معرفی بهترين روبالشی های جديد

خريد عمده بالش پر

معرفی بهترين روبالشی های جديد

معرفی بهترين روبالشی های جديد :جهت خرید روبالشی های جدید برای منزل خود ما در اینجا به معرفی بهترين روبالشی های جديد می پردازیم. روبالشی های جدید طیف وسیعی از جنس های پارچه مخمل، ساتن، ابریشم، نخی، پنبه ای و کتان را در بر می گیرد. در مبحث معرفی بهترین روبالشی های جدید باید ببینید شما به عنوان مصرف کننده روبالشتی چه نوع روبالشتی را برای استفاده خانواده خود می پسندید. برخی خانواده ها روبالشی های نخی و یا کتانی را برای استفاده می پسندند که از الیاف نخی و طبیعی ساخته شده است. برخی خانواده های دیگر نیز به عنوان معرفی بهترين روبالشی های جديد، روبالشتی ساتن را انتخاب می کنند. زیرا سطحی نرم و براق دارند و بسیار شیک و زیبا هستند.

برای خرید عمده تماس بگیرید

03136939999

 

برخی سلیقه های دیگر برای معرفی بهترین روبالشی های جدید، انواع روبالشتی مخمل را به عنوان بهترین روبالشتی معرفی می کنند. در این بین در سال های اخیر برخی روبالشی های جدید با طراحی انیمیشن ویژه روبالشی های دخترانه و پسرانه چاپ شده است که طرح هایی جدید و مدرن به حساب می آیند.

البته برخی روبالشتی های جدید نیز از جنس پنبه و پلی استر به بازار آمده اند که حتی نیازی به سردوزی پارچه نیز ندارند. در ضمن به نسبت روبالشتی های پنبه ای ماندگاری بیشتری دارند. روبالشی های پنبه ای خاصیت تنفس پذیری بالایی دارند و مولکول های هوا به راحتی از میان منافذ پارچه آن ها عبور می کند. ولی با این وجود استهلاک پذیری بالایی دارند و در برابر شست و شو های مکرر خیلی زود نازک شده و کیفیت خود را از دست می دهند. به همین دلیل در سال های اخیر الیاف پنبه و پلی استر را با هم ترکیب کرده اند و از ترکیب این دو یک نوع پارچه با مقاومت و ماندگاری بیشتر به نام پلی استر پنبه پدید آمده است.

بیشتر بدانید

توليدی ميز مسافرتی در اصفهان

پخش انواع بالش در اصفهان

حصیر مسافرتی 9 متری

قيمت ميز تاشو چند کاره

خريد ميز تاشو چند کاره

خريد انواع روبالشي جديد

جهت خريد انواع روبالشي جديد بهتر است در ابتدا مشخص نمایید که اولویت شما برای جنس روبالشی مورد نظر کدام است؟ آیا روبالشی های پنبه ای با الیاف طبیعی را می پسندید یا روبالشتی های نخی و کتان؟ یا شاید به جذابیت رنگ و طرح روبالشتی های ساتن، ابریشم یا مخمل علاقه بیشتری داشته باشید. پس از مشخص کردن نوع جنس پارچه روبالشی مد نظر خود بهتر است مدل دوخت روبالشتی را تعیین نمایید. آیا روبالشی های دکمه دار یا زیپ دار را برای کاربری های روزانه خود می پسندید. یا ترجیح می دهید روبالشی های خانه شما به سبک دوخت لبه دار یا بدون هرگونه زیپ یا دکمه باشد؟

بیشتر بخوانید
خريد رو بالشی از توليدی

هر چند شاید برای خیلی از عروس های جوان یا جوانان و نوجوانان در خريد انواع روبالشي جديد، طرح و رنگ روبالشی حتی مهم تر از جنس یا کیفیت دوخت آن باشد. در این گونه مواقع با پسندیدن طرح و رنگ روبالشی حتی کار به انتخاب جنس پارچه و یا مدل دوخت هم نمی رسد. بلکه بر مبنای همان طرح و رنگ ظاهری روبالشی اقدام به خريد انواع روبالشي جديد می کنند. البته این هم نوعی سلیقه خرید است و هیچ اشکالی ندارد که بر مبنای زیبایی ظاهری و طرح و رنگ روبالشی اقدام به خرید آن کنیم. زیرا برای خیلی از افراد جلوه ظاهری و جذابیت های طرح و رنگ روبالشتی اولویت بیشتری نسبت به جنس پارچه آن دارد و این هم به نوعی یک سلیقه درست در خرید کردن است.

قیمت انواع روبالشي جديد

قیمت انواع روبالشي جديد بر مبنای جنس پارچه آن روبالشتی و کیفیت دوخت و مدل آن تعیین می شود. مسلم است که هر چه جنس پارچه روبالشی از نوع مقاوم تر و با کیفیت تر باشد، قیمت آن روبالشی نیز بیشتر خواهد بود. ولی به طور کلی می توان گفت روبالشتی های ابریشم قیمت بالاتری از سایر انواع دیگر روبالشی دارند. بعد از آن قیمت انواع روبالشی جدید از جنس مخمل قرار دارد که این جنس نیز ماندگاری و طول عمر بالایی دارد. در سطح پایین تر قیمت انواع روبالشی جدید روبالشتی های ساتن، سپس روبالشی های نخ پنبه و کتان قرار دارند که قیمت های به نسبت متوسط تری دارند.

البته قیمت انواع روبالشی جدید بر مبنای درصد تراکم آن پارچه نیز تعیین می شود. برای مثال روبالشی های صد در صد نخ پنبه قیمت بالاتری نسبت به روبالشی های پنبه پلی استر دارند. یا هر چقدر درصد پنبه آن پارچه بیشتر باشد، قیمت آن روبالشی پنبه ای نیز بالاتر است. بر عکس هر چقدر میزان الیاف مصنوعی یا پلی استر در آن پارچه بیشتر باشد، قیمت آن پایین تر می آید. در هر صورت درجه کیفیت پارچه آن روبالشی تعیین کننده دقیق قیمت انواع روبالشی جدید است.

بیشتر بخوانید
خرید عمده بالش

خريد انواع روبالشی جديد از تولیدی

در بین این قیمت های متنوع و متفاوت روبالشتی های جدید ، بهتر است برای صرفه جویی مالی و خريد انواع روبالشي جديد با قیمت های مناسب به سراغ تولیدی ها برویم. زیرا در هر حالتی قیمت های تولیدی ها پایین تر قیمت و مناسب ترین قیمت است. در این بین تولیدی های با سابقه تری نیز وجود دارند که توان تولیدی آن ها بالاتر است. طوری که حجم خرید و فروش ماهیانه آن ها در حدی است که می توانند قیمت های پایین تری را برای روبالشتی های خود ارائه دهند. بنابراین چنانچه به دنبال تولیدی روبالشتی با قیمت های مناسب و کیفیت های بالا هستید، بهتر است از این نوع تولیدکنندگان خرید کنید. یکی از این تولیدکنندگان با سابقه و توانا در امر تولید روبالشی های جدید با قیمت مناسب، تولیدی ویرا سفر است.

تولیدی ویرا سفر با قیمت های مناسب خود اقدام به فروش انواع روبالشتی های جدید در طرح های مخمل، شانل و قابی کرده است. این روبالشتی های جدید هم به صورت عمده و هم به صورت تکی به مصرف کنندگان و توزیع کنندگان و مغازه داران عزیز فروخته می شود. مسلم است که قیمت های تولیدی و مناسب مجموعه ویرا سفر برای خرید روبالشتی جدید توسط همه مشتریان در هر سطحی که باشند، اقتصادی و به صرفه است. به همین دلیل تولیدی ویرا سفر به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو در عرصه تولید بهترین روبالشی های جدید و انواع کالا های خواب تاکنون فعالیت موفقی داشته است.

بیشتر بخوانید
خرید بالش

برای خرید عمده تماس بگیرید

 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *