زيرانداز مسافرتی پارچه ای

زيرانداز مسافرتی پارچه ای

زيرانداز مسافرتی پارچه ای

از آن جایی که مسافرت به مناطق سردسیر یا طبیعت گردی و کوه نوردی در فصل های سرد سال، احتیاج به یک زیرانداز گرم دارد. انتخاب هوشمندانه و بسیار مناسب استفاده از زیرانداز مسافرتی پارچه ای است. زیرا این نوع زیر اندازها با گرم نگه داشتن محل نشستن و در نتیجه گرم نگه داشتن پاها و استخوان های افراد نشسته بر روی آن، حس راحتی و رفاه بیشتری را در افراد ایجاد می کنند.

برای مثال اگر شما در فصل زمستان مجبور به یک مسافرت طولانی باشید و یا قصد استراحت های چند ساعته را در شهر های بین جاده داشته باشید. استفاده از زیر انداز های پلاستیکی موجب انتقال سرما و رطوبت کف زمین به بدن افراد خانواده می شود و بدین ترتیب سلامتی آن ها به خطر می افتد. به همین دلیل استفاده از زیر انداز مسافرتی پارچه ای هم در سفر های فصول زمستان و پاییز و هم هنگام سفر به مناطق سردسیر و مرطوب توصیه می شود.

زيرانداز مسافرتی پارچه ای

برای خرید عمده تماس بگیرید

 03136939999

بیشتر بدانید

زير انداز سفری

توليدی زير انداز مسافرتی در تهران

زير انداز مسافرتی 12 متری

خريد انواع زير انداز مسافرتی

خريد زير انداز مسافرتی 12 متری

زیرانداز مسافرتی

زير انداز مسافرتی پارچه ای با وجود دارا بودن سطحی نرم و گرم به افراد مصرف کنندگان آن، حسی شبیه استراحت بر روی فرش منزل را ایجاد می کند و در تامین راحتی و آسایش محل استراحت شما در سفر های برون شهری و گشت وگذار های طبیعت اطراف شهر بسیار تاثیر دارد. زیرا همان طور که می دانید انتقال سرما و رطوبت از کف زمین به استخوان های انسان، زمینه ایجاد درد مفاصل و آرتروز را در افراد بیشتر می کند. همچنین اگر در این حالت، یکی از اعضای خانواده شما کهنسال باشند. با نفوذ سرما به استخوان آن ها از طریق زیر انداز های پلاستیکی، آرتروز و درد استخوان ها در این افراد تشدید شد. و آسایش و سلامتی ایشان به خطر خواهد افتاد.

بیشتر بخوانید
زیر انداز مسافرتی جاجیم

مزایای زيرانداز مسافرتی پارچه ای

علاوه بر سطح گرم و نرم زیرانداز مسافرتی پارچه ای، سبک و قابل حمل بودن آن و باز و بسته کردن راحت این نوع زیر انداز، باعث سهولت کابری و راحتی بیشتر مصرف کنندگان آن می شود. این امر به ویژه در زیر انداز های ابعاد بالاتر و با ظرفیت نفرات بیشتر، اهمیت بیشتری پیدا می کند. زیرا در صورت استفاده از زیر انداز مسافرتی غیر پارچه ای در ابعاد بزرگتر، زیر انداز دارای وزن بیشتری خواهد بود . پهن کردن و جمع کردن آن به سختی و با کندی انجام می پذیرد. مضاف بر این که حمل و نقل زیر انداز مسافرتی پارچه ای در گردش های طبیعت گردی نیز آسان تر است و فضای اشغالی آن ها نیز در صندوق عقب ماشین ها بسیار کمتر است.

دیگر مزایا

افزون بر مزایای ذکر شده، شست و شوی زیر انداز مسافرتی پارچه ای بسیار راحت تر است . حتی در داخل ماشین های لباسشویی نیز قابل شست و شو هستند. حال آن که زیر انداز های نوع حصیری  به هیچ وجه قابل شست و شو نیستند و زیر انداز پلاستیکی نیز فقط به صورت دستی قابل شست و شو است.

همچنین به دلیل راحتی در پهن و جمع کردن این نوع زیر انداز های مسافرتی پارچه ای، می توان از آن ها به عنوان زیر سفره ای نیز استفاده کرد. معمولاً خانواده هایی که درای کودکان نوپا هستند. همیشه مشکل کثیف شدن فرش ها در هنگام غذا خوردن کودکان را دارند. که البته با استفاده از این زیر انداز مسافرتی پارچه ای این استرس برای همیشه برطرف خواهد شد. بنابراین در تهیه سیسمونی نوزاد ها به مادران عزیز، خرید یک زیر انداز پارچه ای با کیفیت و قابل شست و شو نیز توصیه می شود.

بیشتر بخوانید
خريد انواع زير انداز مسافرتی

خرید زير انداز مسافرتی پارچه ای

مهم است که خرید زیرانداز مسافرتی پارچه ای مورد نیاز خود را از چه برند و کدام تولیدی انجام می دهید. زیرا در صورت انتخاب نادرست محل خرید زیر انداز خود هم دچار خسارت های اقتصادی می شوید . هم دردسر خرید دوباره و زود هنگام یک زیر انداز مسافرتی پارچه ای دیگر را باید به خود ببینید. به همین دلیل بهتر است که قبل از خرید، کیفیت ها و قیمت های مختلف تولیدی های موجود در بازار ایران را به دقت بررسی کرده . با مقایسه همزمان کیفیت و قیمت، بهترین انتخاب را برای خرید بهترین زیر انداز مسافرتی پارچه ای خود انجام دهید.

بهترین خرید زیر انداز مسافرتی

بدیهی است بهترین خرید زیر انداز مسافرتی پارچه ای هم شامل مزایای قیمتی و هم مزایای کیفیتی آن می شود. زیر اگر خرید زیرانداز مسافرتی پارچه ای خود را از بهترین کیفیت انتخاب نکنیم. در هنگام استفاده از زیر انداز دچار مشکلات و پارگی زود هنگام دسته زیر انداز یا خود آن خواهیم شد. مضاف بر این که ممکن است در هنگام شست و شو نیز دچار مشکلاتی از لحاظ کیفیتی شویم. مثلاً ممکن است به علت ضخامت کم زیر انداز مسافرتی پارچه ای خریداری شده است. پس از چندین بار شست و شو، زیر انداز ما دچار پوسیدگی های درون بافتی شود و کارایی خود را از دست بدهد.

به همین ترتیب بدیهی است که اگر خرید زیر انداز پارچه ای خود را از بهترین قیمت موجود در بازار انتخاب نکنید. در همان ابتدای خرید، با خرید زیر انداز مسافرتی پارچه ای گران تر دچار زیان مالی شده و به اقتصاد خانواده ضربه می زنید. بنابراین بهتر است هنگام خرید زیر انداز مسافرتی پارچه ای هم به قیمت آن و هم به کیفیت زیر انداز توجه و دقت کافی را داشته باشید.

بیشتر بخوانید
کاربردهای زير انداز مسافرتی

زيرانداز مسافرتی پارچه ای تولیدی ویرا سفر

با توضیحات و تفصیلاتی که راجع به اهمیت کیفیت و قیمت خرید زیرانداز مسافرتی پارچه ای بیان شد. ما به شما خرید از زیر انداز های مسافرتی پارچه ای تولیدی ویرا سفر را پیشنهاد می کنیم. زیرا این مجموعه تولیدی با قیمت های تولیدی و پایه ای که در فروش محصولات خود دارد. سود و صرفه اقتصادی مشتریان را نیز در نظر می گیرد. به علاوه مغازه داران محترمی که در داخل و یا خارج شهر ها در مغازه های بین جاده ای به فروش ملزومات سفر می پردازند. می توانند با خرید عمده زیر انداز های مسافرتی پارچه ای تولیدی ویرا سفر با قیمت بسیار مناسبی، به سود بالایی دست پیدا کنند.

برای خرید عمده تماس بگیرید

 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *