حصیر مسافرتی صادراتی

قيمت عمده زير انداز مسافرتی

حصیر مسافرتی صادراتی

حصیر مسافرتی صادراتی برای بازارهای هدف در خارج از کشور طراحی و تولید می شود. بازارهای هدف این کالا ها در مرحله اول کشورهای همسایه و منطقه است و در پله دوم در یک برنامه بلند مدت هدف از تولید این محصولات رخنه در بازارهای فرا منطقه ای و صادرات کالا به این کشورها می باشد. شرکت ویرا سفر با تولید محصولات زیبا و با کیفیت توانسته. محصولات خود را به بازارهای هدف در کشورهای همسایه صادر کند.

زیر انداز های حصیر مسافرتی صادراتی چه ویژگی هایی دارند؟

زیر اندازهای مسافرتی صادراتی برای آنکه بتوانند در بازارهای هدف رخنه کرده و مورد استقبال عمومی قرار گیرند .باید دارای ویژگی ها و مزیت های باشند .که بتوانند مصرف کنندگان دیگر کشور ها را ترغیب به استفاده از این محصولات کنند.

مسئولین شرکت ویرا سفر تمام تلاش خود را می کنند که بتوانند محصولات با کیفیت و مرغوبی برای عرضه در بازار های داخلی و خارجی تولید کنند. از ویژگی ها و مزیت های کالا های این شرکت که باعث اقبال عمومی نسبت به آن ها می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد.

حصیر مسافرتی صادراتی
حصیر مسافرتی صادراتی

– وزن کم

زیر انداز های حصیر مسافرتی صادراتی مرغوب و با کیفیت معمولا دارای وزن کمی هستند. از مهمترین معیارهای که شهروندان داخلی و خارجی از آن برای خرید حصیر استفاده می کنند. سبکی وزن حصیر برای راحتی در حمل و نقل و انتقال به فضاهای مختلف برای استفاده می باشد.

شرکت های مختلف سازنده هم سعی می کنند که وزن کم را در مدل های طبیعی و صنعتی حصیر رعایت کنند البته باید به این نکته توجه کرد که وزن زیر انداز با توجه به ابعاد آن متغیر می باشد به این معنی که هرچه اندازه و متراژ کوچک تر باشد قطعا وزن آن سبک تر است و هرچه متراژ بالاتر باشد وزن زیر انداز سنگین تر می شود.

بیشتر بدانید

خرید صندلی پیک نیک

انواع تشک مسافرتی

فروشگاه تشک مسافرتی

جدیدترین مدل‌های صندلی مسافرتی

کارخانه تولیدی تشک مسافرتی

– ضخامت و قطر زیر انداز

حصیر مسافرتی صادراتی از ضخامت خوبی برخوردار هستند.  ضخامت حصیر های مسافرتی از 2 میلی متر شروع و به 10 میلیمتر هم می رسد.

بیشتر بخوانید
فروشگاه اینترنتی حصیر مسافرتی

هرچند حصیر های مسافرتی با ضخامت کم ممکن است از نظر ظاهری زیبا باشند. ولی در زمین های ناهموار و دارای سنگ ریزه از شرایط خوبی برخوردار نبوده و ممکن است به سرعت دچار پارکی شوند.

به همین دلیل حصیر مسافرتی صادراتی از ضخامت و نرمی خوبی برخوردار هستند .بطبع استراحت بر روی آن ها راحت تر است.

حصیر رنگی
حصیر رنگی

– ضد آب بودن

از دیگر ویژگی های  زیر انداز مسافرتی صادراتی می توان به ضد آب بودن آن ها اشاره کرد چون  استفاده از این گونه حصیر ها در مجاورت رودخانه ها یا زمانی که زمین‌ به هر دلیلی خیس است می تواند مانع از نفوذ آب به لایه سطحی زیر انداز و خیس شدن لباس ها شود.

به همین دلیل استفاده از زیر انداز های ضد آب نسبت به انواع دیگر آن می تواند. برای مصرف کنندگان مطلوب تر بوده و از نظر تهیه در اولویت باشد.

عوامل موثر در قیمت حصیر مسافرتی صادراتی

عوامل و فاکتور های زیادی در تعیین نرخ تولید و فروش زیر انداز های مسافرتی صادراتی موثر هستند. که از مهمترین عوامل آن می توان به مواردی که در ادامه می آید اشاره کرد.

یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در قیمت حصیر مسافرتی صادراتی کیفیت و نوع مواد اولیه بکار رفته در تولید این نوع زیر انداز است. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار هزینه تولید و قیمت تمام شده زیر انداز به بازار است که می تواند. نقش غیر قابل انکاری در قسمت زیرانداز مسافرتی صادراتی داشته باشد.

نوسانات و تغییرات قیمت ها می تواند از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت حصیر مسافرتی صادراتی باشد و باعث بالا رفتن قیمت ها شود. برند یا نام تجاری شرکت تولید کننده حصیر مسافرتی صادراتی و روش تهیه و خرید این نوع زیر انداز ها که به صورت تکی یا عمده باشد. می تواند در قیمت تمام شده کالا نقش مهمی داشته و رنج و سطح قیمت را مشخص کند.

بیشتر بخوانید
خريد زير انداز مسافرتی پارچه ای
حصیر پلاستیکی
حصیر پلاستیکی

هریک از عوامل یاد شده به تنهایی یا  همراه با گزینه های دیگر به صورت مکمل می تواند باعث بالا رفتن قیمت تمام شده محصول شود. شرکت ویرا سفر تلاش می کند. تا با بکارگیری روش های مختلف قیمت تمام شده محصول را کاهش داده و قدرت خرید متقاضیان و مصرف کنندگان را افزایش دهد.

از دیگر روش هایی که می توان حصیر مسافرتی صادراتی شرکت ویرا سفر را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه به دست آورد. انجام خرید به صورت عمده است. که می تواند باعث کاهش هزینه ها بشود.

حصیر مسافرتی صادراتی در چه اندازه هایی تولید می شوند؟

حصیر مسافرتی صادراتی در متراژ های مختلف تولید می شوند که این امر نشان از حجم تقاضای بازار و متفاوت بودن سلیقه مشتریان است. باعث شده است این زیر اندازها در اندازه ها و متراژ مختلف تولید و به بازار عرضه شوند. معمولا تولید کنندگان که رضایت مصرف کننده محور هستند هر ساله سعی می کنند مدل های جدیدی را  براساس نیاز و نظر مشتریان خود در طرح ها و اندازه های جدید تولید کنند.

معمولا با توجه به نیاز بازار زیر اندازه ها در اندازه های 2، 4، 6، 9، 12و 18 متری تولید می شوند. البته بعضی زیر انداز ها در مدل های تک نفره مانند زیر انداز های، بادی، ورزشی و کیسه خواب ها هم هستند. که طرفداران خاص خود را دارند. ویرا سفر از شرکت های تولیدی است .که حصیر مسافرتی صادراتی را با کیفیت مناسب در طرح ها و رنگ های مختلف با توجه به سلیقه مشتریان تولید و برای عرضه به بازارهای مختلف ارسال می کند.

بیشتر بخوانید
زیرانداز ضدآب جاجیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *