خرید بالش

اندازه بالش استاندارد

خرید بالش

اغلب این بالش ها هستند که واقعاً تجربه خواب شما را تعریف می کنند، اگر بالش‌های شما خیلی سفت یا خیلی صاف هستند، ممکن است متوجه شوید که در حال چرخش  برای قرار گرفتن در یک موقعیت راحت هستید. بالش‌ها نقش مهمی در نحوه خوابیدن شما در هر شب دارند، اما اگر می‌خواهید خواب سالمی داشته باشید، باید در هنگام خرید  بالش به نکات مهمی توجه کنید.  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین انواع بالشت خواب خود و همچنین مکات خرید بالشت ادامه متن را بخوانید.

بهترین نوع بالش برای افراد مختلف

خرید بالش

چیزی به نام بهترین نوع بالشت وجود ندارد، همه چیز کاملاً به عادات خواب شما بستگی دارد. آیا به پهلو می خوابید یا شکم می خوابید؟ آیا آلرژی دارید یا از کمردرد رنج می برید؟ همه این ابهامات کوچک بر تجربه خواب شما تأثیر می گذارد و بر نوع خرید بالش مورد نیاز شما نیز تأثیر می گذارد.

برای خرید عمده با شماره 03136939999 تماس بگیرید.

عوامل موثر بر قیمت بالش

عوامل اصلی موثر بر تعیین قیمت خرید بالش عبارتند از؛

هزینه بالش

مهمترین عامل موثر بر قیمت یک بالش، قیمت تمام شده آن است، بهای تمام شده محصول به مجموع هزینه های ثابت، هزینه های متغیر و هزینه های نیمه متغیر متحمل شده در طول تولید، توزیع و فروش بالش اشاره دارد، هزینه های ثابت آن دسته از هزینه هایی هستند که در تمام سطوح تولید یا فروش ثابت باقی می مانند.

مطلوبیت و تقاضا

عرضه و تقاضا مواردی هستند که در خرید بالش بسیار اهمیت دارد. معمولاً مصرف کنندگان در صورت پایین بودن قیمت بالش، واحدهای بیشتری از آن را تقاضا می کنند و بالعکس. با این حال، زمانی که تقاضا برای یک محصول کشسان باشد، تغییر کمی در قیمت ممکن است منجر به تغییرات زیادی در مقدار تقاضا شود. در صورت عدم کشش تقاضا، تغییر قیمت ها تاثیر قابل توجهی بر تقاضا ندارد. بنابراین، یک شرکت می تواند در صورت عدم کشش تقاضا سود بیشتری دریافت کند.

بیشتر بدانید

حصیر مسافرتی مقاوم

خرید انواع بالش

پخش عمده حصیر

نکات انتخاب حصیر مسافرتی

مهم ترین کاربرد صندلی مسافرتی

میزان رقابت در بازار

عامل مهم بعدی که بر قیمت یک بالش تأثیر می گذارد، ماهیت و درجه رقابت در بازار است، یک شرکت می تواند هر قیمتی را برای محصول خود تعیین کند اگر درجه رقابت پایین باشد.

بیشتر بخوانید
بوی بد بالش را چگونه از بین ببریم؟

راه های جهت خرید بالش مناسب

دیدگاه خریدار

تجربه خرید بالش واقعاً باید از دیدگاه خریدار درک شود، بسیاری از افراد در بازاریابی و فروش به شما می گویند که چه فکر می کنند، فقط خریدار می تواند به شما بگوید که چه مراحلی را برای رسیدن به یک خرید باید طی کند، در هر مرحله به چه چیزی نیاز دارند و میزان رضایت آن ها در طول تجربه چه بوده است.

فرآیند خرید

تجربه خرید شامل کل فرآیندی است که خریدار هنگام حرکت از وضعیت موجود (قبل از شروع تجربه خرید) به خرید (مرحله نهایی که شخصی را از خریدار به مشتری منتقل می‌کند) درگیر می‌کند. تعدادی از مراحل بین وضعیت موجود و خرید بالش قرار دارند. برخی از تجربیات خرید به اندازه کافی ساده هستند که شامل چند مرحله می شود، با این حال، تجربیات دیگر به اندازه کافی پیچیده هستند که شامل صدها مرحله می شود. این ها اغلب در بازارها یافت می شوند. از منظر فرآیند، درک این نکته مهم است که خریدار ممکن است به خرید نهایی نرسد. به طور مشابه، آن ها ممکن است در عوض چیزی از یک رقیب بخرند. این بدان معنا نیست که آن ها تجربه خرید نداشته اند، آن ها فقط به هدف نهایی شما نرسیده اند، این به نظر یک تجربه خرید است که برای تجزیه و تحلیل و بهینه سازی آماده است.

دلایل خرید بالش

 خرید بالش دلایل زیادی دارد. همچنین استفاده از آن نیز مزایا بسیاری دارد. باید که هر بالش یک مزیت دارد و باید آن را در نظر گرفت. به هر حال در ادامه متن به بررسی دلایل خرید بالش می پردازیم:

بیشتر بخوانید
 ليست قيمت روبالشتی

از درد گردن، کمر و حتی شانه جلوگیری می کند

اگر بالش شما برای سبک خواب شما خیلی بلند یا پایین است، می تواند گردن شما را در موقعیت های عجیب و غریب قرار دهد. اگر به پشت می خوابید، باید یک بالش نسبتاً کم ارتفاع داشته باشید، اگر به پهلو می‌خوابید، بالش شما باید بلندتر باشد تا از گردن و شانه‌های شما حمایت کند.

به کاهش خروپف کمک می کند

خرید بالش خوب و استفاده مناسب آن در کاهش خروپف کمک کننده است. این امر به ویژه برای افرادی که پشت می‌خوابند بسیار مهم است، اگر بالش سر شما را در موقعیت اشتباه قرار دهد، می تواند منجر به خروپف بیشتر شود، بالش مناسب را تهیه کنید و خواب خوبی را برای خودتان رقم بزنید.

از آلرژی جلوگیری می کند

اگر بالش شما دارای پرغاز باشد، می تواند منجر به افزایش احتقان شود، این به شما کمک نمی کند که شب بخوابید! روکش مصنوعی باکیفیت جدیدتر انتخاب بهتری در خرید بالش است، در حالی که در حال انجام آن هستید، مطمئن شوید که یک روکش بالش ضد حساسیت خریداری کرده اید.

موجب مریضی کمتر می شود

شاید باور این حرف که، بسیاری از مردم از بالش های 10 ساله یا بیشتر استفاده می کنند عحیب باسد. ولی بالش های قدیمی حاوی میکروب، باکتری  و مواردی  است که می توانند در بالش رشد کنند.  در واقع، این موارد به اندازه بسیار زیادی رشد می کنند ، که بالش شما ممکن است شما را بیمار کند. یک قانون خوب این است که هر 18 ماه یکبار اقدام به خرید  بالش کنید.

بیشتر بخوانید
خرید عمده بالش

به خواب بهتر کمک می کند

این به نظر ساده است، اما کاملاً درست است. یک بالش ساخته شده از جدیدترین مواد به سادگی به شما خواب شبانه بهتری می دهد.  یکی از بهترین نکات در مورد خرید یک بالش باکیفیت این است که خواب خوب ماندگاری بیشتری خواهد داشت. بالش های ارزان قیمت زودتر خراب می شوند و باید بیشتر تعویض شوند، اگر بالش مناسبی برای خود داشته باشید، می تواند به خوابی شگفت انگیز منجر شود. اگر همچنان به دنبال بالش مناسب هستید، شرکت ویرا سفر را مد نظر قرار دهید چرا که محصولاتی مطابق با نیاز شما را ارائه می دهد.

نتیجه

داشتن بیش از یک نوع بالش مناسب می تواند دنیای متفاوتی را در خواب شما ایجاد کند، عجله در تصمیم گیری ها یا محدود کردن خود به تعداد معدودی از بالش ها اغلب منجر به یک تصمیم اشتباه می شود و در نتیجه خواب شبانه ضعیفی دارد، در نتیجه با انتخاب درست به خرید بالش بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *