قيمت بالش پر

قيمت بالش پر

قيمت بالش پر

بسیاری از افرادی که به دنبال خريد بالش هستند، تمایل دارند قيمت بالش پر را بدانند. البته بر همگان واضح و روشن است که قیمت بالش پر به هیچ وجه ارزان نیست و اتفاقاً خیلی هم گران است. زیرا اصولاً جمع کردن آن همه پر پرندگان یا پر مرغ یا غاز در اصطلاح هم زمان زیادی می برد و هم زحمت و انرژی زیادی لازم است که برای مثال آن همه پر برای پر کردن یک عدد بالش جمع آوری شود.

همان طور که تقریباً همگی استحضار دارید، قیمت بالش پر در مقایسه با بالش های پنبه دوز یا بالش معمولی از الیاف مصنوعی بسیار بالاتر و گران قیمت تر است. برای مثال قیمت بالش پر در اواخر زمستان سال 1400 بر اساس آن چه در سایت فروشگاهی ترب اعلام شده است.در حدود یک میلیون و ششصد و سی هزار تومان برای بالش های پر قو تا 834 هزار تومان و قیمت های پایین تر تا 270 هزار تومان برای بالش های پر مرغ است. البته بر اساس گزارش مصرف کنندگان و خریداران بالش هایی که با پر مرغ پر شده اند. بوی بسیار زننده و اذیت کننده ای نیز می دهند که استفاده از این نوع بالش را برای برخی افراد غیر قابل تحمل کرده است.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

البته بالش های پر مشکلات دیگری نیز دارند که بر اساس تجربیات مصرف کنندگان آن عنوان شده است. یکی از عمده ترین مشکلات بالش های پر این است که پر های پرندگان از داخل تار و پود پارچه روبالشتی بیرون می زند و بر اثر مروز زمان و استفاده از بالش پر این پر ها یکی یکی از داخل منافذ پارچه بالش بیرون می آیند. این مساله هم باعث هدر رفتن میزان پر موجود در بالش می شود و هم فضای خانه و هم فضای تخت خواب را از پر آن پرنده پر می کند. این اصلاً مساله خوشایندی برای استفاده کنندگان از بالشت های پر نیست.

بیشتر بدانید

قیمت عمده بالش

پخش عمده بالش

خرید بالش معمولی

خرید بالش متناسب با حالت خواب

تولیدی بالش در مشهد

قيمت بالش پر در مقایسه با بالش های پنبه دوز

قيمت بالش پر، همان گونه که در عنوان بالا اشاره شد، قیمت بالش پر در مقایسه با بالش های پنبه دوز بسیار گران تر و حتی تا 5 برابر قیمت است. زیرا اگر قیمت بالش پر را به طور متوسط 1.5 میلیون تومان در نظر بگیریم در مقایسه با قیمت متوسط بالش های پنبه دوز که به طور متوسط در حدود 250 هزار تومان هستند. چیزی در حدود 6 برابر قیمت می شود. بنابراین ملاحظه می کنید که اختلاف قیمت 6 برابری بالش های پر نسبت به بالش های پنبه دوز رقم قابل توجهی است.

بیشتر بخوانید
لیست قیمت بالش

علاوه بر آن که قیمت بالش پر که عمدتاً بیش از یک میلیون تومان است. رقم بالایی برای اکثریت جامعه ایرانی است و خرید بالش پر برای اقشار متوسط جامعه به هیچ وجه امکان پذیر نیست. بلکه فقط قشر مرفه جامعه قادر به خرید بالش های پر هستند.

بنابراین بالش پر از جمله بالش های پر فروش و پر استقبالی از سمت اکثریت خانواده های ایرانی نیست. زیرا بیشتر خانواده های قشر متوسط یا پایین جامعه استفاده از بالش های پنبه دوز یا بالش های معمولی پر شده با الیاف مصنوعی را ترجیح می دهند. حتی در بیشتر روستا های کشور که خود دارای گوسفند هستند بالش های پر شد با پشم گوسفندان خود را استفاده می کنند.

در هر صورت برای بیشتر خانواده های ایرانی قیمت بالش پر قابل پرداخت و قابل خریداری کردن نیست. به خصوص که برخی افراد نیز نسبت به پر پرندگان حساسیت دارند و دچار واکنش های حساسیتی مانند عطسه یا آبریزش بینی می شوند. به همین دلایل است که گفته می شود بالش هایی پر بالش های خیلی پر طرفدار نیستند. هم به لحاظ قیمت بالای آن ها و هم به لحاظ مشکلات خاصی که برای حساسیت در برخی انسان ها ایجاد می کنند.

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

قيمت بالش پر در مقایسه با بالش های معمولی

قیمت بالش پر در مقایسه با بالش های معمولی نیز بسیار بالاتر و گران تر است. زیرا قیمت بالش های معمولی در بازار از حدود 160 هزار تومان شروع می شوند و تا حدود 300 هزار تومان در انواع بالش های کلاسیک و آلوئه ورا تغییر قیمت دارند. در مقایسه با میانگین قیمت بالش پر که در حدود 1.5 میلیون تومان در نظر گرفته شد. این قیمت های بالش های معمولی در حدود 9 برابر الی 5 برابر قیمت است .که این اختلاف قیمت 5 تا 9 برابری نیز رقم بسیار قابل توجه و بالایی است.

بیشتر بخوانید
خرید بالش در اصفهان

به همین دلیل است که گفته می شود خرید بالش پر برای اکثریت اقشار جامعه امکان پذیر نیست و شاید تعداد کمی از مردم جامعه ایرانی باشند .که بتوانند به تعداد یک الی 2 عدد بالش پر فقط برای مصارف شخصی خود خریداری کنند. بدیهی است کمتر خانواده ای دیده می شود .که بتواند همه بالش های موجود در خانه خود را از نوع بالش های پر خریداری کند.

ویژگی بالشت

قيمت بالش پر، با این وجود بالش های پر نیز مشتریان خاص خود را دارد. زیرا نرمی و لطافت پر های پر شده در بالش سطحی متفاوت را در بالش های پر ایجاد می کند. که با هیچ بالش و الیاف دیگری قابل مقایسه نیست. همچنین بالش های پر هیچ وقت کاهش حجم پیدا نمی کنند و شکل خود را از دست نمی دهند. بلکه همیشه حتی پس از گذشت سال ها استفاده کیفیت و نرمی اولیه خود را حفظ می کنند.

به علاوه بالش های پر سطح بسیار خنکی را نیز از خود بر جای می گذارند . بنابراین برای استفاده افرادی که گرمایی هستند و سطح خنک بالش را می پسندند بسیار مطلوب و دلخواه است.

به دلیل قیمت بالای بالش های پر و قابل خرید نبودن آن توسط بیشتر اقشار جامعه، تولیدی ویرا سفر اقدام به فروش بالش های پنبه دوز و بالش های معمولی نموده است. که قیمت های بسیار پایین تر و مناسب تری دارند. بالش های تولیدی ویرا سفر هم به صورت تکی و جزئی و هم به صورت عمده برای مشتریان سراسر کشور قابل فروش و ارسال هستند.

بیشتر بخوانید
خريد اينترنتی روبالشتی

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *