قيمت ميز تاشو کمپينگ

قيمت ميز تاشو کمپينگ

قيمت ميز تاشو کمپينگ

قيمت ميز تاشو کمپينگ، اگر شما نیز اهل مسافرت و تفریح های طبیعت گردی در دل کوه و جنگل باشید. حتماً به دنبال قیمت میز تاشو کمپینگ هستید. قيمت ميز تاشو کمپينگ بستگی زیادی به جنس آن میز تاشو کمپینگ و ابعاد و کیفیت مونتاژ آن میز تاشو دارد.

به این معنا که قیمت میز تاشو کمپینگ اگر از جنس تمام آلومینیوم با سطح رویه میز آلومینیوم باشد. بسیار بیشتر از قیمت میز تاشوی کمپینگ از جنس های دیگر است. حتی ممکن است این افزایش قیمت تا ۵ برابر قیمت میز های تاشوی پارچه ای یا پلاستیکی و چوبی باشد.

چرا که به نوعی می‌توان گفت که قیمت میز تاشوی کمپینگ بستگی به قیمت مواد اولیه تولیدی آن میز تاشو کمپینگ دارد.

برای خرید عمده تماس بگیرید

 03136939999

 

هر چه مواد اولیه که میز تاشو کمپینگ از آن تولید می ‌شود، خود دارای ارزش واحد بیشتری باشند، قیمت میز تاشو کمپینگ تولیدی نیز بالاتر خواهد بود. برای مثال قیمت میز تاشو کمپینگ ام دی اف بیشتر از قیمت میز تاشو کمپینگ پارچه ای یا مدل عنکبوتی است. زیرا نوعاً قیمت چوب ام دی اف در واحد آن بالاتر از قیمت پارچه های صنعتی از جنس برزنت یا سوئیت است.

علاوه بر جنس و قیمت مواد اولیه تولید میز تاشو کمپینگ ابعاد میز نیز در تعیین قیمت آن تاثیر می گذارد. برای مثال میز های تاشو از جنس پلاستیک با پایه ‌های فلزی در بازار دیده می شوند.که تنها مخصوص یک نفر و بیشتر مخصوص قرار دادن لپ تاپ یا غذا خوردن افراد میانسال است. قیمت این میز های پلاستیکی حتی بسیار پایین تر از قیمت میز های تاشو ام دی اف و پارچه ای است. زیرا سطح رویه نیز تنها به اندازه یک نفر در نظر گرفته شده است و بسیار کوچک هستند. در حالی که اغلب میز های کمپینگ ابعادی برای پذیرایی از حداقل ۴ نفر را دارند.

بیشتر بدانید

خريد ميز تاشو کمپينگ

خريد ميز تاشو چهار نفره

زير انداز مسافرتی کيف دار

خريد زير انداز مسافرتی کيف دار

زيرانداز مسافرتی پارچه ای

قيمت ميز تاشو کمپينگ در تولیدی

همانطور که می دانیم قیمت میز تاشو کمپینگ در تولیدی ها بسیار پایین تر و ارزان تر از قیمت آن در فروشگاه های عرضه کننده لوازم سفری است. بنابراین بیشتر افرادی که به دنبال خرید میز تاشو کمپینگ هستند به دنبال تولیدی های میز تاشو مسافرتی می‌گردند. زیرا خرید از تولیدی ها با قیمت های تولیدی و بسیار پایین همراه است. مضاف بر این که هر تولیدی کیفیت میز های تاشوی کمپینگ خود را گارانتی می کند.

بیشتر بخوانید
خريد ميز تاشو چند کاره

در نتیجه می توانید بهترین کیفیت میز تاشو کمپینگ را با کمترین قیمت از تولیدی های میز تاشو کمپینگ خریداری کنید.

به طور کلی می توان گفت قیمت میز تاشو کمپینگ در تولیدی ها نیز همانند بازار اگر از جنس تمام آلومینیوم باشد، بالاتر از قیمت میز تاشو کمپینگ از جنس چوب و یا پارچه ای است.

البته هر چقدر که تولیدی میز تاشو کمپینگ مهارت بیشتری در به کار بردن مواد اولیه و جلوگیری از اتلاف مواد اولیه هنگام تولید داشته باشد، قیمت تمام شده آن میز تاشو نیز کمتر خواهد بود. پس به نوعی می‌توان گفت قیمت‌ میز تاشو کمپینگ در تولیدی ها به تجارب آن تولیدی و نحوه دوخت و مونتاژ آن میز تاشو نیز نیز بستگی دارد.

به بیانی دیگر هر چقدر یک تولیدی بتواند از طریق صرفه جویی بهینه در مواد اولیه، بهای تمام شده تولید میز تاشو کمپینگ خود را کنترل کنند و پایین‌تر بیاورند. در کاهش قیمت آن میز تاشو کمپینگ نیز تاثیرگذارتر است.

در این بین واضح هست که تولیدی های بزرگتر و با تنوع محصولات بیشتر که می توانند از مواد اولیه کمتر محصولات بیشتری را با اتلاف کمتر تولید کنند، موفق تر و پیشرو تر هستند. زیرا مدیریت بهتری را بر کنترل بهای تمام شده آن میز تاشو کمپینگ دارند. در نتیجه قیمت میز تاشو کمپینگ در این نوع تولیدی ها پایین‌تر است.

قيمت ميز تاشو کمپينگ در تولیدی ویرا سفر

قيمت ميز تاشو کمپينگ، یکی از این تولیدی های پیشرو و موفق در امر تولید میز تاشو کمپینگ تولیدی ویرا سفر است که با تولید دو مدل مختلف میز تاشو کمپینگ پارچه‌ای و میز های مسافرتی ام دی اف جزو یکی از بهترین های تولیدی میز تاشو کمپینگ در ایران است. به همان نسبت قیمت میز تاشو کمپینگ در تولیدی ویرا سفر نسبت به تولیدی های دیگر مناسب تر و بهینه تر است.

بیشتر بخوانید
خريد ميز تاشو کمپينگ

زیرا تولیدی ویرا سفر از آن دسته تولیدی های میز تاشو کمپینگ است که با تنوع محصولات به تعداد ۱۱۲نوع محصول تولیدی مختلف از لوازم سفری و کالای خواب جزء یکی از متنوع ترین تولیدی های میز و صندلی مسافرتی در ایران نیز می ‌باشد.

قیمت میز تاشو و کمپینگ در تولیدی ایران سفر اگر از نوع دی اف باشد. بالاتر از قیمت مصالح های کمپینگ پارچه یا مدل عنکبوتی است. ولی در کل می‌توان گفت که قیمت هر دو مدل میز تاشو کمپینگ پارچه ای و چوبی در تولیدی ویرا سفر، ارزان و قابل خرید برای قشر متوسط جامعه است.

به خصوص اگر شما یک مغازه دار باشید یا به هر نحوی بخواهید که خرید عمده از میزهای تاشو کمپینگ تولیدی ویرا سفر داشته باشید. در این صورت قیمت های پایین تر و تخفیف های ویژه تری در انتظار شما است.

هر چند لازم به ذکر است که تولیدی ویرا سفر هم به صورت تکی و هم به صورت عمده ، فروشنده میز های تاشو کمپینگ تولیدی خود است. در هر دو صورت خرید از تولیدی ویرا سفر به نفع مشتری است.

برای اطلاع از قیمت های دقیق میز تاشو کمپینگ در تولیدی ویرا سفر می توانید. در هر ساعت از شبانه روز با شماره های درج شد. در سایت اینترنتی ویرا سفر تماس گرفته و از قیمت دقیق و به روز میز های تاشوی آن آگاه شوید.

برای خرید عمده تماس بگیرید

 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *