بررسی بهترین مدل بالش

اندازه بالش استاندارد

✓ بررسی بهترین مدل بالش

بررسی بهترین مدل بالش، هر فردی به نوع خاصی از بالش علاقه نشان می دهد. برخی ها حتماً باید بالش لطیف و کوتاه در زیر سر خود داشته باشند. وگرنه به خواب نمی روند. برخی دیگر باید بالش زیر سرشان سفت بوده و بلند باشد تا بتوانند خوابی عمیق را تجربه کنند. ولیکن نکته مهم این می‌باشد که با وجود بهره‌گیری از بالش مورد علاقه‌ی خود بازهم نتوانند خواب راحتی داشته باشند. گاهاً هم صبح ها با بدن درد و گردن درد شدید یا خفیف از خواب بیدار شوند. حال ما در این مطلب از مجموعه ویرا سفر مایل هستیم به موضوع بررسی بهترین مدل بالش مبادرت ورزیم. بهتر است در امتداد این متن با ما همراه گردید.

 بررسی بهترین مدل بالش تخت خواب

با وجود اقسام گوناگون بالش در بطن بازار، برای هر فردی نوع خاصی از بالش مناسب خواهد بود. نکته‌ی بسیار مهم اینجاست که بالش مناسب هر شخصی با شخص دیگر متفاوت است. خواب آسوده در گرو استفاده از بالشی است که سر شما را هم راستا با نخاع‌تان قرار دهد. از سویی دیگر، فشار زیادی به شانه ها و بالا تنه وارد نکند.

بررسی بهترین مدل بالش

✓ بالش های هوشمند

در اوّلین مرحله ناسا از بالش فوم حافظه‌دار به منظور حفاظت از فضانوردان در سفرهای فضایی استفاده نمود. بالش ها با فوم حافظه‌دار، فرم سر شما را به خود می‌گیرد. همچون قطرات آب که درون هر ظرفی جای بگیرد، فرم همان را به خود می‌گیرد. این خصوصیت منجر به محافظت کامل از سر شما خواهد شد. این نوع از بالش به افرادی پیشنهاد می شود که گردن درد، مشکلات مربوط به کتف و شانه خود دارند.

بیشتر بدانید

خريد آنلاين بالش

فروش آنلاین بالش

فروش بالش عمده

خرید بالش ساده

بالش مناسب خواب

 مزایای بالش های هوشمند

·     بالش های حاوی فوم حافظه‌دار از سر اشخاصی که به سوی پهلوی خود و به حالت طاق‌باز میخوابند، محافظت های کامل را به عمل می آورد.

بیشتر بخوانید
روبالشتی دو رو مخمل

·     دارای تهویه بسیار مناسبی است و در فرآیند شب نسبت به بالش های سنتی و پیشین راحت تر بوده و خنک تر است.

·         این گونه از بالش ها حتی برای اشخاصی که آلرژی دارند، نیز توصیه می گردد.

بالش های پر قو

بررسی بهترین مدل بالش،این قبیل از بالش ها بسیار سبک هستند و در اصطلاح چنین می گویند که «همچون ابرهای ارغوانی در زیر سرند.» این نوع از بالش ها لوکس هستند و جهت استفاده برای افرادی پیشنهاد می شود که بالش های حالت پذیر و سبک وزن را می پسندند که جهت خوابیدن به هر مدل مناسب بوده و قابل استفاده باشد. البته که بالش پر اردک با قیمت مناسب و مطلوب دارای همین ویژگی است ولی امکان دارد پرها از بالش بیرون زده و شما را اذیت کنند این مسئله در بالش پر قو. اتفاق نخواهد افتاد.

بررسی بهترین مدل بالش

1- مزایای بالش های پر قو

·         بالش های پر قو بسیار نرم و همچنین سبک است.

·         شما را گرم نگه می دارد امّا منجر به تعرق شما در طول شب نمی شود.

·         همانند بالش های پر دیگر به هنگام غلت زدن موجب ایجاد سر و صدا نمی شود.

·     این قبیل از بالش ها به افرادی پیشنهاد می شود که به حالت دمر میخوابند و جهت خواب استفاده از انواع بالش را ترجیح می دهند.

بالش های پلی استر

بالش های پلی استر، رایج ترین بافت تکمیل کننده بالش تلقّی می شود. پلی استر در واقع نرم بوده و حالت پذیر است. همین مسئله منجر می گردد که محافظت کاملی از سر شما به عمل نیاورد. پس بهتر است آن را جهت قرار دادن در زیر سر کودکان و نوزادان انتخاب نکنید‌.

 2-مزایای بالش های پلی استر

·         دارای محافظت نسبی است و ما جهت استفاده آن را به افرادی توصیه می کنیم که طاق باز میخوابند.

بیشتر بخوانید
توليدی روبالشتی

·     شما می توانید جهت تکیه دادن از بالش های پلی استر استفاده کنید و می تواند بهترین انتخاب جهت قرار دادن برروی تخت خواب و تکیه گاه عصرگاهی باشد.

بالش‌ های لاتکس

بررسی بهترین مدل بالش، نکته حائز اهمیتی که در ارتباط با انواع بالش لاتکس به چَشم می خورد این است که عامه مردم یا عاشق آن می شوند یا تنها با یک بار استفاده از آن متنفّر می شوند. لاتکس در نوع طبیعی آن از درختی به نام رابر تهیه می شود که دارای خاصیت ضد میکروبی است. جالب است بدانید که بالش های لاتکس محافظت بسیار خوبی از سر و گردن شما می توانند داشته باشند. حال این موضوع به معنای سفت بودن و حالت پذیر نبودن آن ها نیست.

3- مزایای بالش های لاتکس

·         همانند بالش حاوی فوم حافظه‌دار گرما را بسیار درون خود نگه نمی دارد.

·         به افرادی که گردن درد و یا احساس درد در ناحیه های کتف و شانه دارند، توصیه می شود.

·     بالش لاتکسی در واقع محافظ خوبی می باشد. امّا فضای صورت شما را نمی گیرد و گردن و سرتان را هم جهت نخاع شما نگه می دارد.

·     شما می توانید از این بالش ها در طولانی‌ مدّت با همان کیفیت اوّلیه استفاده کنید. در میان اقسام گوناگون بالش این مدل ماندگار تر از تمامی موارد است.

بالش با فوم های حافظه‌دار خرد شده

این قبیل از بالش ها یکی از بهترین مدل بالش تلقّی می شود. چرا که آن نیز دارای سختی مورد نیاز به جهت حفاظت از سر و گردن شما است. حال از سویی حاوی تهویه مطلوب و حالت پذیری بسیار مناسب نسبت به نوع پیشین خود است.

4- مزایای بالش با فوم های حافظه‌دار خرد شده

·         برخلاف مدل بالش با فوم حافظه‌دار از قابلیت شستشو با ماشین لباسشویی برخوردار است.‌

بیشتر بخوانید
خريد روبالشی مخمل برجسته

·         همانند نوع قدیمی خود فشرده نیست. بنابراین تهویه مناسبی خواهد داشت و نیز ضد حساسیت است.

·     شما می توانید این نوع از بالش را بنابر پف یا نرمی دلخواه تنظیم کنید. پس جهت اقسام پوزیشن های خواب، می تواند قابل استفاده باشد.

بالش های طبی

بالش های طبی غالباً در زیر مجموعه بالش های با فوم حافظه‌دار و یا بالش هوشمند واقع می شود. چرا که این بافت به علّت شکل پذیری و حالت پذیری بسیار خود منجر می گردد. گردن شما که در روند روز به احتمال بسیار، بیشتر به سمت و سوی پایین خم بوده است و بار سنگین سر را به دوش کشیده، به هنگام شب بدون آن که هیچ نوع فشاری برروی آن وجود داشته باشد. استراحت نموده و از دردها در آینده ای نه چندان دور پیش گیری نماید.

5- مزایای بالش های طبی

·         با تسهیل جریان خون در بدن از اسپاسم عضلات شما پیش‌گیری خواهد کرد.

·         فوم هوشمند موجود در این گونه از بالش های طبی موجب شکل پذیری بالش بنابر وزن سر شما می شود.

·     بالش طبی جهت پیش‌گیری از گردن درد و محافظت کامل از ماهیچه های گردن براساس حالت خوابیدن شما به خود حالت می گیرد.

 و در پایان

حال مطمئناً در ذهن شما چند سؤال  ایجاد می شود. مثلاً چگونه می توانیم میان این بالش های موجود بهترین آن را انتخاب نماییم! از کجا باید بالش مورد نظر خود را انتخاب کنیم! حال آن که ما این امکان را برای شما در بطن مجموعه خود فراهم نموده ایم که، بتوانید بهترین ها را در این راستا برای خود انتخاب کنید اگر مایل هستید، بالش هم به صورت عمده و هم خرده تهیه کنید با کارشناسان بخش فروش بررسی بهترین مدل بالش  تماس حاصل فرمایید. قطعاً که پشیمان نخواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *