کیف مسافرتی جاجیم

کیف مسافرتی جاجیم

کیف مسافرتی جاجیم

کیف مسافرتی جاجیم دارای طرح ها و رنگ های متنوعی است، نقوش بیشتر مستطیل شکل یا گلدار با ویژگی های نوک تیز است که مربوط به تکنیک بافت مورد استفاده است. در حال حاضر تقاضای زیادی برای جاجیم ها وجود دارد زیرا در محیط های شیک و مینیمالیستی گزینه مناسبی هستند. آن ها همچنین به لطف طیف گسترده ای از کاربردها برای انواع مختلف تیپ ها مناسب به نظر می رسند.

بسیاری از افراد دوست دارند کیف های جاجیمی خود را در مهمانی ها و مکان های مهم استفاده کنند، مزیت بزرگ کیف مسافرتی جاجیم این است که برخی از گونه ها دو طرفه هستند و در صورت کثیف شدن قابل چرخش هستند که باعث افزایش طول عمر آن ها می شود. جاجیم های مولداوی به راحتی قابل تشخیص هستند. عمدتاً به دلیل نقش های گل رز خاص که مشخصه کیف های جاجیمی است، اغلب به عنوان گل رز شناخته می شود. آن ها معمولاً دارای رنگ های پایه کمی تیره تر هستند و گل رز قرمز و صورتی با عناصر سبز در برگ ها است.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

کیف جاجیم در مقابل کیف های دیگر

تفاوت اصلی کیف مسافرتی جاجیم با دیگر کیف ها به نحوه طراحی آن‌ها از طریق تکنیک‌های مختلف بافت مربوط می‌شود. به عنوان مثال؛ در مورد کیف های پرز، رشته های رنگی کوتاه روی تارها گره می خورند و سپس پودها محکم فشرده می شوند و با رنگ‌های مختلف تار و پود با تکنیکی به نام چاک‌بافی در هم می‌بافند. بنابراین محصول نهایی جاجیم بسیار زیبا و چشم نواز می شود به همین دلیل است که از آن به عنوان کیف پهن بافته یاد می شود.

بیشتر بخوانید
کیف نوزاد پسرانه

کیف مسافرتی جاجیم

نکات خرید کیف جاجیم زنانه

عملکرد کیف

کیف مسافرتی جاجیم،با حمل چه وزنی راحت هستید؟ وزن کیف را قبل از اضافه کردن وسایل خود در نظر بگیرید، شما نمی خواهید تمام انرژی خود را صرف حمل آن کیف کنید، و کیفی سنگین را در پیاده روی خود حمل کنید که موجب اذیت و آزار شما شود.

بیشتر بدانید

فروشگاه زیرانداز جاجیمی

انواع کیف جاجیمی

بهترین مارک زیرانداز جاجیمی

زیرانداز 6 نفری جاجیم

فروش عمده زیرانداز طرح جاجیم

تناسب کیف با لباس

اکنون که هدف را فهمیده اید، عامل بسیار مهم دیگر در خرید این است که چه چیزی برای شما خوب به نظر می رسد. آیا کیف های دستی شما متناسب با سایز شما هستند؟ به شکل بدن توجه کنید، این به انتخاب شکل و اندازه کیف کمک می کند. به این فکر کنید که ترجیح می دهید چگونه خود را حمل کنید کدام کیف، کدام رنگ به استایل شما می‌آید.

اندازه و مقیاس کیف

خرید کیف مسافرتی جاجیم با اندازه متناسب می تواند دارایی شما را برجسته کند، انتخاب یک کیف مسافرتی اشتباه ممکن است برعکس عمل کند، کیف های گرد و شلخته مناسب افراد بلند قد و لاغر هستند. در حالی که اگر منحنی دارید، کیف های مستطیلی یا براق می توانند انتخاب خوبی باشند، همچنین مقدار وسایلی را که باید حمل کنید در نظر بگیرید. کیف مسافرتی خیلی کوچک جا ندارد و وسایل شما درون آن جا نمی شود، و یک کیف بزرگ، خیلی بزرگ است و شما فقط چیزهای بیشتری اضافه می کنید، این ها را در نظر بگیرید.

بیشتر بخوانید
جا فلاکسی چاپی


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

ساختار و بافت کیف جاجیم

یکی از مهم ترین پارامترها هنگام فکر کردن به استفاده عملی از کیف مسافرتی جاجیم، ساختار است. شما نمی خواهید کیفی با محفظه های ناکافی داشته باشید که همه وسایل شما را در داخل آن به هم ریخته باشد. به تمام وسایلی که حمل می کنید فکر کنید، چگونه آن ها را در داخل قرار می دهید و در صورت نیاز چقدر طول می کشد تا چیزی پیدا کنید این باید به شما کمک کند تا بهترین ساختار ممکن را پیدا کنید.

کیف مسافرتی جاجیم

کیفیت مناسب کیف

کیفیت نکته ضروری است چه چیزی را بیشتر از کیفتان در دست می گیرید؟ هزینه کمی بالاتر برای کیفیت خوب و چند سال استفاده همیشه یک معامله خوب است، به سطح کیفیتی که نیاز دارید فکر کنید. اگر شما از کیف استفاده زیادی می کنید، این باید مهمتر باشد. باز هم می‌توانید کسی باشید که ترجیح می‌دهد هر چند سال یک بار کیف جدید بخرد، بر اساس آن انتخاب کنید. دوخت، درزها و دکمه‌ها و مواد دسته را برای ساخت با کیفیت بررسی کنید.

بودجه خود را بشناسید

با همه چیز گفته شده و انجام شده، همیشه مهم ترین چیز هزینه است در حین خرید کیف مسافرتی جاجیم از بودجه خود مطلع شوید. صرف نظر از عملکرد، اندازه، نوع، ساختاری که ممکن است تصمیم بگیرید که با آن بروید، ایده خوبی است که آن را با بودجه خود محاسبه کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. اگر به دنبال چیزهای درجه یک هستید، ایده خوبی است که هزینه را برای هر یک از آن ها محاسبه کنید. اساساً تعداد دفعاتی که از یک کیف استفاده می کنید تا ماندگاری آن را مشخص کنید، اکنون هزینه کیف را با این عدد تقسیم کنید و هزینه هر بار پوشیدن خود را دریافت خواهید کرد. این به شما کمک می کند تا مقایسه مناسبی انجام دهید، به خصوص زمانی که بین انتخاب هایی که کمی گران هستند گیر کرده اید.

بیشتر بخوانید
قیمت کیف نوزاد

رنگ کیف مسافرتی جاجیم

پس از انتخاب اندازه و شکل، انتخاب رنگ مناسب ضروری است، امروزه بازارها رنگ های متنوعی را در کیف های زنانه و مسافرتی عرضه می کنند. مشکی رنگی خنثی است و همیشه در مد و استایل ظاهر می شود .رنگ قهوه ای نیز توصیه می شود زیرا می تواند با اکثر سایه های لباس شما مطابقت داشته باشد. برای حضور در محل کار، به خانم‌های حرفه‌ای پیشنهاد می‌شود سایه‌های روشن خاکستری، آبی آسمانی و صورتی را انتخاب کنند. در حالی که برای شرکت در مهمانی‌ها می‌توانید از رنگ‌های شیک برای کیف‌های مسافرتی خود استفاده کنید. با این حال، اگر می‌خواهید حتی متفاوت به نظر برسید. می‌توانید کیفی شفاف داشته باشید که می‌تواند بهترین کارایی را ارائه دهد.

نتیجه

اطمینان حاصل کنید که دسته های کیف راحت هستند و به راحتی قابل تنظیم هستند. آن ها باید پشتیبانی کافی داشته باشند و باید به اندازه کافی محکم باشند. تا وزن کیف شما و همچنین وسایلی را که با خود حمل می کنید نگه دارند راحت بودن و کاربردی بودن کیف بسیار مهم است. شرکت ویرا سفر تولیدکننده انواع کیف های مسافرتی، کیف نوزاد بزرگ و زیرانداز است و شما می توانید خریدی مطمئن را انجام دهید.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *