خرید بالشت مسافرتی

خريد روبالشي دو رو مخمل

 خرید بالشت مسافرتی؛

هنگامی که شما در سفر می باشید و به مقداری خواب نیازمند هستید تا خستگیِ راه را از بدن خود به دور کنید، حتماً به دنبال لوازمی خواهید بود که به شما برای داشتن یک استراحت کوتاه و البته باکیفیت کمک رسانی نماید. اغلب بیشتر اشخاص بعد از خواب در وسیله های نقلیه همانند؛ خودرو، قطار و… دردهای ناشی از کوفتگی عضله ها به علّت بد خوابیدن را پشت سر می گذارند. علّت اصلی این قبیل از دردها، فشارهای نامتوازن و بسیاری است که به نقطه هایی از بدن به هنگام خواب وارد می گردد. بنابر این علّت، بالش های مسافرتی و یا همان بالشت مسافرتی از جمله این لوازم و تجهیزات ضروری و بسیار حائز اهمیتی است که بیشتر اشخاص از آن ها به صورت پی در پی بهره می گیرند. پس خرید بالشت مسافرتی می تواند، برای شما مزیت های بسیاری را به همراه آورد که برخی از آن ها را در طول این مطلب بررسی خواهیم کرد.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

به چه دلیل خرید بالشت مسافرتی لازم و ضروری است!

اگر که شما مایل هستید، به هنگام پرواز راحتی بسیاری داشته باشید، به یک بالش مسافرتی نیاز خواهید داشت. به همین آسانی. این قبیل از بالشت ها می تواند تکیه گاه؛ گردن، سر، شانه ها باشد و نیز احتمال بروز سردرد حین پرواز را که ناشی از فشار و کشش می باشد، کم نماید. چرا که بهترین حمایت و حفاظت را از سر و گردن به عمل می آورد. با بهره گیری از بالش، شما می توانید بهتر و راحت تر بخوابید. زیرا حتماً به تجربه دریافته اید، پشتی صندلی هواپیما اصلاً راحت نیست و به طبع پنجره هواپیما هم نمی تواند برای شما راحتی را به ارمغان بیاورد.

بیشتر بخوانید
بهترین بالش برای خواب

چنانچه که شما بالش مسافرتی را پیدا کردید که حمل و جا به جایی آن راحت بود، اطمینان خاطر کسب کنید که حجم یا وزنی به ساک دستی که شما با خویش به درون کابین هواپیما می برید، نیفزاید.

بیشتر بدانید

تولیدی بالش در تهران

روبالشتی مخمل ساده

خريد عمده روبالشی مخمل ساده

خريد روبالشی مخمل جديد

انواع روبالشتی مخمل جديد

 خرید بالشت مسافرتی برای چه کسانی مناسب است؟

خواب و جا به جایی غالباً با یکدیگر مخلوط نمی گردند. صندلی های هواپیما و دیگر حالت های حمل و نقل غالباً حاوی صندلی هایی می باشند که نهایتاً قابلیت عقب دادن و دراز نمودن پا را دارا هستند نه آن که قابلیت حفظ سلامت و تعادل گردن. بخش بسیاری از خطوط هوایی و نیز قطار بالش هایی را به جهت اسکان مسافران ارائه می نمایند. ولیکن در اکثریت مواقع این قبیل از بالش ها بسیار نازک می باشند. اکثر بالش های هواپیمایی کم ارتفاع می باشند. بدین معنا که آن ها سه اینچ ضخامت یا کمتر از آن دارند. از این جهت بالشت های مسافرتی به درد اشخاصی می خورد که چنین ترجیح می دهند در روند سفر خود و با پرواز خواب را تجربه کنند.

نکات حائز اهمیت در انتخاب و خرید بالشت مسافرتی؛

✓ اتخاذ نوع بالشت مسافرتی؛

ابتدایی‌ ترین نکته در ارتباط با خرید بالشت مسافرتی توجه به نوع آن می باشد که برای این امر لازم است شما نوع بالش مورد نیاز خود را انتخاب کنید. (بهتر است خاطر نشان شویم، ما در مجموعه ویرا سفر، انواع بالش های مسافرتی را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهیم.) بنابراین می توانید با توجه به آن چه که می پسندید، آن را انتخاب کرده و تهیه کنید.

بیشتر بخوانید
فروش انواع رو بالشی

✓ اندازه بالشت؛

نکته پس از آن جهت خرید بالشت مسافرتی مربوط به ابعاد آن می باشد. ولو، این ابعاد با معین نمودن گونه بالش تا حد بسیاری برای شما معین خواهد شد. با این وجود امّا از خاطر نبرید که، بالشت سفری شما میبایست متناسب با ابعاد سر و گردن شما باشد تا خدایی نکرده در روند سفر و پرواز برای شما مشکل به وجود نیاورد.

✓ جنس بالشت مسافرتی و رویه ی آن؛

فاکتور حائز اهمیت بعدی جهت اتخاذ و خرید بالشت های مسافرتی مربوط به جنس بالش نیز رویه ی آن می باشد. البته که این فاکتور خواه یا ناخواه با اتخاذ نوع بالشت معلوم شده و مشخص می گردد. می‌باید به این نکته توجه داشته باشید که جنس بالشت شما از هر گونه ای که باشد باید ضد حساسیت بوده از سویی از قابلیت شست و شو نیز برخوردار باشد. ناگفته هویداست که استحکام و مقاومت رویه بالشت مسافرتی شما در برابر عرق کردن سر و گردن نیز بسیار مهم است.

✓ تناسب سنی را فراموش نکنید!

سازگاری بالشت با سن شخصی که قرار می باشد از آن بهره بگیرد، بسیار مهم خواهد بود. در این رابطه رده مصرفی بالشت ها به سه طبقه؛ کودکان، نوجوانان، بزرگسالان، قسم بندی می شود. از خاطر نبرید که هر گروه سنی میبایست متناسب با سن خویش اقدام به خرید بالشت مسافرتی کند.

✓ برخورداری از قابلیت شست و شو؛

مورد بعدی که ضمن روند خرید بالشت مسافرتی خوب و باکیفیت می‌باید مورد توجه قرار بگیرد، برخورداری از قابلیت شست و شو می باشد. در این رابطه میبایست بدانید که بعضی از بالشت ها را می توان به گونه دستی هم در ماشین لباسشویی شست و شوی داد. البته که برخی دیگر وجود دارد، تنها با دست از قابلیت شست و شو برخوردار است.

بیشتر بخوانید
قيمت بالش معمولی

✓ قیمت بالشت های مسافرتی؛

از آن سوی که این قبیل از محصولات در زیر مجموعه تجهیزات و لوازم سفری جای می گیرد، از قیمت چندان و نگران کننده برخوردار نمی باشد. قیمت بالش های سفری به گونه ای جامع و کلّی با در نظر انگاشتن؛ نوع بالش، جنس آن و نیز ابعاد معین خواهد شد.‌ البته این شما مشتریان و خریداران عزیز هستید که با کمک ما می‌باید معین نمایید علاقه مند به خرید چه مدلی از این نوع از محصولات و لوازم می باشید.

و در پایان؛

بهتر است در پایان متن این گونه بیان داریم که خرید بالشت مسافرتی در واقع می تواند برای تمامی افراد مفید و مؤثر واقع شود. آیا که شما مایل هستید این محصول را خریداری نمایید؟ چرا با کارشناسان ما تماس نمی‌ گیرید؟ قطعاً که ما می توانیم پاسخ گوی تمامی سؤالات شما در این راستا باشیم. به عبارتی ما در مجموعه ویرا سفر در تلاش هستیم، بهترین ها و باکیفیت ترین ها را در اختیارتان قرار بدهیم.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *