روبالشتی مخمل برجسته

خريد روبالشي دو رو مخمل

روبالشتی مخمل برجسته

یکی از انواع زیبا و لوکس روبالشتی های مدرن، روبالشتی مخمل برجسته است که مورد استقبال تعداد زیادی از  بانوان خوش سلیقه خانه دار واقع شده است. روبالشتی علاوه بر ظاهر بسیار زیبا و جذاب و شیک دارای استحکام و ضخامت مفیدی نیز هست. این دوام پارچه مخمل در شست و شوهای مکرر روبالشتی مخمل  باعث طول عمر و ماندگاری این روبالشتی می شود. به علاوه روبالشتی مخمل از روبالشتی های مخمل ساده ظاهر مدرن تر و امروزی تر و جدیدتری دارند و به روز تر هستند. به همین دلیل در بین خانم های خانه دار به روز پر طرفدار هستند و فروش بالایی نیز دارند.

روبالشتی مخمل برجسته


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 

طرح های برجسته و متنوع موجود در سطح روبالشتی های مخمل برجسته باعث مضاعف شدن زیبایی این نوع روبالشتی شده است. از این جهت برای بانوانی که از روبالشتی های ساده یا قدیمی خود خسته شده اند، بسیار جذاب هستند. همچنین همانند سایر روبالشتی های مخمل ساده یا مخمل های جدید، ویژگی سطح صاف و نرم و براق را دارند. این خاصیت  روبالشتی های مخمل برجسته نیز باعث راحتی در استفاده و لذت فرد در هنگام خواب بر روی آن خواهد شد.

بیشتر بدانید

خريد روبالشی مخمل برجسته

خريد عمده ميز تاشو مسافرتی

نمايندگی زيرانداز مسافرتی

کاربردهای زير انداز مسافرتی

خريد زير انداز مسافرتی ضخيم

مزایای روبالشتی مخمل برجسته

دوام و پایداری در شست و شو و طول عمر بالای روبالشتی های مخمل برجسته مانند سایر روبالشتی های مخمل از ویژگی های مسلم آن است. به علاوه ثبات طرح و رنگ در روبالشتی مخمل در مقابل شست و شو مزیت دیگری است .که در طول زمان به خریداران آن اثبات می شود. به علاوه زیبایی و جلوه و نمای بیشتر روبالشت مخمل برجسته در مقایسه با روبالشتی مخمل ساده سبب استقبال بیشتر افراد از این نوع روبالشتی های جدید است.

بیشتر بخوانید
خرید عمده بالش

همچنین روبالشتی های مخمل برجسته شیک تر و لوکس تر از روبالشتی های مخمل ساده به نظر می رسند. همین خاصیت سبب فروش بیشتر آن در سال های اخیر شده است. به علاوه به نسبت روبالشتی های مخمل ساده کمتر لکه ها و آلودگی های روزمره را در سطح خود نشان می دهند. زیرا لکه ها و آلودگی ها در میان طرح های برجسته این روبالشتی ها گم می شوند و کمتر جلوه پیدا می کنند. بنابراین به نسبت روبالشتی های مخمل ساده کمتر نیاز به شست و شو دارند.

روبالشتی مخمل برجسته

علاوه بر این موارد اگر شما نیز جزء شخصیت هایی هستید که سادگی در استفاده روزمره چشمان شما را خسته می کند و حوصله شما را سر می برد. پیشنهاد می کنیم که از روبالشتی مخمل برجسته در منزل خود استفاده کنید. زیرا پستی و بلندی های موجود در طرح های برجسته این نوع روبالشتی به نوعی برای شما تنوع می آورند و از یکنواختی و سادگی انواع روبالشتی های مخمل ساده بیرون می آیید. به هر تقدیر این نوع روبالشتی مخمل ، مناسب هر دو سلیقه های کلاسیک و مدرن است و با هر دو نوع چیدمان داخلی منزل ست می شود.

قیمت روبالشتی مخمل برجسته

قیمت روبالشتی های مخمل به نسبت روبالشتی های مخمل ساده بالاتر است. زیرا به هر ترتیب تکنولوژی تولید پارچه آن پیشرفته تر و خود پارچه نیز گران تر است. در نتیجه روبالشتی تولید شده از آن پارچه نیز با قیمت بالاتری تولید و عرضه می شود. البته باید دقت کرد که با توجه به طول عمر و دوام و پایداری این نوع روبالشتی، این قیمت بالا متناسب است و در طولانی مدت صرفه اقتصادی دارد.

بیشتر بخوانید
قيمت روبالشی گلدار

همچنین نیاز کمتر روبالشتی مخمل برجسته به شست و شو های مکرر نیز خود باعث صرفه جویی در هزینه های شست و شو و هزینه های جاری خانوار می گردد. به این ترتیب افزایش قیمت روبالشتی های مخمل برجسته به نسبت روبالشتی های ساده و نخی و گلدار کاملاً توجیه می شود.

هر چه ضخامت پارچه به کار برده شده در تولید روبالشتی مخمل  بیشتر و با کیفیت تر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد رفت. زیرا دوام و پایداری پارچه آن بیشتر می شود. به هرترتیب قیمت روبالشتی برجسته جزء قیمت روبالشتی های متوسط رو به بالا در بین انواع رایج روبالشتی به حساب می آید. ولی این کیفیت بالا و زیبای بی نظیر روبالشتی های مخمل برجسته قیمت بالای آن را به راحتی پوشش می دهد.

بدیهی است قیمت روبالشتی مخمل برجسته در تولیدی ها کمتر و پایین تر از مراکز فروش و توزیع کالای خواب در سطح شهر ها و شهرستان ها است. بنابراین شما نیز اگر به دنبال مناسب ترین قیمت و ارزان ترین قیمت خرید روبالشتی می گردید. باید آن را از تولیدی های روبالشتی خریداری کنید.

خرید روبالشتی مخمل برجسته

روبالشتی مخمل برجسته

مسلم است که جهت خرید ارزان و به صرفه روبالشتی بهتر است به تولیدی های آن مراجعه کنید. زیرا همیشه قیمت در تولیدی ها منصفانه تر و پایین تر از قیمت های مراکز فروش و مغازه های خرده فروشی آن محصول است. تولیدی ویرا سفر یکی از این تولیدی های با کیفیت و به روز است که همیشه در محاسبه قیمت تولیدات خود، قدرت خرید مشتریان را در همه اقشار جامعه در نظر می گیرد.

بیشتر بخوانید
خريد روبالشی مخمل برجسته

زیرا ما در تولیدی ویرا سفر هم فروش تکی و جزئی روبالشتی مخمل برجسته را داریم و هم فروش عمده به مغازه داران و فروشگاه های ویژه کالای خواب و سرویس های روتختی عروس و امثال آن. به هر تقدیر اگر شما به عنوان یک فروشنده و مغازه دار در سطح شهر ها و محلات باشید با خرید عمده از روبالشتی های مخمل برجسته تولیدی ویرا سفر می توانید به سود خوبی از محل فروش تکی و مستمر این روبالشتی ها برسید.

خرید روبالشتی مخمل برجسته از تولیدی ویرا سفر هم به کاهش هزینه های مصرفی و جاری خانوار شما کمک خواهد کرد و هم به رشد و پیشرفت صنایع تولیدی در داخل کشور. به این ترتیب شما با حمایت از تولیدات داخلی به رشد و استقلال پایه های صنعتی کالا های مصرفی در داخل کشور کمک خواهید کرد. ما نیز در تولیدی ویرا سفر این موفقیت و پیشرفت در تولید خود را مدیون حمایت های شما مصرف کنندگان و خریداران گرامی هستیم.

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *