود سر و کله بزنند تا شاید بعد از ساعت ها بازیگوشی کودک آن ها به خواب برود. در این مدت احتمالاً با دست های نه چندان تمیز خود ممکن است لکه هایی را بر روی روبالشتی خود ایجاد کرده باشد. البته در مورد روبالشتی گلدار این لکه ها به آسانی آثار خود را نشان نمی دهند . بالطبع این مادران از شست و شوی هر روزه این روبالشتی های گلدار خلاصی پیدا می کنند.

البته کاملاً بدیهی است که حفظ بهداشت و تمیزی روبالشتی های خانواده همیشه در اولویت شست و شوی خانم های خانه دار قرار دارد. ایشان به صورت روتین به شست و شوی روبالشتی های مصرفی می پردازند. ولی برای مثال در مورد روبالشتی های گلدار نیازی به شست و شوی فوری پس از ایجاد هر لکه بر روی آن نیست و مادران می توانند به همان شست و شو های معمولی و روتین همیشگی روبالشتی های خود بسنده کنند.

قيمت روبالشتی گلدار

با وجود زیبایی و مزایای بی شمار طرح های گلدار، قیمت روبالشتی گلدار در بازار تولید کننده ها زیاد گران نیست. با یک سرچ خیلی کوتاه در سایت های اینترنتی فروش روبالشتی های مختلف به راحتی می توانید از میانگین قیمت روبالشتی گلدار مطلع شوید. البته مانند انواع دیگر روبالشتی ها، قیمت روبالشتی گلدار نیز بستگی مستقیم به جنس پارچه روبالشتی و کیفیت دوخت آن دارد. هر چه جنس پارچه روبالشتی گلدار مرغوب تر و بادوام تر باشد، قیمت آن روبالشتی گلدار نیز بالاتر می رود.

بیشتر بخوانید
انواع روبالشتی مخمل جديد

برای مثال در بازار پایین ترین قیمت روبالشتی گلدار از 35 هزار تومان شروع می شود. روند افزایش قیمت روبالشتی گلدار به حدود 60 هزار تومان در روبالشتی های گلدار طرح تترون می رسد. سپس این روند قیمت صعودی خرید روبالشتی گلدار به برخی جنس ها و دوخت های گل برجسته مرغوب تر و شیک تر خاص تا حدود 110 هزار تومان نیز می رسد. به این ترتیب مشاهده می کنیم که رنج قیمت روبالشتی گلدار در جنس های مختلف در بازار بسیار گسترده و متفاوت است.

خريد روبالشتی گلدار از تولیدی ویرا سفر

روبالشتی های گلدار در تولیدی ویرا سفر در گروه روبالشتی های مخمل، قابی و شانل دسته بندی شده اند. با ورود به سایت اینترنتی این تولیدی و مشاهده قسمت روبالشتی در فروشگاه می توانید انواع و اقسام قیمت روبالشتی گلدار را در سایت تولیدی ویرا سفر مشاهده کنید. حتی تولیدی ویرا سفر اقدام به دوخت یک نوع بسیار شیک روبالشتی گلدار به نام روبالشتی گلدار نقره کوب کرده است. این روبالشتی بسیار زیبا با رنگ های شاد و جذاب با رگه های نقره ای بسیار شیکی که در طرح خود دارد. جزء زیباترین روبالشتی های تولیدی ویرا سفر به حساب می آید.

البته همان طور که ذکر شد. قیمت روبالشتی گلدار در تولیدی ویرا سفر بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی و مناسب تر از قیمت های سایر فروشگاه ها است. به دلیل آن که برند ویرا سفر خود یک تولیدی روبالشتی گلدار است و هم به صورت عمده و هم به صورت تکی اقدام به فروش روبالشتی های گلدار خود می کند. بنابراین اگر شما نیز صاحب یک مغازه فروش روبالشتی و یا فروشگاه توزیع کالای خواب و به ویژه انواع مختلف روبالشتی هستید. به راحتی می توانید با خرید عمده از تولیدی ویرا سفر به سود های بالایی برسید. زیرا با خرید عمده از روبالشتی های گلدار تولیدی سفر با قیمت های پایین و فروش آن ها به صورت تکی و جزئی می توانید از محل فروش هر روبالشتی سود معقول و چشمگیری را به دست بیاورید.

بیشتر بخوانید
اندازه معمولی بالش

فروش به صورت عمده می باشد

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *