وسایل سفر به شمال در تابستان

وسایل سفر به شمال در تابستان

وسایل سفر به شمال در تابستان

سفر به شمال در روزهای تعطیل تابستان، بهترین انتخاب برای گذراندن اوقات فراغات و تفریح است. اما برای سفر باید بدانید، وسایل سفر به شمال در تابستان چه وسایلی می باشند؟ برای یک سفر تفریحی آن هم به شمال شاید وسایل بسیاری برای جمع آوری در نظر داشته باشید، اما تنها باید وسایل ضروری را با خود به همراه ببرید. فرقی نمی‌کند، که با یک سفر خانوادگی، یا سفر جاده‌ای با دوستان نزدیکتان، یا یک سفر یک روزه باشد.

صرف نظر از وسایل مورد نیاز برای مکانی که قصد اقامت در آن را دارید، به لباس مناسب، چمدان، کفش، لوازم جانبی مناسب نیاز دارید. گزینه های متنوع در انتخاب وسایل شاید باعث سردرگمی برخی از افراد شود، به همین دلیل در اینجا ویرا سفر یک لیست از وسایل سفر به شمال در تابستان برای راهنمایی شما آورده است.

در این لیست وسایل ضروری که نباید فراموش کنید، آورده شده است. البته با توجه به ترجیحات شخصی شاید بخواهید، برخی از این وسایل را تغییر دهید. بهتر است، تا انتهای این لیست همراه ما باشید.

لیستی از وسایل سفر به شمال در تابستان

 1. کوله پشتی مناسب

انواع کوله‌پشتی های مسافرتی یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای حمل وسایل سفر به شمال در تابستان است. این کوله پشتی ها برای نگهداری وسایل مختلف شما کاملاً محفظه بندی شده است. در نتیجه می توانید، هر یک وسایل را به صورت جداگانه نگهداری کنید. برخی از کوله پشتی های مسافرتی دارای یک پورت USB داخلی هستند، تا بتوانید دستگاه های خود را در حین سفر نیز شارژ کنید. این نوع کوله ها در اندازه ها و طرح های مختلفی وجود دارد، با توجه به نیاز خود و وسایلی که می خواهید، با خود به همراه داشته باشید، یکی از آن ها را انتخاب کنید.

 1. ایرپاد یا هدفن

ایرپاد یا هدفن نه تنها کیفیت صدا و حذف نویز قابل توجهی را ارائه می دهند، بلکه برای یک سفر طولانی مدت بهترین انتخاب می باشند.با هدفن یا ایرپاد می توانید، در طول راه سرگرم باشید، به پادکست‌ها، کتاب‌های صوتی یا موسیقی مورد علاقه‌تان گوش دهید.

 1. ضدعفونی کننده دست مسافرتی

اگر از برخی از موارد دیگر در این لیست صرف نظر می کنید، نباید ضدعفونی کننده دست را فراموش کنید. امروزه با وجود کرونا اگر قصد سفر کرده اید، به خصوص در تابستان باید به همراه خود ضدعفونی کننده دست داشته باشید. ضدعفونی کننده ها در اندازه های مختلف وجود دارد، که می توانید در کیف، چمدان، ماشین خود قرار دهید. ضدعفونی کننده دست امروزه یکی از ضروری ترین وسایل سفر به شمال در تابستان می باشد.

بیشتر بدانید

وسایل سفر به شمال در پاییز

وسایل مورد نیاز سفر با قطار

 وسایل مورد نیاز سفر با تور

وسایل مورد نیاز سفر با هواپیما

وسایل مورد نیاز برای سفر بیابان

 1. کفش مناسب

اولین چیزی که باید برای آن جا در کیف مسافرتی خود خالی کنید، یک جفت کفش راحت است. وقتی در تابستان به شمال سفر می کنید حتماً باید با خود یک صندل راحتی ببرید. زیرا در ماه های گرم صندل نه تنها برای ساحل یا استخر عالی است، بلکه به اندازه کافی برای قدم زدن و پیاده وری در سطح شهر نیز راحت است.

سفر به شمال

 1. جعبه های کمک اولیه

اغلب سفر به شمال در تابستان با موارد غیر قابل پیش بینی مانند: گرما زدگی، خطر گزیدگی حشرات و غیره همراه است. به همین دلیل، همراه داشتن یک جعبه کمک اولیه به شما کمک می کند، تا در طول سفر ایمن باشید. این جعبه‌ها شامل: قرص های مسکن، پماد سوختگی، الکل، تب سنج، بتادین و داروهای ضروری دیگر می باشد. این جعبه ها در اندازه های مختلف وجود دارد، که می توانید متناسب با چمدان و یا کوله ای که به همراه دارید، یکی را انتخاب کنید.

 1. لوازم بهداشتی

فصل تابستان بسیار گرم است، در نتیجه برای تمیز و خوش بو ماندن در سفر، لوازم بهداشتی ضروری ترین وسایل سفر به شمال در تابستان هستند. انواع مختلف دئودورانت ها، اسپری خوش بو کننده، عطر، کیت اصلاح، مسواک مسافرتی، خمیردندان از سری وسایل بهداشتی هستند، که باید در سفر های تابستانی به شمال به همراه داشته باشید.

 1. هلدر یا نگهدارنده سر گوشی

سفر و رانندگی های طولانی، به خصوص با بچه های کوچک، ممکن است سخت باشد. اما با وجود نگهدارنده گوشی ساخته شده برای ماشین می توانید هر کسی را در صندلی عقب سرگرم کنید. این یک وسیله ایده آل برای سفرهای جاده ای با کودکان است.

 1. میز مسافرتی

یکی از وسایل سفر به شمال در تابستان میز مسافرتی است. با وجود میز های مسافرتی می توانید، زمانی که در ساحل استراحت می کنید، یا آفتاب می گیرید، وسایل خود را به جای قرار دادن، بر روی ساحل شنی یا ماسه که باعث کثیف و آلوده شدن می شود، روی میز مسافرتی قرار دهید. این نوع میزها بسیار سبک و قابل حمل هستند. در نتیجه می توانید در کنار سایر وسایلتان قرار دهید.

تولیدی صندلی مسافرتی در اصفهان

 1. دستمال مرطوب ضد عفونی کننده

با وجود دستمال های مرطوب ضدعفونی کننده می توانید هر مکانی که فکر می کنید، آلوده است؛ اعم از صندلی‌های هواپیما، اتاق‌های هتل، وسایل هر چه که باشد، را تمیز کنید.

 • ماسک های یکبار مصرف فیلتری KN95

مهم نیست مقصد شما کجا باشد، این ماسک های یکبار مصرف KN95 امروزه یکی از ضروریات سفر هستند. آنها فیلتر هستند و در عین حال قابل تنفس هستند.

 • پتو و بالش مسافرتی

اکثر افراد برای سفر در تابستان با ماشین شخصی همیشه از خانه به همراه خود بالش می آورند. اما این بالش ها مطمئناً به اندازه بالش های مسافرتی جمع و جور نیستند. بالش های مسافرتی را می توان یکی از وسایل سفر به شمال در تابستان دانست. زیرا با توجه به مکانی که قصد اقامت دارید؛ ممکن است، بالش های نامناسب یا کم داشته باشد. یا در طول مسیر نیاز به استراحت داشته باشید. بالش های مسافرتی بسیار سبک و نرم بوده می توانید آن ها به سادگی در کنار دیگر وسایل خود قرار داده، تا در هر مکانی از آن ها استفاده کنید.

 • عینک آفتابی

عینک آفتابی ضروری ترین وسایل سفر به شمال در تابستان است. عینک های آفتابی UV با درصد بالا انواع مختلفی از سبک ها را ارائه می دهد. اما همه آنها با همان کیفیت و دقت ساخته شده اند، که آن ها مناسب استفاده در روزهای آفتابی تابستان می کند. آفتاب در تابستان به خصوص در ساحل بسیار گرم و سوزان است. آفتاب سوزان نیز مستقیماً بر چشم تاثیر می گذارد. به همین دلیل ضروری است، از عینک های آفتابی با UV  بالا استفاده کنید.

 • کیف مدارک مسافرتی

با توجه به وسیله ای که قصد سفر به شمال را دارید، باید مدارک لازم را با خود به همراه داشته باشید.انتخاب یک کیف برای محافظت از مدارک باید اولین کاری باشد، که انجام می دهید. بعلاوه، می‌توانید سایر لوازم ضروری مانند کارت واکسن، کارت هتل، اندکی پول نقد، کارت های اعتباری را در آن نگهدارید.

 • بطری های مسافرتی

از آنجایی بیشتر افراد سفر به شمال را از راه جاده ای انتخاب می کنند، وجود بطری های آب مسافرتی یکی از الزامات سفر به شمال در تابستان به حساب می آید. با وجود گرمای زیاد بهتر است، در لیست وسایل سفر به شمال در تابستان حتماً بطری آب سیلیکونی یا عایقی را قرار دهید. این نوع بطری های آب، همیشه آب را خنک نگه می دارند، و قابل استفاده مجدد هستند. در طول سفر جاده ای دسترسی به آب خنک سخت می باشد، به همین دلیل باید بطری های آب مسافرتی به تعداد کافی را به همراه داشته باشید.

 • کرم ضد آفتاب

محافظت از پوست در برابر آفتاب یکی دیگر از موارد ضروری در سفر به شمال در تابستان است. وقتی در ساحل مشغول تفریح هستید، یا آفتاب می گیرید، حتماً باید کرم ضدآفتاب با SPF بالای 30 درصد استفاده کنید. آفتاب به شدت به پوست آسیب می رساند و قرار گرفتن به مدت زیاد در معرض آفتاب باعث آفتاب سوختگی می شود. با استفاده از کرم های ضد آفتاب می توانید، از این اتفاق جلوگیری کنید.

 • تشک مسافرتی

شاید ضروری ترین مورد در وسایل سفر به شمال در تابستان نباشد، اما اگر علاقه ای به پرداخت هزینه اقامت در سفر جاده ای خود ندارید، تشک مسافرتی یک انتخاب عالی است. همچنین این تشک ها برای یک کمپینگ در ساحل نیز بسیار مناسب هستند. وزن سبک آن ها باعث می شود، تا به راحتی بتوان آن ها را حمل کرد.

 • کلاه آفتابی

چه به ساحل بروید و چه در شهر پیاده روی کنید، محافظت در برابر نور خورشید همیشه یک امر ضروری است و به نظر می رسد کلاه های آفتابی شیک بهترین انتخاب است. کلاه کاپری نه تنها یک کلاه شیک برای استفاده روزمره است، بلکه به دلیل سبک آن بسیار مورد علاقه است.

 • کیف دستی

با فضای محدود چمدان، یک کیف دستی شیک یکی از ضروری ترین وسایل سفر به شمال در تابستان است. زمانی که در حال پیاده روی یا گذراندن اوقات فراغت در ساحل هستید، ممکن است، به وسایلی نیاز داشته باشید. به راحتی می توانید در یک کیف دستی شیک خود وسایلی مانند: تلفن همراه، عینک آفتابی، کرم ضد آفتاب، شارژر، لباس شنا و غیره را قرار دهید.

 • یک روسری همه کاره

یک روسری بزرگ و همه کاره می تواند به عنوان پتوی برای زمان شنا، یا پوششی برای محافظت از هوای خنک باشد.

 • لباس راحتی

راحت بودن در طول سفر به اندازه ماجراجویی مهم است. لباس مناسب از وسایل سفر به شمال در تابستان است. یک ست لباس خواب راحت، یک لباس مناسب برای پیاده روی روزانه، لباس مناسب شنا از سری لباس هایی هستند، که باید در چمدان خود حتماً قرار دهید. می رساند.

 • شارژر قابل حمل

استفاده از وسایل الکترونیکی در طول روز مانند: تلفن، تبلت به خصوص در سفر بسیار افزایش یافته. با وجود یک شارژر قابل حمل در طول سفر هرگز اجازه ندهید دستگاه شما برق خود را از دست بدهد، تا در صورت لزوم از آن ها استفاده کنید.

 • لباس شنا

یکی از ضروری ترین وسایل سفر به شمال در تابستان مایو است. حتی اگر برای شنا به دریا نمی روید، شاید بخواهید از استخر یا جکوزی هتل استفاده کنید. لباس های شنا انواع مختلفی دارند، که فضای زیادی را در بین وسایلتان اشغال نمی‌کنند. ممکن است، از به همراه نداشتن یک مایو در سفر های تابستانه خود پشیمان شوید.

 • بالم لب

لب های ترک خورده در تابستان بدترین چیز هستند، اجازه ندهید برای شما اتفاق بیفتد. برای مقابله با افزایش قرار گرفتن در معرض نور خورشید، یک نوع بالم لب را در کیف مسافرتی خود قرار دهید. بالم لب ها مناسب استفاده برای آقایان و خانم ها است.

 • تنقلات

در راه سفرهای تابستانه به خصوص سفر به شمال توقف برای خوردن تنقلات در پمپ بنزین یا فضا های باز بسیار دلچسب است. بهتر است، قبل از حرکت همیشه مقداری تنقلات سالم تهیه کنید، تا در صورتی که در مسیر دسترسی به فروشگاه یا مغازه نداشته باشید، نگران نباشید.

بیشتر بخوانید
وسایل ضروری سفر در زمستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *