ساک نوزاد بیمارستان

ساک نوزاد بیمارستان

ساک نوزاد بیمارستان

از مهم ترین اتفاقات در زندگی هر پدر مادری، به دنیا آمدن فرزند آن ها می باشد. به همین دلیل، به طور معمول در ماه های آخر بارداری، خانواده ها دست به کار شده و ساک نوزاد بیمارستان و همچنین وسایل مورد نیاز را برای نوزاد در بیمارستان آماده می کنند. آماده کردن وسایل مورد نیاز برای نوزاد و مادر از کارهایی که می بایست قبل از زایمان انجام شود. در واقع برنامه ریزی دقیق و همچنین تهیه ی وسایل لازم در بیمارستان، ضرورت داشته و از نگرانی های این دوره، می کاهد. در ادامه بیشتر به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت. پس تا انتها همراه با ما باشید.

ضرورت خرید ساک نوزاد بیمارستان

باید گفت که در مورد نوزادان و کودکان، از زمانی که متولد می شوند تا سنین 2 تا سه سالگی، هیچ چیز قابل پیش بینی نمی باشد. به عنوان مثال، در زمانی شما فکر می کنید که نوزاد سیر می باشد اما با گذشت زمانی کوتاه، مجددا نیاز به وعده ی غذایی پیدا می کند. همچنین ممکن است زمانی که فکرش را نمی کنید، نیاز به تخلیه داشته باشد. این اتفاق ممکن است حتی در هنگام خرید، پارک و یا رستوان اتفاق بیفتد. پس لازم است برای مواجهه با تمامی این موارد، کاملا آماده باشید. در واقع ساک نوزاد بیمارستان، از زمانی که کودک متولد می شود تا یک تا دو سال بعد نیز قابل استفاده می باشد. در ادامه وسایلی را که باید در ساک نوزاد برای بیمارستان قرار گیرد، بحث و بررسی نموده ایم.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

بیشتر بدانید

ساک لوازم نوزاد

کیف نوزاد دخترانه

کیف نوزاد پسرانه

کیف لوازم نوزاد

قیمت کیف نوزاد

وسایل مورد نیاز در ساک نوزاد بیمارستان

لوازمی که برای ساک نوزاد مورد نیاز است به شرح ذیل می باشد؛

        پوشک نوزاد؛ قبل از تولد نوزاد، می بایست مقداری پوشک تهیه شود. چرا که در هنگام تولد، امکان دارد که به هر دلیلی، نتوان به پوشک دسترسی داشت. بنابراین نیاز است از قبل، آن را تهیه نمود.

بیشتر بخوانید
ساک نوزاد چاپی

        حوله و ملحفه برای نوزاد؛ از وسایل ضروری مورد نیاز نوزاد پس از زایمان که باید در ساک نوزاد بیمارستان قرار بگیرد. جنس حوله می بایست نرم و لطیف باشد. چرا که پوست نوزاد حساس می باشد.

        پتوی مناسب برای نوزاد؛ برای پوشاندن نوزاد می بایست پتوی متناسب با فصلی که کودک در آن متولد می شود، تهیه شود. به یاد داشته باشید به علت حساس بودن پوست، جنس پتوی مناسب تهیه شود.

        لوسیون و مواد شوینده؛ امکان دارد که نوزاد به شست و شو داشته باشد. پس لوسیون و مواد شوینده متناسب با پوست نوزاد خود تهیه نمایید.

        شیشه ی شیر؛ امکان دارد نوزاد به هر دلیلی از والدین خود دور باشد. به عنوان مثال مادر  ممکن است به آزمایش نیاز داشته باشد و نوزاد نیز گرسنه باشد. به همین علت وجود شیشه شیر در ساک نوزاد بیمارستان، لازم و ضروری می باشد.

        شیر خشک؛ امکان دارد نوزاد به علل مختلف نتواند پس از تولد و در بیمارستان از شیر مادر تغذیه کند. بنابراین وجود شیر خشک در ساک نوزاد برای بیمارستان از لوازم ضروری می باشد.

        مرطوب کننده و وازلین؛ نوزاد تازه متولد شده، نیازمند مراقبت های خاصی می باشد. از همین رو خواهش می شود تا از مرطوب کننده و وازلین که متناسب با پوست نوزاد می باشد استفاده گردد.

        لباس برای نوزاد؛ می بایست لباس ها نیز متناسب با پوست نوزاد و کیفیتی مناسب تهیه گردد.

بیشتر بخوانید
تولیدی جا قلیونی


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 ویژگی های ساک نوزاد بیمارستان

خرید ساک نوزاد برای بیمارستان، می بایست قبل از متولد شدن نوزاد انجام شود. ساک نوزاد برای بیمارستان توسط تولیدی ویراسفر در انواع مختلفی تولید می شود. این ساک می تواند به شکل های گوناگون مانند کوله پشتی، کیف بندی، ساک دستی و … باشد. گفتنی است در صورتی که بار اول است مادری، باردار می شود، به فاکتورهای مهم در خرید این ساک دقت نماید. چرا که این کیف برای فرزندان بعدی  و همچنین تا سنین یک تا دو، سه سالگی کودک همچنان کاربرد دارد. این فاکتور های مهم به شرح ذیل است؛

        قیمت ساک؛

ساک نوزاد بیمارستان، ارزان نیست اما با کیف گران تر نیز، چیز بهتری نصیب شما نمی شود. چرا که در هر صورت، تنها برای حمل وسایل نوزاد دارای کاربرد می باشد. در واقع قیمت کیف متناسب با کیفیت آن باشد.

        جنس ساک؛

جنسی را انتخاب کنید که هم با دوام بوده و هم به راحتی شسته شود. چرا که امکان کثیف شدن ساک نوزاد در بیمارستان زیاد می باشد.

        تعداد و تنوع محفظه؛

از مهم ترین فاکتور ها در هنگام خرید ساک نوزاد، این موضوع می باشد. چرا که باید بخش های متعددی برای محافظت از شیشه شیر، حوله، لباس کثیف و … داشته باشد. و یا همچنین در بخشی، وسایل اسباب بازی کودک قرار بگیرد. در واقع علاوه بر محافظت از لوازم، به وسایل شما نظم می دهد.

        راحت بودن جا به جایی؛ ساک نوزاد می بایست دسته و یا بند مناسب داشته باشد. به صورتی که بتوان آن را به راحتی حمل نمود.

بیشتر بخوانید
کیف مسافرتی جاجیم

         اندازه ی ساک؛

کیفی متناسب با نیازها و لوازم مورد نیاز نوزاد خود تهیه نمایید.

        رنگ ساک؛

توجه به رنگ ساک علاوه بر علاقه به دو جهت مهم می باشد. یک مورد شست و شوی آن و مورد دیگر، ست کردن با لباس هایی که می پوشید می باشد. به طور کلی بهتر است تا رنگی خنثی انتخاب شود.

        نحوه ی باز و بسته شدن ساک؛

بخش بالای ساک می تواند به وسیله ی زیپ، طناب کشی و یا دکمه باز و بسته شود. بسته شدن با زیپ از بیرون ریختن وسایل جلوگیری می کند.

        پوشش ضد آب ساک؛

گاهی ممکن است لباس کثیف نوزاد را در ساک بگذارید و یا شیشه ی شیر نوزاد، نشتی داشته باشد و دیگر موارد مشابه، در صورت ضد آب نبودن ساک، والدین به دردسر می افتند.

        و غیره

تولیدی ویراسفر، انواع ساک نوزاد را با ویژگی های متعدد تولید نموده است. بنابراین شما می توانید متناسب با نیاز خود، از این مجموعه ی معتبر و مطمئن خرید نمایید.

سخن آخر

ما در این مقاله به بحث و بررسی در مورد ساک نوزاد بیمارستان، پرداختیم. گفتنی است زمانی می توان ساک نوزاد برای بیمارستان را با کیفیت مناسب انتخاب نمود که از فروشگاه و یا تولیدی معتبر خریداری شود. تولیدی ویراسفر این امکان را برای مشتریان عزیز را فراهم نموده تا بتوانند از میان انواع ساک نوزاد با تنوع و کیفیت بالا، متناسب با نیاز خود، با نازل ترین قیمت، ساک نوزاد را خریداری نمایند.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *