خرید بالش ساده

خريد عمده بالش پنبه ای

خرید بالشت ساده

خرید بالش ساده، همیشه می گوییم که نفس کشیدن در اتاق شما به سادگی با تعویض بالش چقدر آسان است درست است. انتخاب و خرید بالش ساده با پارچه‌ها و رنگ‌های تازه می‌تواند حسی کاملاً متفاوت به فضای شما بدهد. اما این بدان معنا نیست که به راحتی می‌توانید از میان هزاران بالش عالی در هر سایه‌ای که قابل تصور است، 4 یا 5 بالش را پیدا کنید، انتخاب بسیار زیادی وجود دارد، که فرآیند انتخاب بالش را بسیار گیج کننده می کند! خوب، ما می خواهیم کار را برای شما آسان تر کنیم. این راهنمای ما را برای انتخاب و خرید بالش ساده مناسب برای اتاق خود را در نظر بگیرید. اول، چند اصل وجود دارد که باید همیشه هنگام انتخاب بالش به خاطر داشته باشید؛

خرید بالش ساده

انتخاب پالت رنگی

یک پالت رنگی منسجم را انتخاب کنید و از آن منحرف نشوید، اگر همه بالش‌هایتان در یک سایه یا در یک جفت سایه‌های رایگان باشند. بیشترین تأثیر را خواهید داشت. برای چیدمان متقارن عکاسی کنید، چه روی مبل، تخت، یا روی صندلی، وقتی چندین پارچه مختلف را روی هم می‌چینید، همه چیز می‌تواند بسیار شلوغ شود. یک چیدمان متقارن بهتر است زیرا باعث می شود چیزها مرتب و صیقلی شوند. اضافه کردن بالش‌های بزرگ 22 یا 24 اینچی در کناره‌ها بسیار منطقی است، جایی که نیازی به جابجایی آن‌ها از سر راه خود ندارید. یک بالش کوچک 12×20 اینچی درست در مرکز به شما این احساس را نمی دهد که روی لبه کاناپه نشسته اید زیرا بالش ها تمام اتاق را گرفته اند!

اگر چه بالش‌ها جنبه تزئینی نیز دارند، اما واقعاً به این منظور هستند که راحتی را به مبلمان روکش شد. شما بیافزایند. بنابراین زیاده روی نکنید! همه ما روی کاناپه‌ای نشسته‌ایم که آنقدر با بالش‌ها پر شده است که احساس می‌کنید در کیسه‌ای از مارشمالو فرو می‌روید. این موقعیتی نیست که شما می خواهید ایجاد کنید.
وقتی این اصول اولیه را رعایت کردید، آماده انتخاب پارچه هستید! این بخش سرگرم کننده در انتخاب بالش است. اما گزینه های زیادی وجود دارد! برای محدود کردن آن، سبکی را که می خواهید در خانه خود ایجاد کنید در نظر بگیرید.

بیشتر بدانید

بالش مناسب خواب

پخش انواع بالش

جدیدترین مدل بالش

زیرانداز 2 تیکه

زیرانداز جاجیم

بالش های پررنگ

خرید بالش ساده،اگر اتاق شما از قبل الگوهای زیادی دارد، مانند مبل طرح دار، پرده های دراماتیک، یا یک فرش پر جنب و جوش، پارچه های بالشت خود را یک درجه پایین بیاورید. یا اگر واقعاً رنگ را دوست دارید اما نمی خواهید از رنگ پر جنب و جوش روی قطعات بزرگ (مانند مبل یا صندلی های باشگاهی خود) استفاده کنید. فقط از بالش های جامد در رنگ های بسیار پر جنب و جوش استفاده کنید.

بیشتر بخوانید
خرید بالش الیاف

در این جا، ما دو رنگ را پیشنهاد می کنیم که در دو طرف چرخه رنگ قرار دارند (به نام رنگ های مکمل)، یک نارنجی تند و یک آبی سرد. رنگ‌ها وقتی در کنار رنگ‌های مکمل قرار می‌گیرند، بسیار غنی و پر جنب و جوش به نظر می‌رسند و ظاهر کلی را بسیار چشمگیرتر می‌کنند. به طور جداگانه، آن ها زیبا به نظر می رسند. اما با هم واقعا آواز می خوانند! اگر از صفر شروع می‌کنید، پارچه، چاپ هنری یا لوازم جانبی را به عنوان نقطه‌ی پرش پیدا کنید.

خرید بالش ساده

انتخاب بالش در یک رنگ، سه الگو

اگر بالش‌ها را در یک گروه فقط یک رنگ انتخاب می‌کنید، سه پارچه مختلف را انتخاب کنید که با هم کار می‌کنند. پیشنهاد ما استفاده از یک چاپ بسیار ارگانیک و پررنگ به عنوان نقطه پرش است، رنگ روی مبل را با بالش های مخملی پررنگ در گوشه و بالش های چهارخانه در وسط متعادل کنید. کلید اصلی در اینجا تعادل است. بنابراین وقتی پارچه‌های مختلف را در یک رنگ کنار هم می‌چینید. فقط از خود بپرسید: “آیا این رنگ این الگو را متعادل می‌کند.

انتخاب بالش در رنگ های گرم و خنثی

حتی اگر می خواهید پالت رنگ خود را در خرید بالش ساده خنثی نگه دارید. همچنان به چند بالش نیاز دارید تا بافت و طرح را به فضای خود بیاورید. برای این ترکیب، ما یک پالت رنگی از سفید مایل به قرمز، و شکلاتی را پیشنهاد می کنیم.

رنگ های مشابه ساده اما تازه

اگر رنگ را دوست دارید اما گروهی از بالش‌ها را می‌خواهید که خیلی بلند نیستند. سعی کنید در خرید بالش ساده و لایکو بالش‌هایی با رنگ‌هایی انتخاب کنید که در چرخه رنگ در کنار یکدیگر قرار دارند یا رنگ‌های مشابه دارند. این ها رنگ‌هایی هستند که اشتراکات زیادی دارند اما متفاوت هستند. که باعث می‌شود پالت رنگی آرام‌تر و صیقلی‌تر باشد. رنگ صورتی و نارنجی دو رنگ در چرخه رنگ همسایه هستند، اما هنوز هم یک جفت عالی هستند. برای ترکیبی آرام‌تر از الگوها، یک نوار بسیار کوچک به رنگ نارنجی (در مرکز)، دو بالشت سفید مایل به سفید بزرگتر انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید
خرید بالشت مسافرتی

انتخاب بالش های با راه راه های ساده

اگر به دنبال روشی هستید که سختگیرانه نباشد، ما دوست داریم به سادگی یک رنگ پررنگ را در یک پارچه شاداب با یک راه راه کلاسیک جفت کنیم. راه راه ها یک الگوی عالی برای خرید بالش ساده و استفاده برای بالش هستند. زیرا آن ها تعادل کاملی بین پررنگ و ساده هستند. یک رنگ پررنگ که در جای دیگری از فضای خود استفاده می شود را برای سه بالش انتخاب کنید. سپس دو بالش راه راه را برای یک الگوی کوچک بیاورید. ابتدا باید اندازه بالش را در نظر بگیرید. اندازه بالش ها باید در درجه اول با توجه به اندازه مبل یا صندلی که بالش ها را روی آن قرار می دهید تعیین شود. بالش معمولی مربعی حدود 16 تا 18 اینچ هستند و به طور مرتب روی اکثر مبل ها قرار می گیرند بالش های کوچک روی یک کاناپه جادار ظاهری نامناسب خواهند داشت.

بالش های بزرگ معمولاً حدود 24 اینچ هستند، آن ها احساس راحتی و آرامش بیشتری ایجاد می کنند و بهتر است آن ها را روی مبلمان بزرگی قرار دهید که صندلی کافی دارند، بنابراین لازم نیست هر بار که می خواهید بالش را جابجا کنید و استراحت کنید بالش های کوچک کمی پیچیده تر هستند. آن ها روی صندلی های کناری استریت و همچنین گاهی اوقات روی مبل های بسیار مدرن بهترین کار را دارند، اما این واقعاً به ظاهری که می خواهید بستگی دارد. معمولاً از بالش‌های کوچک برای تکمیل، تضاد یا نشان دادن رنگ یا الگوی بالش‌های اصلی بزرگ‌تر استفاده می‌شود، شرکت ویرا سفر با تولیدات باکیفیت خود در حوزه بالش و تشک می تواند به شما در انتخاب کمک زیادی کند.

بیشتر بخوانید
قيمت بالش معمولی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *