خريد زير انداز مسافرتی ضخيم

زير انداز مسافرتی ارزان

خريد زير انداز مسافرتی ضخيم

اگر بخواهیم که در مواقع مسافرت و استراحت در طبیعت راحت باشیم. بهتر است با خريد زير انداز مسافرتی ضخيم قبل از سفر تدارک آن را ببینیم.زیرا بدون خريد زير انداز مسافرتی خوان های ما را آزار خواهد داد. در حالی که با خريد زير انداز مسافرتی ضخيم و چند لایه می توانیم بر روی سطحی صاف و نرم و گرم به راحتی ساعت ها بنشینیم و یا بخوابیم. بنابراین اگر اهل مسافرت و گردش و طبیعت گردی هستید.یا اهل پارک رفتن در شهر خودتان، خريد زير انداز مسافرتي ضخيم یکی از الزامات اولیه این گونه سفرها است.

 

برای خرید عمده تماس بگیرید

 03136939999

خريد زير انداز مسافرتی ضخيم

خريد زير انداز

جهت خريد زير انداز مسافرتي ضخيم بهتر است در ابتدا به جنس آن زیر انداز مسافرتی دقت کنید. اغلب زیر انداز ها یا از جنس برزنت هستند .یا پارچه های چند لایه یا حصیر های پلاستیکی و یا پارچه های بافته شده از جاجیم. در میان جنس های مختلف موجود در بازار عرضه زیر انداز مسافرتی به نظر می رسد که زیر انداز های حصیری و پلاستیکی و جاجیم از ضخامت کافی و دوام و استحکام بالا برخوردار هستند.

تنها تفاوت این دو نوع زیر انداز در مصنوعی یا طبیعی بودن الیاف ساخته شده از آن است. زیر انداز های مسافرتی حصیری و پلاستیکی از مواد مصنوعی و پلاستیکی درجه یک ساخته شده اند. در حالی که زیر انداز های مسافرتی جاجیم از الیاف طبیعی و بافت گرم جاجیم.

بنابراین برای انتخاب نوع زیر انداز مسافرتی مطلوب شما باید ببینید که طرفدار الیاف طبیعی هستید.یا حصیرهای بافته شده از پلاستیک را می پسندید؟ در هر دو صورت انتخاب با شما است و هر دوی این زیر انداز ها مزایا و ویژگی های خاص خود را دارند.

بیشتر بدانید

قيمت عمده زير انداز مسافرتی

خريد ميز تاشو

خريد ميز مسافرتی چهار نفره

خريد عمده ميز مسافرتی

قيمت ميز تاشو کمپينگ

ويژگی های يک زير انداز مسافرتی ضخيم

یکی از مهم ترین ويژگي هاي يک زير انداز مسافرتي ضخيم چند لایه بودن آن است.همچنین بافت متراکم منسوج بافته شده از آن است. تراکم بافت یک زیر انداز مسافرتی ضخیم شما را از تیزی سنگ های روی زمین و سطح ناهموار و پر فراز و نشیب و خاک آلود طبیعت محافظت می کند. همچنین یکی دیگر از ويژگي هاي يک زير انداز مسافرتي ضخيم ضد آب بودن آن است. زیرا ضخامت بافت پارچه زیر انداز مسافرتی از نفوذ آب به داخل زیر انداز جلوگیری می کند . آن را همیشه خشک و ضد رطوبت نگه می دارد.

بیشتر بخوانید
فروشگاه اینترنتی حصیر مسافرتی

برخی تولیدی های زیر انداز مسافرتی مانند تولیدی ویرا سفر در لایه زیرین زیر انداز های مسافرتی جاجیم خود یک لایه اسپان باند نیز می دوزند که هم باعث ضخامت بیشتر آن می شود و هم ضد رطوبت بودن زیر انداز را تکمیل می کند. به علاوه ضخامت زیر انداز بر مقاومت آن در برابر پارگی و بریدگی و شست و شو نیز اثر می گذارد و بر طول عمر آن می افزاید.

یکی دیگر از ويژگي هاي يک زير انداز مسافرتي ضخيم وزن نسبتاً سنگین آن است. زیرا بدیهی است که هر چه بافت پارچه زیر انداز متراکم تر و ضخیم تر باشد، بر وزن آن زیر انداز نیز اضافه خواهد شد. ولی با این وجود باید در نظر داشت که این سنگین تر بودن وزن زیر انداز های مسافرتی ضخیم تا اندازه ای نباشد که حمل و نقل آن را برای کاربران با مشکل مواجه کند.

دیگر ويژگی های يک زير انداز مسافرتی ضخيم

خريد زير انداز مسافرتی ضخيم

از دیگر ويژگي هاي يک زير انداز مسافرتي ضخيم گرم بودن آن و عایق بودن از سرما و گرما است. به این ترتیب که هر چه ضخامت زیر انداز مسافرتی بیشتر باشد.مانند یک لایه محافظ در برابر سرما و گرمای زمین شما را محافظت می کند. این ویژگی به خصوص در اقلیم های سرد ایران و فصول سرد سال بسیار حائز اهمیت است.

به ویژه اگر در خانواده شما فرد کهنسالی وجود داشته باشد که دچار دردهای استخوانی و یا آرتروز باشد. این گرم بودن زیر انداز های مسافرتی ضخیم به جلوگیری از استخوان درد های ناشی از رطوبت و سرمای زمین کمک می کند. به همین منظور تولیدی ویرا سفر اقدام به تولید زیر انداز های مسافرتی ضخیم از نوع جاجیم کرده است که سطح گرمی نیز دارند.

بیشتر بخوانید
خرید اینترنتی حصیر مسافرتی

خريد زير انداز مسافرتی ضخيم از تولیدی ویرا سفر

با توجه به ویژگی های يک زير انداز مسافرتي ضخيم که در بالا برشمردیم. تولیدی ویرا سفر اقدام به عرضه یک نوع زیر انداز مسافرتی ضخیم از جنس جاجیم نموده است که علاوه بر ضخامت مناسب، زیبایی و تنوع در طرح و رنگ را نیز دارا می باشد. زیر انداز های مسافرتی ضخیم جاجیم تولیدی ویرا سفر دارای یک لایه اسپان باند در زیر خود هستند.

که هم مقاومت آن را در برابر تیزی سنگ ها بیشتر می کند و هم خاصیت ضد آب بودن به آن می دهد. این خاصیت ضد آب بودن زیر انداز های جاجیم تولیدی ویرا سفر باعث شده است که بتوان از آن ها به عنوان زیر سفره ای نیز استفاده کرد. به همین هدف تولیدی ویرا سفر زیر انداز های مسافرتی ضخیم خود هم به صورت تک فروشی و هم به صورت عمده با قیمت های تولیدی و پایین به فروش می رساند.

نتیجه

به همین دلایل به خانواده هایی که دارای کودکان خردسال هستند. توصیه می کنیم که از زیر انداز های مسافرتی مدل جاجیم تولیدی ویرا سفر برای انداختن زیر سفره های خود بهره ببرند. بدین ترتیب از نفوذ مایعات رنگی و انواع غذاهای مایع بر روی فرش های آن ها جلوگیری می شود. ضمن این که با وجود زیر انداز مسافرتی به عنوان زیر سفره ای می توانید به کودکان خود آزادی و استقلال عمل در هنگام غذا خوردن را نیز هدیه بدهید.

بدون این که مادران استرس کثیف شدن و یا خیس شدن فرش های منزل را داشته باشند. قابل توجه آن که جنس ویژه جاجیم باعث می شود که خشک شدن زیر انداز پس از شست و شو نیز سریعتر انجام شود. بنابراین زیر سفره هایی از جنس جاجیم را می توانید به راحتی و به سرعت بشوئید و خشک کنید تا برای دفعات بعدی استفاده کاملاً تمیز باشند.

بیشتر بخوانید
حصیر مسافرتی صادراتی

برای خرید عمده تماس بگیرید

03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *