خريد ميز مسافرتی چهار نفره

مزايای ميز تاشو مسافرتی

خريد ميز مسافرتی چهار نفره

از آن جایی که امروزه بیشتر خانواده های ایرانی نهایتاً جمعیت 4 نفره پیدا کرده اند.خريد ميز مسافرتی چهار نفره برای آن ها مناسب به نظر می رسد. خريد ميز مسافرتی چهار نفره حتی برای پدر و مادر هایی که فرزندان آن ها مستقل شده اند و خود یک خانواده دو نفره شده اند. در صورتی که بخواهند با دوستان خود به تفریح و گردش بروند نیز کافی و مناسب است. حتی اگر تعداد اعضای گروه مسافرت یا طبیعت گردی شما نیز از 4 نفر بیشتر باشند.

خريد ميز مسافرتی چهار نفره

برای خرید عمده تماس بگیرید

 03136939999

 

خريد ميز مسافرتي چهار نفره برای تعداد بالاتر همسفران نیز کفایت می کند. به دلیل آن که همه افراد در یک لحظه تمایل به نشستن دور یک میز را ندارند. برخی تمایل به ایستادن دارند، کودکان و نوجوانان اغلب تمایل دارند در آن دور و اطراف چرخی بزنند و از تماشای مناظر اطراف لذت ببرند.

برخی دیگر نشستن بر روی یک تخته سنگ صاف و مسطح در دل طبیعت را ترجیح می دهند. بنابراین می توان با خريد ميز مسافرتي چهار نفره برای هر تعداد نفری که در یک کمپینگ یا طبیعت گردی حضور دارند. یک میز غذای راحت و تمیز را بر پا کرد تا همه افراد به نوبت سر میز بیایند و هر زمانی تمایل داشتند، غذا بخورند.

به همین دلایل است که می گوییم یک میز مسافرتی چهار نفره برای هر تعداد همراهی که در گردش یا مسافرت داشته باشید کفایت می کند. زیرا اصولاً فقط بودن یک میز در یک گروه کمپینک کافی است که تمام مواد خوراکی و نوشیدنی را به صورت سلف سرویس بر روی آن بچیینم و بقیه افراد می توانند هر زمانی تمایل به خوردن آن ها داشتند. به راحتی بر سر میز بیایند و مواد خوراکی دلخواه خود را از روی آن بردارند. بدون آن که مجبور به خم کردن کمر خود باشند.

بیشتر بدانید

خريد عمده ميز مسافرتی

قيمت ميز تاشو کمپينگ

خريد ميز تاشو کمپينگ

خريد ميز تاشو چهار نفره

زير انداز مسافرتی کيف دار

خريد ميز تاشو مسافرتی پارچه اي

به علت انعطاف پذیری پارچه های برزنتی و کم حجم بودن آن ها، برخی خانواده ها مایل به خريد ميز تاشو مسافرتي پارچه اي هستند. زیرا هم خوش بار تر است یعنی به آسانی در صندوق عقب هر ماشینی جای می گیرد و هم سبک تر است. بنابراین هنگام حمل و نقل و پیاده روی در مسیر های طولانی حتی کودکان یا نوجوانان نیز می توانند آن را حمل و نقل و جابه جا کنند. بنابراین برای آن دسته از افرادی که به دنیال میز مسافرتی کم حجم و سبک هستند، خريد ميز تاشو مسافرتي پارچه اي را پیشنهاد می کنیم.

بیشتر بخوانید
بهترين مدل ميز مسافرتی

حتی اگر شما از میز های تاشو برای میز غذای روی تخت بیمار خود در منزل نیز استفاده می کنید. خريد ميز تاشو مسافرتي پارچه اي پیشنهاد بهتری است. زیرا به علت سبک بودن جابجایی آن برای خود فرد بیمار راحت تر است. همچنین لبه های تیز میز های چوبی با برخورد به بدن فرد بیمار یا کهنسال ایجاد ضربه یا خراش در پوست نمی کند.

به علاوه خريد ميز تاشو مسافرتي پارچه اي برای عزیزانی که از این میز ها به عنوان میز نماز و مخصوص سجده افراد کهنسال استفاده می کنند. بهتر است. زیرا سبک است و پهن و جمع کردن آن ها برای افراد کهنسال راحت تر است. ضمن آن که با خريد ميز تاشو مسافرتي پارچه اي امکان شست و شوی برزنت روی میز وجود دارد.

به ویژه در این دوران پاندمی کرونا که بهتر است همه وسایلی را که با دهان افراد در ارتباط هستند. با آب و صابون بشوییم. هر چند که می دانیم تمیز کردن سطوح میز های چوبی با الکل نیز آن ها را ضد عفونی می کند. ولی شست و شو با آب و مواد شوینده و سپس خشک کردن در معرض نور خورشید، مطمئن تر و بهداشتی تر است.

خريد ميز تاشو مسافرتي پارچه اي از تولیدی ویرا سفر

خريد ميز مسافرتی چهار نفره

از آن جایی که خريد ميز تاشو مسافرتی پارچه اي از تولیدی ها به صرفه تر و مناسب تر است. بیشتر خریداران این نوع میز ها در جستجوی تولیدی های مناسب و با کیفیت میز مسافرتی هستند. تولیدی ویرا سفر یکی از آن تولیدی های با کیفیت برای خريد ميز تاشو مسافرتي پارچه اي است.

بیشتر بخوانید
خريد ميز مسافرتی طبيعتگردی

زیرا این تولیدی دو نوع میز تاشوی مسافرتی ام دی اف و میز تاشو مسافرتی پارچه ای یا مدل عنکبوتی خود را از بهترین انواع فلز برای پایه ها و پارچه جنس سوییت تولید می کند. همچنین تولیدی ویرا سفر تمامی میز های تاشوی مسافرتی خود را با ضمانت اصالت کالا به فروش می رساند.

به علاوه با خريد ميز تاشو مسافرتي پارچه اي از تولیدی ویرا سفر شما صاحب یک کاور دسته دار برای میز مسافرتی خود نیز می شوید که علاوه بر جابجایی راحت میز در مسافرت ها و گردش های خانوادگی، در مواقعی که از میز استفاده نمی کنید. محافظ آن نیز هست. برای مثال مواقعی که میز را در داخل انباری خانه می گذارید.

آن را از گرد و غبار و خاک محافظت می کند. یا اگر آن را در تراس خانه خود بگذارید کاور دسته دار، میز مسافرتی را از باران و برف و تابش آفتاب شدید و فرسودگی محافظت می کند.

مجموعه ویرا سفر همچنین با قیمت های تولیدی و پایین خود، فروشنده میز تاشو مسافرتی پارچه ای هم به صورت تکی و هم به صورت عمده به مغازه داران عزیز است. صاحبان فروشگاه های عرضه کننده لوازم سفری می توانند با خرید عمده ميز تاشو مسافرتي پارچه اي و میزهای ام دی اف هم از کیفیت بالا و هم از قیمت های مناسب تولیدی ویرا سفر بهره مند گردند. میزهای مسافرتی خریداری شده از تولیدی ویرا سفر به صورت اکسپرس و توسط باربری به سراسر ایران ارسال می شود.

برای خرید عمده تماس بگیرید

 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *