خريد ميز تاشو

قيمت ميز تاشو کمپينگ

خريد ميز تاشو

اگر شما نیز اهل مسافرت و گردش و کمپینگ در طبیعت به همراه خانواده و دوستان خود هستید. احتمالاً به دنبال خريد ميز تاشو هستید. خريد ميز تاشو مسافرتی هم به درد افراد میانسال و کهنسالی می خورد.که روی زمین نشستن در مسافرت ها و طبیعت گردی برای آن ها دشوار است و هم به درد افرادی می خورد که غذا خوردن بر روی میز را ترجیح می دهند.

ممکن است حتی فرد بیمار یا کهنسالی در منزل داشته داشته باشید که بیشتر اوقات بر روی تخت دراز کشیده است. در این صورت بهتر است با خريد ميز تاشو برای مواقع غذا خوردن وی، راحتی و استقلال بیشتری به فرد بیمار برای غذا خوردن بدهید.

خريد ميز تاشو

برای خرید عمده تماس بگیرید

 03136939999

ضمن این که خريد ميز تاشو برای موارد غذا خوردن و نماز خواندن پدر و مادر های سن بالا، از خم شدن بیش از حد گردن و کمر آن ها جلوگیری می کند و زندگی را برای آن ها راحت تر می کند. ضمن آن که با خريد ميز تاشو برای عزیزان میانسال یا کهنسال خود به سلامت و طول عمر آن ها می افزایید.

زیرا استفاده از میز تاشو به هنگام نماز خواندن یا غذا خوردن افراد سن بالا، از استهلاک استخوان های گردن و مهره های کمر آن ها جلوگیری می کند. به دلایلی که در بالا گفته شد. دیگر خريد ميز تاشو یک خرید غیر ضروری و فانتزی برای صرفاً مسافرت ها و گردش ها نیست.بلکه یک وسیله کاملاً کاربردی در منازل به خصوص برای افراد میانسال و کهنسال است.

بیشتر بدانید

خريد ميز مسافرتی چهار نفره

خريد عمده ميز مسافرتی

قيمت ميز تاشو کمپينگ

خريد ميز تاشو کمپينگ

خريد ميز تاشو چهار نفره

قيمت ميز تاشو

با توجه به مزایا و کاربرد های بی شماری که در بخش بالا در رابطه با فواید خريد ميز تاشو عنوان شد، وقت آن است که بدانیم قيمت ميز تاشو مسافرتی چقدر است؟. قيمت ميز تاشو در تولیدی های مختلف بر اساس مواد اولیه ای که به کار می برند یا کیفیت آن مواد متفاوت است.

بیشتر بخوانید
خريد ميز تاشو کمپينگ

قيمت ميز تاشو بر اساس آن چه در سایت اینترنتی ارزان فروش دیجی کالا در زمستان سال 1400مشاهده می شود. بین 230 هزار تومان از مدل های پارچه ای و پلاستیکی تا 250 هزار تومان برای میز های تاشوی ام دی اف تا قیمت 1.300.000 تومان برای میز های تمام آلومینیوم متغیر است.

میز

البته آن چه که مسلم است هیچ نیازی به صرف هزینه بالای یک میلیون تومانی برای خرید یک میز تاشوی آلومینیومی نیست. مگر این که قصد خرید یک میز مقاوم برای استفاده همیشگی در فضای تراس یا حیاط منزل خود را داشته باشید. در باقی موارد کاربردی همان قيمت ميز تاشو در حد و حدود 250 هزار تومان برای مصارف تفریح و گردش و مسافرت های خانوادگی یا دوستانه کفایت می کند.

در هر صورت به خوبی قابل درک است که قيمت ميز تاشو یک قیمت کاملاً عادلانه و متوسط برای خرید توسط اغلب اقشار جامعه هست. به ویژه که این قیمت فقط برای خرید میز تاشو مخصوص مسافرت و استفاده در بیرون از منزل نیست. بلکه با پرداخت قيمت میز تاشو هم در داخل منزل می توانید یک میز سبک داشته باشید . هم در سفر از یک میز مسافرتی تاشو و کم جا استفاده کنید.

قيمت ميز تاشو در تولیدی ها

همان طور که همگی استحضار دارید، قيمت ميز تاشو در تولیدی ها پایین تر و ارزان تر از قیمت آن در فروشگاه های لوازم سفری و مغازه های سطح شهر است. زیرا تولیدی ها همیشه قيمت ميز تاشو را نزدیک به قیمت مواد اولیه آن و بهای تولید آن میز تاشو به فروش می رسانند.

بیشتر بخوانید
فروشگاه ميز مسافرتی

بنابراین برای همه خریداران ميز تاشو چه مشتریان تکی آن و چه مشتریان عمده، خرید از تولیدی ها به صرفه تر و اقتصادی تر است. قيمت ميز تاشو در تولیدی ها بستگی به جنس مواد اولیه ساخت آن میز مسافرتی دارد. چنان چه کل آن میز تاشو از جنس آلومینیوم باشد، قیمت آن میز تاشو نیز در تولیدی ها بالاترین قیمت انواع میز مسافرتی است.

قیمت

اگر قطعات روی میز مسافرتی از جنس پلاستیک یا پارچه های برزنتی و یا چوب مصنوعی ام دی اف باشد. قیمت آن میز تاشو پایین تر است. البته در این بین ابعاد میز تاشو و وزن فلزاتی که در ساخت پایه های آن به کار رفته نیز موثر است. هر چه پایه های فلزی میز تاشو از جنس خالص تری باشد قیمت میز تاشو بالاتر است.

برای مثال برخی میز های تاشو از پایه های آهنی ساخته شده اند . برخی دیگر از پایه های آلومینیومی مسلم است .که قیمت میز تاشو با پایه های آلومینیومی بیشتر از قیمت میز تاشو با پایه های ساخته شده از آهن سیاه است.

خريد ميز تاشو از تولیدی ویرا سفر

خريد ميز تاشو

در بین قیمت های متوسط و رو به پایین تولیدی ها، خريد ميز تاشو از تولیدی ویرا سفر بسیار به صرفه تر و اقتصادی تر است. زیرا قیمت میز تاشو در مجموعه ویرا سفر به قیمت تولیدی و بسیار مقرون به صرفه ای است. در تولیدی ویرا سفر دو نوع میز تاشوی مسافرتی تولید می شود.

یکی میز های مسافرتی ام دی اف و دیگری میز های تاشوی عنکبوتی که جنس سطح رویه میز از پارچه ای محکم از جنس سوییت است. میز های تاشو از جنس ام دی اف علاوه بر مصارف در مسافرت و گردش و طبیعت گردی، مصارف میز های تحریر دانش آموزی و میز های پذیرایی در منزل را نیز دارند. بنابراین بسیار پر کاربرد و پر استقبال هستند.

بیشتر بخوانید
ميز مسافرتی تاشو

ویژگی میز

میز های تاشوی مدل عنکبوتی که از نوع میز های مسافرتی پارچه ای هستند و به دلیل پایه های بسیار محکم و چند وجهی که دارند مانند پایه های عنکبوت به نظر می رسند. در مقایسه با میز های ام دی اف تولیدی ویرا سفر بسیار سبک وزن تر هستند. این میز های عنکبوتی با دارا بودن کاور های دسته دار حمل و نقل بسیار راحت تری دارند.

و قیمت پایین تری نیز به نسبت به میز های ام دی اف دارند. میز های تاشوی ام دی اف در کنار سطح بسیار محکم و صلبی که از خود ارائه می دهند. وزن بالاتری نیز نسبت به میز های تاشوی مدل عنکبوتی دارند. تولیدی ویرا سفر، هم به صورت عمده و هم به صورت تکی اقدام به فروش هر دو نوع این میز های تاشو می کند.

برای خرید عمده تماس بگیرید

 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *