خرید بالش متناسب با حالت خواب

خريد روبالشي دو رو مخمل

✓ خرید بالش متناسب با حالت خواب؛

جهت خرید بالش متناسب با حالت خواب، ابتدا باید بررسی نمایید که شما در چه شرایطی و موقعیتی راحت تر و بهتر می خوابید! البته که به این هنگام خواهد بود که شما می توانید در میان انواع و اقسام گوناگون بالش های موجود بهترین را برای خود انتخاب کنید.

آیا می دانید که چه چیزی لذیذتر و خوش آیندتر از یک خواب راحت و آسوده است؟ عوامل بسیاری در سپری نمودن یک خواب راحت اثرگذار می باشند، البته که بالش راحت می تواند یکی از آن ها باشد. یک بالش خوب در واقع که می تواند به خوبی از سر، گردن، شانه و کتف شما به هنگام خواب حمایت و حفاظت نماید. از این جهت برای اتخاذ بالش مناسب، توصیه می کنیم که به خوبی وقت بگذارید، تا بتوانید یک خوابی آسوده و راحت را تجربه کنید. حال چگونه می توانیم خرید بالش متناسب با حالت خواب را برای خود رقم بزنیم!


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دستیابی به حالت خواب مناسب!

در گام ابتدایی بهتر است به این موضوع فکر نمایید که خوابیدن در چه شرایط و موقعیتی برای شما می تواند خوشایند به نظر برسد! بعضی از افراد در واقع بر روی یک طرف بدن خود می خوابند.‌ برخی افراد سعی می کنند که طاق باز بخوابند و برخی دیگر هم خوابیدن بر روی شکم خود را ترجیح می دهند. به عبارتی بهتر است این گونه بگوییم که؛ معین نمودن راحت ترین حالت خواب جهت خوابیدن به اتخاذ بهترین بالش برای خواب به شما کمک شایانی خواهد کرد.

جهت این کار می‌باید چند شب دقّت کنید که در اکثریت مواقع چگونه می خوابید. اگر چه که امکان دارد بسیاری از شما پاسخ این سؤال را بدانید. امّا ما به شما توصیه می کنیم از پاسخی که می دهید مطمئن شوید. از این جهت همین امشب پیش از خواب ابتدا مقداری بر روی پشت خود، طرفین سپس بر روی شکم بخوابید و وارسی نمایید در کدام یک از این شرایط احساس راحتی بیشتری دارید. سپس در مرحله ی بعدی با استناد به طرز خوابیدن خود، میبایست تصمیم بگیرید که چه گونه بالشی را لازم است تهیه کنید.

بیشتر بدانید

تولیدی بالش در مشهد

فروش بالش معمولی

فروشگاه بالش در اصفهان

خرید بالش در اصفهان

فروش بالش از تولیدی

° اگر که شما غالباً بر روی شکم خود می خوابید؛

شما به این هنگام به یک بالش نرم و به نسبت صاف نیاز خواهید داشت یا گاهاً هم ممکن است اصلاً نیاز به وجود بالش نباشد. خوابیدن ‌و قرار گرفتن بر روی یک بالش نرم منجر می گردد که در حالت خوابیده بر روی شکم، گردن هم راستای ستون فقرات شما واقع بشود.

بیشتر بخوانید
بالش ارزان قیمت

° اگر که شما غالباً طاق باز می خوابید؛

بالشی تهیه کنید که به نسبت ضخیم باشد. ولو توجه داشته باشید که چنانچه بالش بیش از حد ضخامت داشته باشد گردن شما را به سمت جلو متمایل خواهد کرد. مازاد بر این ها، بالش اتخاذی شما نباید بیش از حد لازم نرم و لطیف باشد. چرا که به این هنگام سر شما به تشک می چسبد. علاوه بر این ها خوب است از بالشی بهره بگیرید که ناحیه پایین آن سفت تر و کمی سخت تر باشد تا از گردن شما به خوبی محافظت کند‌.

° اگر که شما غالباً رو به طرفین خود می خوابید؛

در این حالت، بهترین بالش برای شما می تواند یک بالش حدوداً سفت و ضخیم باشد تا گردن شما را در شرایط مطلوبی قرار بدهد. در پایان اگر در طول شبانه میان این موقعیت ها دائماً در حال جا به جا شدن می باشید، یک بالش تقریباً ضخیم و حدوداً نرم می تواند برای شما پیشنهاد خوبی باشد.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 راهنمای تهیه و خرید بالش های خاص؛

وجود بعضی از شرایط پزشکی یا عادات منوط بر خواب امکان دارد، خرید بالش متناسب با حالت خواب را دشوار سازد. چرا که بدین هنگام تنها یک بالش معمولی و ساده نمی تواند نیاز شما را برطرف سازد.

برخی از بالش ها در بطن بازار به چَشم می خورد که در شکل و شمایل متنوع تر و خاص تری تولید می شوند.‌ ولو، تحقیقات بسیاری بر روی اثرگذاری آن ها انجام نشده است و البته که شامل قیمت بیشتری هم هستند. بعضی از بالش های موجود عبارتند از؛

بیشتر بخوانید
توليدی بالش معمولی

° بالش های گردنی؛

این گونه از بالش ها به جهت حفاظت بیشتر از گردن، در ناحیه ی پایینی خود سفت تر می باشد. تولید کنندگان این چنین ادعا می کنند که این گونه بالش ها متناسب استفاده برای افرادی می باشد که پس از بیدار شدن از خواب گردن درد یا سر درد دارند.

° بالش های ضد خروپف؛

بالش های ضد خروپف به این حالت عمل می کنند، سر را در حالتی نگه می دارند که راه های هوایی با بالا ماندن قسمت چانه باز بماند و از این جهت تنفس بهتر و راحت تری صورت پذیرد.

° بالش های خنک کننده؛

این قبیل از بالش ها به حالتی طراحی گردیده اند که گرمای سر را به خویش جذب می کنند و حس خنکی دل پذیری برای شما در زمان خواب به ارمغان می آورند. گرچه که این قبیل از بالش ها جهت استفاده می تواند برای تمامی افراد مناسب باشد، حال به طور ویژه برای اشخاصی طراحی گردیده است که در طول شبانه دچار گر گرفتی می شوند.

° بالش های اکسیژن، یعنی چه!

طراحی بالش های اکسیژن می تواند به بهبود جریان و روند هوا و تنفس کمک شایانی نماید. گرچه که ادعای صورت گرفته از ناحیه تولید کنندگان این محصول چنین می‌باشد که؛ این بالش ها می تواند به کاهش درد هم کمک کند. ولیکن، همچنان  پزشکان و متخصصان از اثر بخشی این فناوری اطمینان خاطر کسب ننموده اند‌.

° و در پایان، بالش های آبی؛

این گونه از بالش ها به واسطه ی برخی از درمان گران موجود توصیه می گردد. حائز اهمیت ترین مزیت این بالش ها این است که مصرف کننده می تواند با توجه به راحتی خود مقدار فشار و ضخامت آن را برای خود تنظیم کند.

بیشتر بخوانید
روبالشتی دو رو مخمل

و در پایان؛

دوستان عزیز ما در این متن از خود تلاش نمودیم شما را با خرید بالش متناسب با حالت خواب آشنا سازیم. بهتر است در صورت وجود سؤالات بیشتر نگران نباشید. چرا که همواره و در همه حال کارشناسان ما می توانند جواب‌گوی خوبی به پرسش های شما در این زمینه باشند‌‌.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *