خرید بالش نرم

خريد عمده بالش پر

✓ خرید بالش نرم؛

خوابیدن برروی یک بالش مناسب از جمله راه‌های حائز اهمیت جهت نگه داشتن و حفظ سلامتی شماست. در صورتی که شما عزیزان از یک بالش نرم و مناسب جهت خوابیدن استفاده نکنید، به بیماریی هایی چون؛ تشدید سردرد، احساس درد در شانه و بازو نیز کتف دچار خواهید شد. حال آن که خرید بالش نرم چگونه امکان پذیر است! با چه میزان نرمی بالش می توان احساس راحتی بیشتری داشت؟ بهتر است در امتداد این متن از مجموعه ویرا سفر، همراهمان باشید. قطعاً با نکات جالب و جذابی آشنا خواهید شد.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

بالش هایی جهت پشت سر گذاردن خوابی راحت و آسوده؛

✓ بالش های پر؛

بالش های پر جهت خرید به افرادی توصیه می شود که به استفاده از بالش های سنتی از خود علاقه نشان می دهند. بالش های پر که در بطن بازار به چَشم می خورد، غالباً از ترکیب دو نوع پر ریز و درشت غاز، تهیه میشود. همراهان عزیز لطفاً توجه داشته باشید که درصد دو نوع پر در برابر یک دیگر میزان سفتی و نرمی بالش را تعیین می کند. حال آن که اگر مایل هستید خرید بالش نرم را در پیش بگیرید، بدین نکته دقّت کنید که؛ ویژگی بارز پر ریز، نرمی و لطافت آن است. اگر که شما به دردهای عضلانی گردن مبتلا هستید. پیشنهاد می کنیم جهت زیر سر خود گذاردن بالش، نوع نرم آن را چون بالش های پُر شده از پَر ریز را انتخاب کنید. بعد از گذر مدّت زمانی، ارتفاع این قبیل از بالش ها کاهش پیدا می کند. چنانچه که شما به دنبال بالشی با ارتفاع اندک و یا متوسط می باشید، این قبیل از بالش ها می تواند مناسب به نظر رسد.

حال گاهاً امکان دارد، شما هم از آن دست افرادی باشید که ترجیح می دهند رو به شکم خود بخوابند. به این هنگام است که ما خرید بالش های تهیه شده از پر را به شما پیشنهاد نمی نماییم. چرا که بعد از گذر مدّت زمانی سر تیز پرها از بالش بیرون می زند و ممکن است به هنگام خواب شما را اذیت کند. نکته جالب دیگر که لازم است به هنگام خرید بالش مورد توجه قرار بدهید این است که؛ شما می توانید بالش های پر را یا با دست و یا با استفاده از ماشین لباسشویی شستشوی دهید. خیالتان به هنگام خرید بالش پر آسوده باشد. چرا که تولید کنندگان عزیز آن را به خوبی شسته، ضد عفونی نموده و داخل رویه بالش جای می دهند.

خرید بالش نرم
خرید بالش نرم

بیشتر بدانید

خرید بالش سفت

خرید عمده جا فلاکسی

تولیدی کیف جا فلاسکی

جا فلاکسی مسافرتی

قیمت کیف جا قلیون

✓ بالش‌ های الیاف مصنوعی؛

دوستان عزیز اگر که شما قصد خرید بالش نرم را دارید، بهتر است به نوع الیاف مصنوعی آن بی توجه نباشید. بالش الیاف مصنوعی که از الیافی به نام مایکروژل تهیه می شوند، غالباً بسیار نرم و لطیف، خوش فرم هستند که لمس آن به واسطه سر بسیار خوشایند خواهد بود. بالش های الیاف مایکروژل شبیه به ابریشم هستند و مناسب برای اشخاصی می باشد که به دنبال خرید بالشی راحت حال با قیمت مقرون به صرفه ای می باشند. بهتر است خاطر نشان شویم که بالش های تهیه شده از الیاف مصنوعی به صورت کاملاً ضد حساسیت هستند. در یک نگاهی جامع الیاف مایکروژل استفاده شده داخل بالش ها به دو دسته اصلی تقسیم می شود؛ در هم تنیده شده و گلوله ای. شما می توانید با کم نمودن الیاف داخل بالش، آن را به یک بالش لطیف و ظریف تبدیل کنید.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

✓ بالش های الیاف طبیعی بامبو؛

این نوع از محصولات تولیدی مناسب برای اشخاصی می باشد که به دنبال خرید بالش نرم هستند. همچنین به علّت گیاهی بودن آن، ضد حساسیت بوده و آنتی باکتریال است. برای کودکان نیز اشخاصی که از آلرژی های تنفسی آزرده خاطر میشوند. گزینه بامبو می تواند پیشنهاد مطلوبی به نظر برسد.

خرید بالش نرم
خرید بالش نرم

·         برهی از مهم ترین مزیت های بالش الیاف طبیعی بامبو؛

بیشتر بخوانید
خرید بالش معمولی

ضد باکتریایی بودن و همچنین ضد آلرژی است.

به میزان شست و شوی کمتری در طول سال نیاز دارد.

دارای خاصیت ضد باکتری بسیاری در برابر الیاف پنبه است.

برخورداری از قابلیت جذب رطوبت بالا و تعریق کم در طول شب.

 از سویی دارای خاصیت آنتی استاتیک به مراتب بالاتری در برابر الیاف پنبه است.

از الیاف های گیاهی در قسمت رویه و داخل بالش جهت پر نمودن بالش استفاده می شود.

شما می توانید به آسانی این قبیل از بالش ها را شست و شو داده به حالتی که رویه را از الیاف داخلی جدا و بعد از شست و شو داخل آن جای دهید.

✓ بالش های تنسل؛

این قبیل از بالش ها با رویه گیاهی نیز خنکی که به خود اختصاص داده است، نیز از سویی خاصیت ضد حساسیت خویش بسیار از جانب مصرف کنندگان مورد توجه واقع شده است. گیاه اکالیپتوس با ایجاد احساس خنکی به همراه نرمی که دارد، بهترین اتخاذ به جهت بهره گیری در قسمت رویه بالش ها خواهد بود. شما می توانید در کنار نرمی و لطافت موجود در بطن این نوع از محصولات خوابی راحت و آسوده را پشت سر خود بگذارید.

✓ بالش های پنبه ای؛

پنبه نیز یکی دیگر از مواردی است که به هنگام تهیه کالاهای خواب از جانب تولید کنندگان مورد توجه قرار می گیرد. آن نیز به علّت طبیعی بودن خود و قدرت انطباق بالا با سیستم پوست و تنفس آدمی بسیار مناسب بوده و کارآمد می باشد. در بهره گیری از پنبه به جهت تهیه کالای خواب به خصوص بالش تا به مقدار بسیاری از حساسیت های فصلی پیش گیری به عمل می آید. پنبه غالباً خنک بوده و دمای بالش را به جهت سپری نمودن یک خوابی راحت و دل نشین تنظیم می کند. حال اگر شما قصد خرید بالش نرم را دارید، بالش های پنبه ای نیز می تواند انتخاب خوبی به نظر برسد. چرا که هم نرم است و هم از تعریق بسیار در طول شبانه می کاهد.

 و در پایان؛

دوستان عزیز ممکن است شما مایل باشید در زمینه خرید انواع بالش، خرید بالش نرم را ترجیح بدهید!. به همین دلیل است که موضوع امروز خود را در مجموعه ویرا سفر، به خرید بالش های نرم اختصاص دادیم. ما همواره در مجموعه خود در تلاش می باشیم، بهترین ها و باکیفیت ترین ها را در این حیطه در اختیار شما مصرف کنندگان عزیز قرار بدهیم‌. حال از سویی این امکان را فراهم نموده ایم که شما بتوانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در این راستا با ما تماس حاصل فرمایید.

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *