خريد انواع زير انداز مسافرتی

لیست قیمت انواع حصیر

خريد انواع زير انداز مسافرتی

زیر انداز مسافرتی یکی از ملزومات سفر ها و گردش های طبیعت گردی و حتی پارک رفتن خانواده های ایرانی شده است. خرید انواع زیر انداز مسافرتی جزء یکی از خریدهای ضروری منازل به شمار می آید. بنابراین هم از جهت کیفیتی و هم از لحاظ قیمتی و اقتصادی اهمیت دارد .که بدانیم خرید انواع زیر انداز مسافرتی مورد نیاز خود را از کدام فروشگاه یا چه نوع تولیدی انجام دهیم.

خرید

در مرحله ابتدایی خرید انواع زیر انداز مسافرتی انتخاب نوع زیر انداز مطلوب و مورد استفاده شخص، می تواند تعیین کننده  قیمت انواع زیر انداز مسافرتی و برند تولیدی آن باشد.

این که شخص خریدار بخواهد یک زیر انداز مسافرتی حصیری– پلاستیکی خنک و سبک داشته باشد یا یک زیر انداز جاجیم گرم در فصول مختلف سال متفاوت است. همچنین برخی اشخاص شاید قصد خرید یک زیر انداز سبک اسپان باند و یا یک زیر انداز برزنتی را داشته باشند که در این صورت قضیه خرید زیر انداز مسافرتی آن ها تفاوت پیدا می کند.

 البته کاملاً مشخص است که هر کدام از انواع مختلف زیر انداز های مسافرتی ویژگی ها و امتیازات خاص خود را دارند. ولی با این وجود تفاوت در سلیقه ها و نوع اقلیمی که فرد در آن زندگی می کند، می تواند تا حدی مشخص کننده نوع زیر انداز مناسب کاربری وی باشد. برای مثال در مناطق سردسیری استفاده از زیر انداز های مسافرتی گرم جاجیم مناسب تر است. در حالی که در مناطق گرمسیری کشور استفاده از زیر انداز های خنک حصیری مطلوب تر به نظر می رسد.

بیشتر بخوانید
زیرانداز جاجیم

برای فروش عمده با ما تماس بگیرید

 03136939999

 

خريد انواع زير انداز مسافرتی از تولیدی ویرا سفر

امروزه دیگر هر فردی در جامعه می داند که خرید هر کالایی از تولیدی ها همیشه به صرفه تر و قیمت مناسب تر از خرید از فروشگاه ها و یا مغازه های پخش کننده آن محصول است. در بین تولیدی های با کیفیت و منصف تولید کننده انواع زیر انداز مسافرتی ويرا سفر به  عنوان یکی از بهترین تولیدی ها شناخته شده است. زیرا این تولیدی در تمام سال های سوابق کاری خود هم نهایت دقت و تلاش را در زمینه تولید زیر انداز های  مسافرتی با کیفیت کرده است . هم قیمت های آن ها را تحت کنترل دارد. مدیریت و کنترل قیمت انواع زیر انداز مسافرتی در تولیدی ویرا سفر به نحوی است که رضایت همه مشتریان موجود در سرتاسر ایران عزیز را جلب نماید.

بیشتر بدانید

خريد زير انداز مسافرتی 12 متری

زير انداز مسافرتی 9 متری

خريد زير انداز مسافرتی 9 متری

خريد زير انداز مسافرتی 1 نفره

زير انداز مسافرتی 1 نفره

 ویرا

تولیدی ویرا سفر هم به صورت عمده و هم به شکل جزئي و تک فروشی زیر انداز های مسافرتی تولیدی خود را با قیمت های کاملاً مناسب و اقتصادی عرضه مي کند. برای صاحبان فروشگاه های لوازم خانگی یا عرضه کننده محصولات سفری چه در سطح شهر ها و چه در بین جاده های بین شهری ایران، بسیار به صرفه تر است. که خرید انواع زیر انداز مسافرتی مورد نیاز برای فروشگاه خود را از تولیدی ویرا سفر تامین نمایند. تولیدی ویرا سفر برای فروش های عمده زیر انداز های مسافرتی تولیدی خود تسهیلات ویژه و تخفیفات ویژه ای را دارد.

بیشتر بخوانید
تولیدی زیرانداز جاجیم

قيمت انواع زير انداز مسافرتی

قیمت انواع زیر انداز مسافرتی در همه تولیدی ها بسته به نوع و جنس زیر انداز ساخته شده، متفاوت است. ولی در کل می توان گفت. که اغلب قیمت انواع زیر انداز مسافرتی حصیری – پلاستیکی از قیمت انواع زیر انداز مسافرتی نوع جاجیم پایین تر و ارزان تر است. زیرا متریال بافت پارچه جاجیم از یک نوع نخ و پارچه کاملاً ضخیم و بادوام و ماندگار و گرم است. بنابراین زیر انداز مسافرتی نوع جاجیم نیز یک زیر انداز گرم و ضخیم و بادوام است. که می تواند سال های سال در مسافرت های خانوادگی همراه شما باشد.

زیر انداز های مسافرتی حصیری

البته نمی توان گفت که زیر انداز های مسافرتی حصیری- پلاستیکی دوام و ماندگاری بالایی ندارند. بلکه آن ها نیز به دلیل استفاده از بافت حصیری و پلاستیکی خود، طول عمر مناسب و خوبی دارند. می توانند زیر اندازی برای چندین دهه مسافرت ها و تفریح های درون شهری یک خانواده باشند. با این تفاوت که زیر انداز های مسافرتی نوع حصیری- پلاستیکی به نور آفتاب حساسیت بیشتری دارند و ممکن است. در مواجه طولانی مدت با نور خورشید از طول عمر آن ها کاسته شود و یا دچار پوسیدگی شود. از این جهت گفته می شود که طول عمر مفید زیر انداز های نوع جاجیم معمولاً بالاتراست . و همچنین بیشتر از زیر انداز های مسافرتی حصیری و پلاستیکی است.

قيمت انواع زير انداز مسافرتی تولیدی ویرا سفر

قیمت انواع زیر انداز مسافرتی در تولیدی ویرا سفر نیز از همان قاعده نوع جنس زیر انداز پیروی می کند. هر چه نوع جنس زیر انداز مسافرتی تولید شده مرغوب تر و با کیفیت و از متریال با دوام تری باشد. قیمت آن نیز بیشتر و گران تر است. در مقابل هر چه نوع متریالی که زیر انداز از آن ساخته شده است. ارزان تر و با قیمت پایین تری باشد. زیر انداز مسافرتی تولیدی نیز با قیمت پایین تری تمام می شود. در این میان مسلم است که متریال پلاستیک ارزان تر از متریال پارچه و جاجیم است. بنابراین قیمت انواع زیر انداز مسافرتی جاجیم در تولیدی ویرا سفر گران تر از قیمت انواع زیر انداز مسافرتی حصیری و پلاستیکی در این تولیدی است.

بیشتر بخوانید
خريد عمده زيرانداز مسافرتی

قیمت زیرانداز

ولی به طور کلی می توان گفت. که قیمت انواع زیر انداز مسافرتی در تولیدی ویرا سفر بسیار مناسب تر و مقرون به صرفه تر از سایر تولیدی های دیگر در داخل کشور است. زیرا تولیدی ویرا سفر با سابقه چندین ساله خود در امر تولید کالا های مسافرتی تجربیات بسیار ارزنده ای را در عرصه تولید زیر انداز های مسافرتی با کیفیت کسب نموده است.

تولیدی ویرا

مضاف بر این که تولیدی ویرا سفر با تنوع بالای محصولات تولیدی خود باعث شده است. که توان مدیریت و کنترل قیمت های محصولات خود را به خوبی به دست بگیرد.در طی سالیان متمادی فعالیت اقتصادی خود. هم زمان هر دو آیتم کیفیت و قیمت مناسب را در تولید زیر انداز های مسافرتی خود رعایت کرده و به تناسب برساند.

برای فروش عمده با ما تماس بگیرید

03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *