روبالشتی دو رو مخمل

اندازه بالش استاندارد

روبالشتی دو رو مخمل

در بین روبالشتی های مخمل بسیاری از انواع دیده می شوند که یک روی مخمل دارند.پشت روبالشتی از جنس ضعیف و ارزان قیمت دیگری دوخته شده است. در حالی که روبالشتي دو رو مخمل زیبایی و کاربرد بیشتری دارد. چون از هر دو طرف روبالشتي دو رو مخمل می توان استفاده کرد و هر دو روی آن زیبا و قابل استفاده است. پس هنگام خرید روبالشتی های مخمل چه به صورت حضوری و چه به صورت اینترنتی به این نکته دقت کافی نمایید. که حتماً روبالشتي دو رو مخمل خریداری کنید.

 


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

چون برخی اوقات دیده می شود که در بازار روبالشتی هایی که فقط یک روی آن ها مخمل است را هم به عنوان روبالشتی مخمل به مشتریان می فروشند. متاسفانه چون این روبالشتی ها داخل بسته بندی هستند. شاید در همان لحظه خرید، مشتری متوجه یک رو مخمل بودن آن ها نشود. بلکه پس از آمدن به منزل و باز کردن بسته بندی متوجه شوند که روبالشتی های خریداری شده فقط یک رو مخمل هستند. در این حالت متاسفانه روی داخلی بسته حاوی روبالشتی دو عددی ممکن است از جنس آستری یا پارچه های ضعیف باشد.

بنابراین بهتر است در هنگام خرید روبالشتی مخمل اولاً تاکید کنید به فروشنده که خواستار خرید روبالشتی دو رو مخمل هستید. ثانیاً هنگام تحویل پک حاوی یک جفت روبالشتی مخمل خریداری شده نیز حتماً هر دو عدد روبالشتی را از داخل بسته در آورید . به دقت بررسی نمایید که روبالشتي دو رو مخمل باشد.

بیشتر بدانید

روبالشتی ساتن

قيمت روبالشی ساتن

خريد روبالشی از توليدی اصفهان

خريد روبالشتی در اصفهان

خريد روبالشی در کرج

مزایای روبالشتی دو رو مخمل

امتیاز ویژه ای که روبالشتی دو رو مخمل بر سایر مدل های دیگر روبالشتی دارد، جنس بسیار مقاوم و محکم این روبالشتی است. ضخامت بالای جنس پارچه مخمل، به ویژه که در هر دو لایه روبالشتي های دو رو مخمل کار شده است. باعث دوام و ماندگاری و کیفیت بالای این نوع روبالشتی شده است. طوری که روبالشتي های دو رو مخمل جزء محکم ترین و ضخیم ترین و با دوام ترین روبالشتی های موجود در تولیدی ها هستند.

بیشتر بخوانید
خريد روبالشی در کرج

حتی خانم های خانه دار نیز بر اثر تجربیات شست و شوی مکرر انواع روبالشتی به این نتیجه رسیده اند. که روبالشتی دو رو مخمل به خوبی در برابر شست و شو های متعدد مقاوم و پایدار است. جالب تر آن که این نوع روبالشتی در اثر شست و شو رنگ و روی خود را از دست نمی دهد.همیشه نو و جدید و شیک به نظر می رسد. این امتیاز ویژه روبالشتی دو رو مخمل باعث استقبال بیشتر خانم های خانه دار با تجربه و با سلیقه از این نوع با کیفیت روبالشتی شده است.

قيمت روبالشتي دو رو مخمل

قیمت روبالشتی دو رو مخمل مانند روبالشتی های مخمل چندان گران نیست و قیمت متوسطی دارند. با گشت و گذاری در بین سایت های فروشنده انواع روبالشتی در خواهیم یافت. که قیمت پایه روبالشتی دو رو مخمل از 30 هزار تومان الی 50 هزار تومان شروع می شود. در سطح بعدی قیمت می رسیم به قیمت روبالشتی دو رو مخمل طرح استون یا طرح های زیبای و رنگی سه بعدی که در حدود 70 هزار تومان است. حتی در باب قیمت روبالشتی دو رو مخمل انواع شیک تر در بازار به روبالشتی مخمل اسپانیا درجه یک برخورد می کنیم که قیمتی در حدود 95 هزار تومان دارد. البته این بررسی های قیمت روبالشتی دو رو مخمل مربوط به زمستان سال 1400 شمسی است.  بدیهی است که با گذشت زمان و تورم مشمول افزایش قیمت می شود.

به این ترتیب با مرور قیمت هایی که در بازار در رابطه با قیمت روبالشتی دو رو مخمل دیده شود .به راحتی می توان دریافت که این نوع روبالشتی قیمت متوسط و خوبی دارد. در صورتی که برای همه اقشار جمعه در سطح مالی و اقتصادی قابل خریداری و استفاده است. با توجه به جنس بسیار مقاوم و محکمی که روبالشتی دو رو مخمل دارد، می تواند سالیان سال در برابر شست و شو های مکرر دوام بیاورد. ضمن این که جنس عالی مخمل به گونه ای است که در برابر شست و شو رنگ و طرح خود را از دست نخواهد داد و همیشه نو و جدید و تمیز به نظر خواهد رسید.

بیشتر بخوانید
خريد عمده بالش پنبه ای

قيمت روبالشتي دو رو مخمل در تولیدی ویرا سفر

تولیدی ویرا سفر به عنوان یک تولیدی مطرح روبالشتي دو رو مخمل در شهر اصفهان نیز دارای چندین طرح و مدل مختلف این نوع روبالشتی در آلبوم محصولات تولیدی خود است. برای مشاهده انواع و اقسام روبالشتی دو رو مخمل تولیدی ویرا سفر می توانید با مراجعه به سایت اینترنتی این برند، از قسمت فروشگاه بر روی گزینه روبالشتی مخمل، شانل ، قابی کلیک کنید. به این ترتیب وارد صفحه ای می شوید که در سمت راست آن تصویر روبالشتی ها قرار دارد. در زیر تصویر بزرگتر لیستی از تمام طرح های موجود روبالشتی در تولیدی ویرا سفر در حال حاضر وجود دارد. به راحتی با انتخاب هر گزینه می توانید تصویر بزرگ  آن را ببینید.

در بین طرح های گوناگون روبالشتي دو رو مخمل در تولیدی ویرا سفر، طرح های گل برجسته مخمل با سایه – روشن های زیبا و شیک دیده می شود. که به راحتی می تواند هر سلیقه ای را ساپورت کند. به علاوه تولیدی ویرا سفر هم به صورت تکی و هم به صورت عمده اقدام به فروش انواع مختلف روبالشتي دو رو مخمل به همه هموطنان عزیز در سرتاسر ایران می کند.

بدیهی است فروش های عمده روبالشتی دو ررو مخمل تولیدی ویرا سفر مشمول قیمت های پایین تر و تخفیف های بیشتری می شود. بنا براین شما نیز اگر صاحب یک مغازه فروش روبالشتی یا فروشگاه عرضه کننده انواع کالای خواب در سطح شهر های ایران هستید. می توانید با خرید عمده از تولیدی ویرا سفر و فروش تکی این روبالشتي های مخمل دو رو به سود فراوان در این بازار برسید. زیرا به هر حال قیمت های ویرا سفر به صورت قیمت های تولیدی و کف قیمت موجود در بازار مصرف است.

بیشتر بخوانید
خريد روبالشی مخمل جديد


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *