قیمت بالشت پنبه ای

قیمت بالشت پنبه ای

قیمت بالشت پنبه ای

قیمت بالشت پنبه ای، بالشی که برای خوابیدن بر روی آن انتخاب می کنید باید تجربه خواب باکیفیتی را ایجاد کند و با انجام این کار، باید ستون فقرات سالم را نیز تقویت کند، فشار را کاهش دهد و از سر و گردن شما برای خواب راحت حمایت کند، با وجود گزینه های بسیار زیاد خرید بالش، سخت است که بدانید کدام بالش می تواند این تجربه را برای شما فراهم کند، و قیمت بالشت پنبه ای چطور است پس در ادامه با این مطلب همراه شوید.

پنبه یکی از پرطرفدارترین مواد در جهان است و انتخابی محتمل برای پرکردن بالش شماست. در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم که چرا باید از بالش پنبه ای استفاده کنید و مزایا و معایب استفاده از بالش  را ارزیابی می کنیم؛

قیمت بالش پنبه ای

برای خرید عمده با شماره 03136939999 تماس بگیرید.

چرا باید از بالش پنبه ای استفاده کرد؟

به طور طبیعی جاذب

کاملا طبیعی

راحت می خوابد

پشتیبانی می کند

قابل تنظیم

بدون بو

آسان تمیز میشود

بالش پنبه ای چندین مزیت را ارائه می دهد که در زیر به آن ها اشاره می کنیم و از این جهت قیمت بالشت پنبه ای مهم است. اما، از آن جایی که هیچ محصولی کامل نیست، برخی از ویژگی های نه چندان مفید بالشت پنبه ای را نیز شناسایی می کنیم.

بیشتر بدانید

خرید بالش الیاف

خرید عمده بالشت

توليدی ميز مسافرتی

خريد اينترنتی ميز مسافرتي

توليدی ميز تاشو

عوامل موثر بر قیمت بالشت پنبه ای

قیمت بالشت پنبه ای

پنبه دارای تعدادی ویژگی متمایز است که آن را به الیاف محبوب در صنعت نساجی تبدیل می کند، شرکت ویرا سفر نیز در تولید انواع مختلف بالش از پنبه استفاده می کند، در ادامه با برخی از عوامل موثر بر قیمت بالشت پنبه ای را خواهیم گفت.

بیشتر بخوانید
قیمت بالش پنبه ای

نرمی

گیاه پنبه نرم و کرکی است و باعث می شود پارچه اغلب آن احساس نرمی را حفظ کند. هرچه نرم تر باشد این بالش قیمت بالاتری دارد.

ماندگاری

ماندگاری از عوامل مهم بر قیمت بالشت پنبه ای است. ساختار سلولی گیاه پنبه قوی است و پارچه ای سخت و مقاوم در برابر سایش ایجاد می کند.

قابلیت جذب

بالش پنبه ای بالشی بسیار جاذب است. زیرا فضای زیادی بین الیاف پنبه وجود دارد، رنگ را به خوبی نگه می دارد. پنبه به دلیل ماهیت جاذب آن بسیار راحت رنگ می گیرد و می توان آن را به رنگ های بسیار متنوعی درآورد، قابلیت تنفس ساختار الیافی پنبه باعث تنفس بیشتر آن نسبت به الیاف مصنوعی می شود، بدون چسبندگی ثابت پنبه جریان الکتریسیته را رسانا نمی‌کند، جدا از همه این وِیژگی ها قیمت بالشت پنبه ای بسیار مناسب است.

نکات مهم انتخاب و خرید بالشت پنبه ای

از نظر کیفیت، ساخت و قیمت بالشت پنبه ای بسیار متفاوت است، بالش های سفت معمولاً متراکم تر و بادوام تر هستند و اغلب حاوی موادی مانند لاتکس، گندم سیاه یا فوم حافظه هستند. در نتیجه، انتظار داشته باشید که برای یک بالش محکم باکیفیت بیشتر از قیمت متوسط ​​بپردازید.

قیمت بالشت پنبه ای

مواد مناسب بالش

مواد با کیفیت بالاتر به معنای عملکرد و دوام بهتر بالش است، برای این که بیشترین بهره را از بالش سفت خود ببرید، با کیفیت ترین مواد را انتخاب کنید که متناسب با بودجه شما باشد.

قالب‌پذیری بالش

اگر در طول شب مرتباً موقعیت خود را تغییر می‌دهید یا اغلب از بالش خود به عنوان تکیه‌گاه استفاده می‌کنید، مهم است که بالشی را پیدا کنید که قالب‌پذیر باشد. این بدان معناست که شما به راحتی می توانید شکل بالش را مطابق با نیاز خود تغییر دهید، بالش های سفت همیشه قابل قالب گیری نیستند، به خصوص آن هایی که هسته فوم جامد دارند. فوم خرد شده برای پر کردن، تعادل خوبی بین پشتیبانی محکم و قالب‌گیری ایجاد می‌کند. قابلیت پذیری نیز از عوامل مهم در قیمت بالشت پنبه ای می باشد.

بیشتر بخوانید
قيمت بالش پر

تنظیم دما بالش

تنظیم دما به این اشاره دارد که بالش چگونه گرمای بدن شما را پخش می کند و در هنگام خواب خنک می ماند. این عامل ممکن است به ویژه برای کسانی که گرم می خوابند یا در آب و هوای گرم زندگی می کنند مهم باشد. از آن جایی که بالش‌های سفت معمولاً متراکم‌تر هستند، ممکن است بیشتر گرما را حفظ کنند. اگر اهل خواب گرم هستید، یک بالش سفت بر پایه لاتکس یا گندم سیاه در نظر بگیرید، این مواد به عنوان پشتیبانی محکم و کمک به خنک نگه داشتن خواب‌ها شناخته شده‌اند.

نکات انتخاب بالش که باید در نظر بگیرید

در حالی که نکات کلیدی که ذکر کردیم بسته به موقعیت خواب شما در قیمت بالشت پنبه ای تاثیرگذار است، چند نکته کلی نیز وجود دارد که همه باید به آن ها توجه داشته باشند. مهم نیست که چگونه می خوابید، اشاره به نکات زیر به شما کمک می کند تا بدانید چگونه بالش مناسب خود را انتخاب کنید.

ویژگی های خنک کننده:

خواب های گرم مخصوصاً از داشتن بالشی که ویژگی های خنک کننده خاصی را ارائه می دهد سود می برند.

قابلیت تنفس:

مشابه موارد فوق، باید مطمئن شوید که مواد بالش مورد استفاده در گرما قرار نمی گیرند، به خصوص در مورد بالش های فومی.

مسئولیت اجتماعی:

بسته به ارزش‌های خود، می‌توانید به برندهایی با گواهی‌نامه‌هایی نگاه کنید که تلاش می‌کنند از مواد اخلاقی برای محصولات مختلف استفاده کنند.

اندازه:

بالش ها در اندازه های مختلف، از استاندارد معمولی شما تا طول بدن وجود دارند که قیمت بالشت پنبه ای مختلف است، دانستن این که به دنبال چه سایز بالشی هستید، استرس شما را هنگام خرید بالش جدید کاهش می دهد.

بیشتر بخوانید
خرید بالش متناسب با حالت خواب

آیا بالش های پنبه بهتر از بالش های الیافی هستند؟

مزایای بسیار خوبی برای هر دو نوع وجود دارد، و می توان هر سطح سفتی را در بالش های طبیعی یا مصنوعی به دست آورد. اگر به پهلو بخوابید، ممکن است از حمایت کامل سر و شانه یک بالش مموری فوم یا یک بالش پر شده بهره بیشتری ببرید. همه چیز به این بستگی دارد که ستون فقرات خود را در وضعیت خواب معمولی خود قرار دهید، و از آن جایی که خوابیدن به پهلو، فاصله بیشتری بین سر و تشک ایجاد می کند، یک بالش پرتر عمق بیشتری برای حمایت از بدن شما در آن وضعیت دارد.

چگونه از صاف شدن بالش پنبه جلوگیری کنیم

در برخی موارد، همه بالش ها نیاز به تعویض دارند، اما بهترین راه برای نگهداری از بالشت تا زمانی که ممکن است صاف شود این است که هر روز صبح بالش را از نظر سایز و اندازه چک کنید. همچنین از شستن زیاد بالش خودداری کنید، اگر زیاد شسته شود بالش زودتر صاف می شود.

نتیجه

بدن یک فرد خواب آور فاصله کمتری بین سر و تشک ایجاد می کند. بنابراین احتمالاً با یک بالش کم عمق مانند زیرین یا پرکننده مصنوعی بسیار نرم راحت تر خواهد بود. پشت خواب‌ها معمولاً با چیزهای پرتر برای ایجاد حمایت بیشتر بین شانه‌ها و سر راحت‌تر هستند. بنابراین استحکام متوسط ​​بالش‌های پنبه ای یا بالش‌های مصنوعی متوسط ​​باید کارساز باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *