ميز تاشو فانتزی

قيمت ميز تاشو چند کاره

ميز تاشو فانتزی

اگر به دنبال یک ميز تاشو فانتزی و زیبا برای کودک دانش آموز خود هستید . یا اگر به دنبال یک میز پذیرایی تاشو و ویژه فانتزی و تک نفره هستید. ميز تاشو فانتزی گزینه مورد نظر شما خواهد بود. میز تاشو فانتزی ممکن است از جنس های مختلفی است . مانند پارچه ای یا برزنتی یا چرمی یا پلاستیک یا چوب های مصنوعی و طبیعی ساخته شده باشد. بنابراین بیشتر اوقات تنها به دلیل تاشو بودن و سطح رویه متفاوت غیر از سطح رویه های میز های معمولی، به آن ها میز تاشو فانتزی اطلاق می شود.

برای خرید عمده با شماره تماس بگیرید. 

03136939999

جنس میز تاشو 

بنابراین ميز تاشو فانتزی می تواند یک جنس میز از جنس چوب مصنوعی ام دی اف باشد یا ممکن است. یک میز پارچه ای با رویه برزنتی یا چرمی یا جاجیم و پایه هایی از جنس فلز آلومینیوم با طرح پایه‌ های عنکبوتی باشد. یا ممکن است یک میز تاشو با پایه های فلزی و رویه پلاستیکی باشند.

ویژگی مشترک تمام این میز ها خاصیت تاشو بودن آن ها و سبک بودن آن ها و قابلیت حمل و نقل آسان و کاربری آن ها برای مسافرت ها و تفریح های طبیعت گردی و مصارف کاربرد در داخل منازل است.

ميز تاشو فانتزی

بیشتر بدانید

ویژگی یک بالش خوب

خرید عمده بالش

بالش ارزان قیمت

نکات انتخاب بالش

۱۵ مدل بالش جدید

کاربرد میز تاشو

کاربرد داخل منازل ميز تاشو فانتزی می‌تواند بسیار زیاد باشد. اعم از این که می‌تواند به عنوان میز تحریر دانش آموز بر روی زمین یا میز لپ تاپ دانشجویان، مورد استفاده قرار گیرد. یا به عنوان یک میز پذیرایی موقتی و تاشو به کار رود که تنها در مواقع نیاز اقدام به برپایی و کاربرد آن می نماییم. در مواقع غیر لزوم آن را تا کرده و در گوشه‌ ای جای گذاری می‌کنیم.

بیشتر بخوانید
خريد ميز تاشو فانتزی

به دلیل همین خاصیت تا شوندگی و خاصیت کاربری موقت آن ها وکم جا بودن آن ها در هنگام جمع شوندگی، هر میز تاشو فانتزی می تواند. سلیقه همه خانه ها خانم های خانه دار به خصوص آن هایی که در خانه‌ های کوچک زندگی می‌کنند را تامین می‌کند.

قیمت ميز تاشو فانتزی

خوشبختانه باید گفت که با وجود همه کاربرد ها و مصارف فراوانی که برای میز های تاشو فانتزی عنوان شد. قیمت این میزهای تاشو به شکل متوسط و یک قیمت میانی هست. طوری که ميز تاشو فانتزی به راحتی برای اکثر خانواده‌ های ایرانی قابل خریدن است.

البته مسلم است که قیمت میز تاشو فانتزی بستگی به جنس سطح رویه میز دارد. هر چه سطح رویه میز از جنس باداوام تر و مواد اولیه گران تری تهیه شده باشد مسلماً قیمت آن میز تاشو فانتزی نیز بالاتر خواهد بود. برای مثال قیمت میز تاشو فانتزی از جنس ام دی اف یا چوب بالاتر از قیمت میز تاشو فانتزی از جنس پلاستیکی یا از جنس های پارچه ای است.

 

ميز تاشو فانتزی
ميز تاشو فانتزی

قیمت انواع میز

قیمت انواع میز های تاشو فانتزی چوبی که به عنوان میز تحریر دانش آموزان استفاده می شوند. در سایت های اینترنتی فروشگاهی مانند سایت های ترب و دیجی کالا از قیمت های ۱۱۸ هزار تومان تا مدل های فانتزی ۲۵۵ هزار تومان در نوسان قیمتی قرار دارند.

البته این نوسان قیمتی میز های تاشو فانتزی بستگی خیلی زیادی به ابعاد آن میز و آپشن های آن میز از قبیل طرح دار بودن یا نبودن آن یا پایه های کوتاه و بلند تر بودن آن یا قابل تنظیم بودن یا نبودن شیب آن میز دارد.

بیشتر بخوانید
تولیدی میز چوبی در اصفهان

پس از میز های تاشو فانتزی از جنس چوب پایین ترین قیمت مختص به میز های تاشو فانتزی پارچه ای یا برزنتی است. که البته در برخی از شرکت ‌ها از پارچه‌ های جاجیم که بسیار محکم هستند و طرح های سنتی نیز دارند. هم به عنوان پارچه روی سطح میز تاشو فانتزی استفاده می شود.

بنابراین بسته به مواد اولیه به کار رفته در تولید، قیمت آن ميز تاشو فانتزی نیز متغیر خواهد بود. همچنین قیمت میز تاشو فانتزی بسته به درجه کیفیت مواد اولیه ساخت آن و ضخامت سطح رویه میز تاشو فانتزی ممکن است بالاتر یا پایین تر باشد.

 

قیمت ميز تاشو فانتزی در تولیدی

همان طور که همگی می‌ دانیم قیمت میز تاشو فانتزی در تولیدی ها بسیار پایین تر و ارزان تر از قیمت آن ها در فروشگاه های لوازم التحریر یا فروشگاه های لوازم خانگی و لوازم سفری است. به همین دلیل همه مشتریان، چه مشتریان تکی و چه مشتریان عمده به دنبال پیدا کردن یک تولیدی با کیفیت هستند. که با قیمت مناسب برای خرید میز تاشو فانتزی مورد نظر خود هستند.

یکی از این تولیدی های معتبر و با کیفیت که قیمت های بسیار مناسب و ارزانی ‌دارد. تولیدی ویرا سفر است. تولیدی ویرا سفر با ساخت انواع میز تاشو فانتزی. در دو مدل چوبی یا ام دی اف و مدل پارچه ای یا عنکبوتی یکی از بهترین تولید کنندگان میز تاشو فانتزی در ایران است.

قیمت ميز تاشو فانتزی چند است ؟

قیمت ميز تاشو فانتزی در تولیدی ویرا سفر اگر از مدل ام دی اف باشد. بالاتر از قیمت میز تاشو فانتزی مدل عنکبوتی یا پارچه است. هر چند این دو مدل تولیدی ميز تاشو فانتزی در برند ویرا سفر تفاوت قیمتی چندانی ندارند. ولی خوب کاربرد های متفاوت و مشتریان متفاوتی دارند. برای مثال مشتریان میز های تاشو فانتزی از جنس ام دی اف اغلب به عنوان میز تحریر دانش آموزی یا به عنوان میز پذیرایی از مهمانان کاربرد دارند. در حالی که خریدارانی که استفاده از میز تاشو فانتزی برای مسافرت ها دارند اغلب از میز های تاشو فانتزی پارچه ای یا برزنتی یا چرمی این تولیدی خریداری می کند.

بیشتر بخوانید
خريد ميز تاشو چند کاره

ویرا سفر

در هر صورت تولیدی ویرا سفر تامین کننده انواع میزهای تاشو فانتزی در طرح ها، رنگ ها و سایز ها و مدل های مختلف برای مشتریان تکی و جزئی و خریداران عمده فروشگاهی است. قیمت های تولیدی و مناسب میز های تاشو فانتزی برند ویرا سفر هم شامل حال مشتریان تکی و خرید های جزئی می شود. هم قیمت فروش های عمده به همه مغازه داران عزیز یا صاحبان فروشگاه های لوازم سفری لوازم تحریری و کالای خانگی را مورد تخفیف قرار می دهد.

 

برای خرید عمده با شماره تماس بگیرید. 

03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *