قيمت روبالشی گلدار

خريد عمده بالش پنبه ای

قيمت روبالشی گلدار

قيمت روبالشی گلدار، برای خرید روبالشی های مختلف بهتر است قيمت روبالشي گلدار را نیز بدانیم. زیرا شاید بخواهیم از بین جنس های مختلف پارچه روبالشی روبالشی های نخی و گلدار را خریداری کنیم. خوشبختانه باید گفت که قيمت روبالشي گلدار چندان بالا نیست و قیمت متوسطی دارد. چرا که بیشتر روبالشی های گلدار از جنس نخی هستند و پارچه های نخی جزء پارچه های قیمت متوسط و ارزان قیمت در کشور ما است. هر چند قيمت روبالشي گلدار نیز چون به صورت درصدی از نخ و الیاف مصنوعی پلی استر است. متفاوت بوده و بستگی به درجه پارچه روبالشی دارد.

البته الیاف پلی استر نیز به مقاومت پارچه های نخی در برابر شست و شو می کنند و طول عمر روبالشی را بیشتر می کنند. بنابراین اصلاً نباید نسبت به پلی استر بودن جنس روبالشی دید منفی داشته باشید. زیرا الیاف پلی استر فقط یک الیاف مصنوعی است و فقط مانند الیاف پنبه ای طبیعی نیست. اتفاقاً باعث دوام و ضخامت و تراکم بیشتر پارچه های روبالشی نیز می شود. بنابراین چنانچه در بیان قيمت روبالشي گلدار یک تولیدی ذکر شود که جنس پارچه آن پنبه ای – پلی استری است .نباید در شما دیدگاه بدی را نسبت به کیفیت جنس آن روبالشی ایجاد کند.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

هر چند که خانم های خانه دار با تجربه خود با لمس کردن پارچه به درصد نخ یا پلی استری موجود در آن پارچه روبالشی پی می برند و به راحتی می توانند قيمت روبالشي گلدار را برآورد کنند. در کل می توان گفت قیمت روبالشی گلدار قیمت های مناسب و نسبتاً پایینی است و به راحتی برای همه اقشار جامعه قابل خریداری است.

بیشتر بدانید

خريد روبالشتی گلدار

خريد روبالشي دو رو مخمل

روبالشتی دو رو مخمل

روبالشتی ساتن

قيمت روبالشی ساتن

خريد عمده روبالشی گلدار

اگر شما یک مغازه دار و فروشنده کالا های خواب باشید، خريد عمده روبالشي گلدار به خصوص از تولیدی ها برای شما به صرفه تر و اقتصادی تر است. زیرا همیشه خريد عمده روبالشي گلدار با قیمت های پایین تر و تخفیف های بیشتری همراه است. بنابراین خريد عمده روبالشي گلدار از تولیدی ها می تواند برای صاحبان فروشگاه های کالای خواب در سراسر کشور محل سود قابل توجهی باشد. زیرا با خريد عمده روبالشي گلدار با قیمت های پایین از تولیدی ها و فروش تکی آن ها با قیمت های بیشتر سود مالی خوبی از محل فروش تکی این روبالشی ها به دست خواهند آورد.

بیشتر بخوانید
نقش بالش در سلامت بدن

حتی اگر شما یک مصرف کننده ساده خانگی نیز باشید می توانید با خريد عمده روبالشي گلدار و تقسیم کردن آن روبالشی ها بین عزیزان خود به عنوان عیدی یا سوغاتی، یک هدیه متفاوت را به فرزندان یا نوه های خود اهدا کنید. سپس برق شادی و رضایت را از گرفتن این کادوی پر کاربرد و زیبا در چشمان آن ها ببینید. زیرا هر خانواده ای هر چقدر هم که بالش و روبالشی داشته باشد باز هم برای روبالشی های بیشتر، استفاده از انواع جدید و زیبای روبالشی های گلدار خالی از لطف نیست. بنابراین خريد عمده روبالشي گلدار هم برای مشتریان خانگی روبالشتی و هم برای مشتریان مغازه دار و عمده روبالشی می تواند محل سود مالی و صرفه جویی اقتصادی در هزینه های جاری خانوار باشد.

مزایای روبالشی گلدار

گذشته از جذابیت طرح و رنگ های زیبا و چشمگیر موجود در روبالشی های گلدار، طرح های رنگی و شلوغ این روبالشی مانع از دیده شدن سریع لکه ها می شود. به همین دلیل روبالشی های گلدار همیشه تمیز و پاکیزه به نظر می رسند. بنابراین احتیاجی به شست و شو های مکرر روبالشی مانند روبالشی های ساده و تک رنگ ندارند. این بالاترین مزیت و مهم ترین مزیت روبالشی های گلدار است. به خصوص برای خانواده هایی که کودکان نوپا در منزل دارند و یا رعایت نظافت و بهداشت دست ها توسط اعضای خانوار به طور مرتب انجام نمی شود. این خانواده ها جهت جلوگیری از شست و شو های پیاپی روبالشی های مصرفی روزانه خود بهتر است که از روبالشی های گلدار استفاده کنند.

بیشتر بخوانید
خريد آنلاين بالش

همچنین رنگ های شاد و رنگارنگ و متنوع روبالشی های گلدار، فضای خانه را سرشار از انرژی های شادی و مثبت می کند. بنابراین برای تغییر روحیه اعضای خانواده خود پیشنهاد می شود که از این روبالشتی های گلدار استفاده کنید. به خصوص اگر یکی از عزیزان شما دارای افسردگی یا غم و ناراحتی است. استفاده از روبالشی های گلدار و رنگی می تواند در تغییر روحیه او و ایجاد شادی و نشاط در وی موثر باشد.

همچنین روبالشی های گلدار در برخی انواع جدید و مدرن خود دارای طرح های بسیار شیک و جذاب نقره کوب هستند که جلوه ای بسیار رسمی و آنتیک به این روبالشی ها می دهد. بنابراین اگر خانم خانه داری به دنبال روبالشی های رنگی و شیک و رسمی برای مهمانان منزل خود است. می تواند از روبالشی های گلدار نقره کوب خریداری کند.

خريد عمده روبالشي گلدار از تولیدی

بر همگان روشن و اثبات شده است که خريد عمده روبالشي گلدار از تولیدی به صرفه تر و اقتصادی تر است. چون خرید عمده روبالشی گلدار از تولیدی ها با قیمت های پایین و تولیدی انجام می شود. پس اگر شما نیز یک فروشگاه عرضه کننده کالا های خواب و سرویس روتختی دارید یا به هر نوعی صاحب مغازه ای هستید که در آن روبالشی های گلدار را به فروش می رسانید.بهتر است خريد عمده روبالشي گلدار فروشگاه خود را از تولیدی انجام بدهید. زیرا با خريد عمده روبالشي گلدار از تولیدی ها با قیمت های پایین تر و تخفیف های بیشتر و فروش تکی آن در فروشگاه خود با قیمت های واقعی آن روبالشی، می توانید به سود و منفعت قابل توجهی دست پیدا کنید.

بیشتر بخوانید
فروش بالش معمولی

یکی از تولیدی های معتبر و با قیمت مناسب و کیفیت بالایی که می توانید خريد عمده روبالشي گلدار فروشگاه خود را از آن انجام دهید، تولیدی ویرا سفر است. البته تولیدی ویرا سفر هم فروش های عمده و هم فروش های تکی روبالشی های تولیدی خود را با قیمت های مناسب و پایین انجام می دهد. به خصوص که روبالشی های گلدار طرح نقره کوب تولیدی ویرا سفر بسیار با کیفیت و زیبا و جذاب هستند. به این دلیل که برای تولیدی ویرا سفر رضایت همه مشتریان در همه سطوح و میزان خرید از اهداف اصلی آن است.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *