زير انداز مسافرتی ارزان

زير انداز مسافرتی ارزان

زير انداز مسافرتی ارزان

 امروزه خرید زیر انداز مسافرتی جزئی از لوازم ضروری سفر ها و تفریح و گردش های خانوار های ایرانی هست. پیدا کردن یک زیر انداز مسافرتی ارزان و با کیفیت، مهم به نظر می رسد. مانند همه محصولات تولیدی، زیر انداز مسافرتی ارزان را نیز باید از شرکت های تولید کننده آن خریداری کنیم. زیرا مسلم است که با حذف قیمت های واسطه ها، خرید زیر انداز مسافرتی ارزان از تولیدی ها میسر می شود.


برای خرید عمده باشماره 03136939999 تماس بگیرید

 

زیر انداز مسافرتی

زیر انداز مسافرتی ارزان ممکن است از جنس های مختلفی ساخته شده باشد . یا ضخامت های مختلفی داشته باشد. لذا به این دو آیتم نیز باید توجه کرد: جنس مواد استفاده شده در زیر انداز مسافرتی و ضخامت آن. زیرا اگر به هر دلیلی زیر انداز مسافرتی ارزان مورد نظر ما جنس با کیفیت یا ضخامت مورد نظر را نداشته باشد. یا پس از مدت کوتاهی از بین خواهد رفت یا این که کارایی لازم را برای حفظ بدن ما از ناهمواری های زمین نخواهد داشت. مسلم است که یک زیر انداز مسافرتی ارزان به ضخامت یک پارچه برزنتی محکم، ممکن است بدن فرد کوهنورد را از تیزی سنگلاخ های موجود در طبیعت محافظت نکند. در این صورت خوابیدن و استراحت بر روی آن برای فرد میسر نمی شود و زیر انداز مورد نظر کاربرد خود را از دست می دهد.

بیشتر بدانید

مرکز پخش ميز مسافرتی

خريد عمده ميز سفری

قيمت ميز سفری

خريد ميز سفری

قيمت ميز تاشو طبيعتگردی

قیمت زير انداز مسافرتی ارزان

پس از توجه به جنس و ضخامت زیر انداز مسافرتی ارزان انتخاب شده است . توجه به ابعاد آن و قیمت فروش آن نیز ضروری است. البته همان طور که استحضار دارید سایز ها و ابعاد زیر انداز های مسافرتی در تولیدی های مختلف تقریباً به یک صورت است . همگی به شکل 4، 6 و 9 متری یا 12 متری تولید می کنند. اما بر سر مساله قیمت که می رسیم.تنوع های گوناگونی از قیمت ها جلوی راه مشتریان را می گیرند. در این بین مسلم است که تولیدی ها بهترین قیمت و مناسب ترین زیر انداز مسافرتی ارزان را عرضه می کنند. زیرا قیمت زیر انداز مسافرتی ارزان در تولیدی ها قیمت پایه برای سایر فروشندگان و توزیع کنندگان زیر انداز است.

بیشتر بخوانید
فروش حصیر عمده

البته نباید زیر انداز های مسافرتی ارزان و بی کیفیت را در این مقایسه سهیم کرد. زیرا چه بسا دیده شده که برای مثال در ساخت زیر انداز حصیر پلاستیکی با استفاده از مواد درجه دو یا سه در بافت پلاستیکی زیر انداز و یا عدم استفاده از مواد نرم کننده الیاف پلاستیکی آن، اقدام به تولید یک زیر انداز مسافرتی ارزان و بی کیفیت کرده اند. این نوع زیر انداز ها در اثر مرور زمان و تابش نور خورشید به زودی دچار پوسیدگی و از بین رفتن بافت خواهند شد . طول عمر و کارایی بسیار کمتری از انواع مرغوب و با کیفیت زیر انداز مسافرتی دارند.

خرید زير انداز مسافرتی ارزان

به همین دلیل هنگام خرید زیر انداز مسافرتی ارزان هم به کیفیت و برند محصول باید توجه کرد. هم به جنس و ضخامت و نوع بافت آن زیر انداز. همچنین با توجه به نوع کاربری شما که آیا قرار است آن زیر انداز را بر روی زمین های نسبتاً صاف و خاکی پهن کنید. یا بر روی کوه های سنگی و سنگلاخی، یا بروی سواحل خیس شنی کنار دریا، نوع و جنس متفاوتی از زیر انداز را باید خریداری کنید. همچنین در فصول سرد سال و یا مناطق سردسیر کشورمان بهتر است از زیر انداز های مسافرتی طرح جاجیم خرداری کنید. که سطح نرم و گرم تری را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند.

کاربرد زیرانداز مسافرتی

همچنین اگر این زیر انداز ها را به عنوان زیر سفره ای در منزل یا به عنوان سجاده در فضای باز استفاده خواهید کرد. بهتر است نوع جاجیم را انتخاب کنید که از نفوذ آب و رطوبت غذا به فرش زیر آن یا از نفوذ زمین به استخوان های فرد نماز گزار جلوگیری خواهد کرد. یا اگر در مناطق گرمسیری کشورمان زندگی می کنید و زیر انداز خنکی را برای استفاده می طلبید. بهتر است از زیر انداز های حصیر پلاستیکی استفاده کنید که هم سبک هستند و هم سطحی خنک دارند.

بیشتر بخوانید
حصیر مسافرتی 9 متری

به علاوه اگر از این زیر انداز های مسافرتی برای خوابیدن بر روی پشت بام یا خوابیدن در بین جاده بر روی زمین استفاده خواهید کرد. بهتر است از نوع جاجیم استفاده کنید که سطحی نرم تر و گرمتر دارند و فضای کمتری را در صندوق عقب ماشین شما اشغال خواهند کرد.

زير انداز های مسافرتی ارزان تولیدی ویرا سفر

با توضیحات ذکر شده در بالا بهتر است که خرید زیر انداز مسافرتی ارزان را از یکی از تولیدی های خوشنام و با سابقه داخلی خریداری کنیم. که کیفیت و قیمت خود را تضمین می کنند. یکی از این تولیدی های زیر انداز مسافرتی ارزان قیمت، تولیدی ویرا سفر است. که محصولات تولیدی خود را هم به صورت عمده و هم به صورت تکی و جزئی به فروش می رساند. زیر انداز های مسافرتی ارزان تولیدی ویرا سفر، علاوه بر تضمین کیفیت جنس و مواد سازنده آن، طول عمر بالا و زیبایی در طرح و رنگ های خاص خود را دارا می باشند.

به علاوه اگر شما خرید این زیر انداز های مسافرتی ارزان تولیدی ویرا سفر را به صورت عمده انجام دهید. از تخفیفات ویژه و بیشتر این گروه تولیدی برخوردار خواهید شد. بنابراین به عنوان یک تجارت پر سود و یک کسب و کار پر منفعت، به شما خرید عمده این زیر انداز های مسافرتی ارزان قیمت تولیدی ویرا سفر و فروش تکی آن ها پیشنهاد می کنیم.

ضمن این که زیر انداز های مسافرتی ارزان تولیدی ویرا سفر در مدل های جاجیم خود از طرح سنتی و بافت های اصیل ایرانی استفاده کرده است. که به خوبی به عنوان یک صنایع دستی از ایران و یک سوغات فرهنگی زیبا و ماندگار می تواند. با قیمت های مناسب و پر منفعت فروخته شود.

بیشتر بخوانید
خريد زير انداز مسافرتی

به علاوه گروه تولیدی ویرا سفر با به کار بردن مواد درجه یک و مرغوب در بافت هر دو نوع مدل زیر انداز های مسافرتی حصیر پلاستیکی و زیر انداز های طرح جاجیم، کیفیت محصولات خود را ضمانت می کند.


برای خرید عمده با شماره 03136939999 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *