خرید زیرانداز جاجیمی سه متری

خرید زیرانداز جاجیمی سه متری

خرید زیرانداز جاجیمی سه متری

استفاده از مواد ظریف به جاجیم ظاهر متمایز، رنگ خیره کننده و کیفیت بالا می بخشد، ماده اولیه مورد استفاده در ساخت زیرانداز جاجیمی پشم است. در بیشتر قالی‌های جاجیمی از این ماده هم برای تار و هم برای پود استفاده می‌شود، اما در برخی موارد با الیاف پنبه نیز مخلوط می‌شود، مواد موردنیاز برای بافت از پشم گوسفند به دست می آید. و استحکام و درخشندگی طبیعی برای آن دارد. دلیل اصلی استفاده عمومی از پشم این است که مزایای زیادی دارد، پشم انعطاف پذیر است، به راحتی قابل ریسندگی است و رنگ را به خوبی می پذیرد. گذشته از آن، در مناطقی که فرش جاجیمی در آن ساخته می شود نیز به وفور یافت می شود.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

تولید محصولات جاجیمی

رنگ ها به این نخ ها و مواد جلوه می دهند، برای تولید فرش جاجیم باکیفیت باید از رنگ های طبیعی استفاده کرد. اما پس از کم رنگ شدن به زیبایی رنگ می شوند. این اجازه می دهد تا فرش های جاجیمی به زیبایی ترکیب شوند. و با رنگ های مختلف در طول سال ها تکامل پیدا کنند.

چه چیزی بافت جاجیم را خاص می کند

دلایل مختلفی برای خاص بودن جاجیم وجود دارد، جدا از زیبایی بصری متمایز، فرش های جاجیمی دارای ویژگی های مثبت دیگری هستند. که آن ها را به سرمایه گذاری عاقلانه ای برای خانه شما تبدیل می کند، جاجیم ها همه کاره هستند. استفاده از فرش جاجیمی به کفپوش محدود نمی شود، می توان آن را به عنوان یک اثر هنری زیبا بر روی دیوار آویزان کرد یا به عنوان روکش صندلی برای یک صندلی استفاده کرد، یا حتی به عنوان یک کیف یا زیرانداز مورد استفاده قرار داد، امکانات طراحی که خرید زیرانداز جاجیمی سه متری ارائه می دهد بی پایان است، با تنوع گسترده ای از رنگ ها و الگوها برای انتخاب، گنجاندن آن در فضای داخلی بسیار آسان است. می توان از آن در انواع مکان های مختلف استفاده کرد،

بیشتر بخوانید
فروشگاه زیرانداز جاجیمی

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

طرح و ماندگاری جاجیم

طرح های به کار رفته در زیراندازهای جاجیمی بی انتها هستند،ثابت شده است.که زیراندازهای جاجیمی در آزمون زمان مقاومت می کنند. آن ها ممکن است سنتی باشند، اما هرگز از مد نمی افتند. حتی اگر مد تغییر کند، یک زیرانداز جاجیمی باکیفیت می تواند با فضای داخلی سازگار شود. جاجیم ها در حال تکامل هستند با تبدیل شدن جاجیم به یکی از پرطرفدارترین فرش‌ها برای دکوراسیون داخلی، الگوهای آن نیز شروع به تبدیل شدن به نسخه‌های امروزی‌تر کردند. چاپ های هندسی آن به رنگ های ملایم تر کاهش یافته است. این جاجیم‌های مدرن همان بافت تخت را دارند. و از همان تکنیک سنتی استفاده می‌کنند، اما طرح‌های آن‌ها انتزاعی‌تر و به سمت حال و هوای معاصر است.

بیشتر بدانید

انواع محصولات جاجیمی

قیمت کاور رختخواب جاجیمی

تولیدی جاجیم

خرید اینترنتی کیف جاجیمی

خرید عمده کیف جاجیم

انواع زیرانداز جاجیمی

اغلب مردم کلمه جاجیم را برای اشاره به هر نوع  زیرانداز بافته شده درنظر می گیرند. با این حال، این کاملاً صحیح نیست جاجیم ها را می‌توان بر اساس محل پیدایشان متمایز کرد؛ هویت آن ها بیشتر مربوط به گروه بافنده است.

زیرانداز جاجیمی قبیله ای

اولاً همانطور که انتظار دارید خرید زیرانداز جاجیمی سه متری قبیله توسط قبایل بافته می شود. مواد مورد استفاده برای بافت 100% برگرفته از طبیعت است. درون قبایل؛ بافندگی همیشه بخشی از زندگی روزمره بوده است. زیراندازهای جاجیمی یا برای مصارف خانگی ساخته می شوند یا برای کسب درآمد. از جاجیم های داخلی برای رومیزی، ملحفه، سجاده و همچنین به عنوان پوشش چادر استفاده می شود.

بیشتر بخوانید
انواع محصولات جاجیمی

زیراندازهای ‌جاجیم قبیله‌ای دارای ویژگی‌های مشترکی هستند، به عنوان مثال؛ بزرگ نیستند زیرا سازندگان باید جاجیم های بافندگی خود را حمل کنند. برخی از نقش های زیرانداز جاجیمی وجود دارد که شکل عناصر طبیعی را منعکس می کند، در حالی که برخی دیگر از خرافه نشات می گیرند. یکی دیگر از واقعیت های جالب در مورد زیراندازهای جاجیمی این است که اکثر آن ها کامل نیستند. در واقع، آن ها ممکن است از نظر شکل کاملاً نامنظم باشند. عدم تقارن و رنگ های نه چندان عالی به آن ها شخصیتی متمایز می دهد، همه این ها بخشی از جذابیت فردی آن هاست.

زیراندازهای جاجیمی کارگاهی

قالیچه ها و زیراندازهای جاجیمی منطقه ای بر اساس تکنیک گروه خاصی بافته می شود، این نوع زیراندازهای جاجیمی معمولاً در کارگاه ها ساخته می شوند و کیفیت بسیار بالایی دارند. طرح‌های آن ها در طول سال‌ها تکامل یافته و تغییر کرده است.  اغلب تأثیر طرح‌های قبیله‌ای را نشان می‌دهد. تفاوت واضحی بین زیراندازهای جاجیمی طراحی شده در کارگاه که از تولیدات قبیله ای الهام گرفته شده اند. و جاجیم هایی که چنین نیستند وجود دارد.

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

زیراندازهای جاجیمی معاصر

خرید زیرانداز جاجیمی سه متری معاصر با استفاده از الگوهای بافت سنتی همراه با نقش های معاصر ساخته می شود. زیرا در بازارهای غربی سودآور هستند، این نوع جاجیم عمدتاً در شمال آفریقا، افغانستان، بالکان و چین علاوه بر ایران تولید می شود. انتخاب منبع مناسب برای خرید مواد زیراندازهای معاصر یکی از نکات مهم در روند خرید جاجیم است. منبع مناسب برای تهیه مواد، تامین‌کننده‌ای است که بتواند مواد را با کیفیت مناسب طبق سفارش، به مقدار مناسب، در زمان مناسبی که مواد مورد نیاز تامین می‌شد، با قیمت توافقی با تامین‌کننده عرضه کنده در موقعیتی قرار دارد که بدون پیگیری زیاد به تعهد خود احترام بگذارد، دارای منابع مالی لازم و نیروی انسانی کافی برای انجام سفارش است. و دارای اعتبار بالاتر و یکپارچگی تجاری ثابت شده است.

بیشتر بخوانید
تولیدی جاجیم در اصفهان

نتیجه

امروزه بافت انواع محصولات جاجیمی در جهان غرب بسیار محبوب است. بسیاری از آن ها برای صادرات در ترکیه و افغانستان درست می شوند. با توجه به این محبوبیت، اکنون شاهد تولید انواع محصولات جاجیمی به ویژه زیراندازهای جاجیمی تولید شرکت ویرا سفر هستیم، برخی از آن ها دنیایی جدا از الگوها و سبک های سنتی هستند. که ما به آن عادت کرده ایم. این محصولات جاجیمی‌ معاصر با همان تکنیک‌های سنتی بافته می‌شوند. اما از ایده‌های کاملاً جدیدی استفاده می‌کنند. نوع دیگری که می بینیم، قالیچه های تکه دوزی است. که قبلاً در قالی های ایرانی دیده ایم اما از جاجیم های مختلفی ساخته شده اند. تضاد الگوها و رنگ ها زمانی که با دکوراسیون مناسب همراه شود می تواند به سادگی خیره کننده به نظر برسد.

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *