خريد روبالشتی مخمل

خريد روبالشي دو رو مخمل

خريد روبالشتی مخمل

امروزه دوام و پایداری پارچه های مخمل برای همه ثابت شده است و این استحکام و مقاومت بالای مخمل دلیل اولیه خريد روبالشتی مخمل توسط خانواده ها است. دلیل دوم تمایل خانم های خانه دار به خرید روبالشتی مخمل، نرم بودن سطح روی آن است. این سطح گرم و نرم روبالشتی های مخمل هم باعث آرامش پوست صورت افراد می شود و هم در خواب آرام آن ها بی تاثیر نیست. به علاوه سطح گرم روبالشتی های مخمل، در فصول سرد سال و یا مناطق سردسیری کشور، باعث گرم تر بودن سر افراد و غلبه بر حس سرمای محیط می شود.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

زیبایی در طرح و جنس پارچه و درخشش سایه–روشنی که بر روی پارچه های مخمل دیده می شود. دلیل بعدی خريد روبالشتی مخمل توسط خریداران است. علاوه بر این روبالشتی های مخمل به دلیل انسجام بافت، مقاومت زیادی در برابر شست و شو دارند . به همین دلیل نیز عمر مفید روبالشتی مخمل بسیار بیشتر از سایر روبالشتی های موجود در بازار است. مضاف بر این که پایداری در طرح و نقش پارچه های مخملی باعث می شود که این روبالشتی ها در اثر شست و شو های مکرر همیشه نو و جدید به نظر برسند و هیچگاه کهنه و قدیمی به نظر نرسند. این دلیل سوم خريد روبالشتی مخمل توسط بانوان ایرانی است. همچنین روبالشتی های مخمل جلوه و ظاهر بسیار شیک و مرتبی دارند و همین زیبایی طرح آن ها موجب زیبایی محلی است که از آن استفاده می کند.

بیشتر بدانید

قيمت روبالشی نخی

خريد روبالشتی نخی

مشخصات روبالشی عروس

خريد روبالشتی عروس

انواع روبالشی شيک

مزایای خرید روبالشتی مخمل

استحکام و مقاومت بافت روبالشتی های مخمل موجب طول عمر این نوع روبالشتی و صرفه جویی مالی در خرید های متعدد روبالشتی می شود. برای مثال اگر فرض کنیم که طول عمر مفید روبالشتی های نخی در حدود 10 سال است، روبالشتی های مخمل طول عمری در حدود 2 برابر یعنی 20 سال دارند. بنابراین در طول عمر مشترک یک خانواده ایرانی مثلاً شاید چهار بار احتیاج به تعویض روبالشتی های نخی باشد. در حالی که همان خانواده با خرید روبالشتی مخمل دو بار در طی این 40 سال، می توانند صرفه جویی ریالی از این محل داشته باشند. بنابراین اگر جزء خانواده های صرفه جو و اقتصادی هستید که تمایل زیادی به تعویض روبالشتی های خود ندارند.بهتر است با خرید روبالشتی مخمل یک بار برای همیشه خود را از این هزینه خلاص کنید.

بیشتر بخوانید
قیمت بالش پنبه ای

همچنین جنس روبالشتی مخمل به شکلی است که کمتر لکه های آب یا عرق یا دیگر آلودگی ها را به خود می گیرد. این خاصیت بسیار ویژه مخمل سبب می شود که روبالشتی های مخمل همیشه تمیز و نو به نظر برسند . دیر به دیرتر احتیاج به شست و شو پیدا می کنند. همین خاصیت بسیار کاربردی و مفید باعث می شود که خانم های باتجربه تمایل بیشتری به خرید روبالشتی مخمل برای مصارف همیشگی خانوار خود داشته باشند.

بنابراین اگر شما نیز جزء خانواده هایی هستید که کودکان یا اعضای خانواده آن ها خیلی نظم و پاکیزگی را رعایت نمی کنند.بهتر است با خرید روبالشتی مخمل برای همیشه روبالشتی های تمیز و جدید داشته باشید.

قيمت روبالشتی مخمل

خوشبختانه علی رغم مزایا و خواص بی شماری که پارچه های مخمل دارند، قیمت روبالشتی مخمل چندان زیاد نیست. تا اندازه ای که قیمت روبالشتی مخمل در بیشتر تولیدی های داخلی متوسط و رو به پایین است و برای همه اقشار جامعه به راحت قابل خریداری است. بررسی اجمالی قیمت روبالشتی مخمل در بین سایت های فروشگاه های مختلف در زمستان سال 1400نشان می دهد .که به طور متوسط میانگین قیمت روبالشتی مخمل بین 60 هزار تومان الی 80 هزار تومان است. این رقم برای یک جفت یا دو عدد روبالشتی است که در واقع سهم هر عدد روبالشتی مخمل تقریباً 30 هزار تومان الی 40 هزار تومان می شود. ملاحظه می کنید که این رقم، قیمت بالایی نیست و برای همه دهک های اقتصادی جامعه ایران قابل خریداری و بهره برداری است.

بیشتر بخوانید
پارچه مناسب روبالشتی

حالا که خیال مشتریان از بابت قیمت روبالشتی مخمل آسوده شد و متوجه شدند که به راحتی قابل خریداری است باید بگوییم که خود پارچه مخمل انواع و اقسام مختلفی دارد. طرح های مختلف با ضخامت های مختلف روبالشتی مخمل در بازار مصرف یافت می شود. از مخمل ساده تا مخمل استون و مخمل آنجل گل برجسته و مخمل های طرح سه بعدی و حتی مخمل های گلدار و نقره کوب. روبالشتی های مخمل نیز ممکن است یک رو مخمل باشند یا دو رو مخمل. که البته اگر هر دوی روبالشتی مخمل باشد بهتر است و از هر دو رو قابل استفاده و زیبا است.

قيمت روبالشتی مخمل در تولیدی

همان گونه که از قدیم معروف بوده است، قیمت هر محصولی در تولیدی آن ارزان تر از همه فروشگاه ها و مغازه های دیگر است. بر اساس همین قانون، قیمت روبالشتی مخمل در تولیدی نیز پایین تر از سایر فروشگاه های کالای خواب یا مغازه های توزیع کننده و خرده فروشی روبالشتی است.

قیمت روبالشتی مخمل در تولیدی ویرا سفر نیز قیمت کف و پایه تولید این کالا است. اگر مایل باشید که قیمت روبالشتی مخمل در تولیدی ویرا سفر را در همین امروز بدانید.می توانید با مراجعه به سایت اینترنتی این تولیدی و انتخاب روبالشتی مخمل در سبد خرید خود از قیمت آنلاین و به روز آن مطلع شوید. البته باید گفت که در بین انواع روبالشتی های تولیدی ویرا سفر، قیمت روبالشتی مخمل قیمت متوسط و میانه ای به نسبت سایر مدل های و انواع روبالشتی های موجود در این تولیدی است.

بیشتر بخوانید
نقش بالش در سلامت بدن

هر خریداری می تواند خرید روبالشتی مخمل از تولیدی ویرا سفر را هم به صورت جزئی و تکی و هم به صورت عمده انجام دهد. مسلم است که در خرید عمده از این تولیدی، قیمت روبالشتی مخمل مشمول تخفیفات ویژه ای خواهد شد و به سود و منفعت آن مغازه دار کمک بسیاری خواهد کرد.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *