زیرانداز جاجیمی در اصفهان

زیرانداز جاجیمی در اصفهان

زیرانداز جاجیمی در اصفهان

 بسیاری از مغازه داران و فروشندگان که محصولات مسافرتی را عرضه می کنند به دنبال تهیه زیراندازهای جاجیی از تولیدی هستند. یکی از بزرگترین این تولیدی ها شرکت ویرا سفر است. ویرا سفر تولیدی زیرانداز جاجیمی در اصفهان است. محصولات این شرکت به صورت بسیار مرغوب و با قیمت مناسب به دست مشتریان می رسند. شما نیز اگر قصد خرید به صورت عمده یا حتی خرد را دارید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. یا به صورت اینترنتی از فروشگاه سایت ویرا سفر محصول خود را تهیه نمایید.

برای خرید عمده تماس بگیرید.

 03136939999

قیمت زیرانداز جاجیم

زیرانداز جاجیمی در اصفهان خوشبختانه، در اشکال، اندازه ها و طیف قیمتی موجود هستند. جاجیم ها معمولاً با استفاده از الیاف کاملاً طبیعی مانند پشم یا پنبه ساخته می شوند. اما تفاوت در اندازه و کاربرد و سایر عوامل به این معنی است که معمولاً چیزی برای همه وجود دارد.هنگام تصمیم گیری در مورد خرید زیرانداز جاجیم، تصمیم بگیرید که به چه نوع قیمتی توجه می کنید.

 اندازه زیرانداز جاجیم

به یاد داشته باشید که زیرانداز جاجیم نباید بزرگ باشد فقط به این دلیل که بهتر یا گران‌تر است. بلکه مهم این است که آن را کجا قرار دهید و چگونه در آن محیط قرار می‌گیرد. به عنوان مثال؛ زیراندازهای جاجیمی برای افراد پرجمعیت نباید آن قدر کوچک باشند که تمام افراد خانواده نتوانند روی آن بنشینند. همچنین بالعکس آن ها برای خانواده های کم جمعیت نباید بیش از حد یزرگ و ناکارامد باشند. به این فکر کنید که قصد دارید جاجیم را کجا قرار دهید و سپس از آن به عنوان راهنمای اندازه (و شکل) مورد نظر خود استفاده کنید.

بیشتر بدانید

فروشگاه زير انداز مسافرتی

تولیدی کیف جاجیمی

تولیدی کاور رختخواب جاجیم

فروش عمده کاور رختخواب جاجیم

زیرانداز 3نفری جاجیمی

بافت شکاف معمولی جاجیم

این تکنیک جاجیم شناخته شده ترین نوع بافت پودی است. این تکنیک نام خود را از شکاف ایجاد شده بین دو بلوک رنگی مختلف گرفته است. تغییراتی برای رفع نیاز به بستن یا اجتناب از این شکاف در هنگام ربط یک بلوک رنگی به بلوک دیگر ایجاد شده است. هر تکنیک اجتناب از شکاف را بافت شکاف رایج می نامند. انواع مختلف اغلب در شرکت های تولیدی زیرانداز جاجیمی در اصفهان استفاده می شود .این تغییرات فنی هیچ نام محلی ندارند اما برای راحتی ما نام هایی را به آن ها اختصاص داده ایم.

بیشتر بخوانید
ارزان ترین جارختخوابی جاجیمی

زیرانداز جاجیمی در اصفهان

چگونه از زیرانداز جاجیم خود مراقبت کنیم؟

جاجیم ها آثار هنری محسوب می شوند، اما بیش از هر چیز برای استفاده طراحی شده اند، جاجیم های تخت بافته شده اغلب بادوام و مقاوم هستند. می توانید بدون نگرانی آن ها را روی زمین بگذارید، آن ها همچنین دو طرفه هستند که باعث افزایش طول عمر زیرانداز می شود. اگر چند نکته رایج را رعایت کنید، آن ها برای مدت طولانی زیبا خواهند ماند

 روند تولید زیرانداز جاجیمی در اصفهان

روند تولید زیرانداز جاجیمی در اصفهان بسیار پر زحمت است.زیرانداز‌های جاجیم معمولاً به دلیل تکنیک استفاده از نخ‌های پود رنگی از طریق تار، دارای علامت‌های هندسی هستند که باعث ایجاد شکاف می‌شود. افراد عادی آن را متوجه نخواهند شد اما یک بافنده ماهر تکنیک ها را به خوبی می داند.


برای خرید عمده تماس بگیرید

03136939999

 مواد استفاده شده در تولید زیرانداز جاجیمی در اصفهان

بیشتر زیرانداز جاجیمی در اصفهان از پشم، پنبه یا ابریشم درست می شوند . رایج ترین جاجیم برای جاجیم های عشایری است. محصولات کاملاً طبیعی همیشه دارای زیبایی و ارزش هستند که مواد مصنوعی فقط می توانند آرزوی آن را داشته باشند.همچنین پشم و پنبه، ابریشم، راحت ترین تمیز کردن و همچنین ماندگاری بیشتری دارند اما جاجیم های ابریشمی با وجود درخشش و زیبایی آشکار، آسیب پذیرتر هستند.

پشم؛

همه پشم ها یکسان ایجاد نمی شوند، پشم گوسفند های که در مراتع مرتفع می‌چرند پشم ظریف‌تری است. اما قسمتی از ماجرا به گوسفندی که پشم از آن کنده می‌شود نیز مرتبط است. پشم گردن و شکم ریزتر است، پشمی که بسیار مطلوب است. پشم زنده است که در مقایسه با پشم معامله از حیوان زنده قیچی می شود پشم مرده خشن تر و بدون روغن های طبیعی پشم زنده است.

بیشتر بخوانید
زیرانداز 6 نفری جاجیم

جاجیم های پشمی

مطمئن شوید که جاجیم های پشمی دست ساز را خشک نکنید تمیز کردن با بخار باعث می شود. پشم کمتر چرب شود و اساساً پشم زنده را به چیزی شبیه پشم مرده تبدیل می کند. زیرانداز جاجیمی ممکن است هنگام تمیز کردن با بخار تمیزتر به نظر برسد. اما تفاوت با گذشت زمان آشکارتر می شود و وقتی آن را انجام دادید دیگر نمی توانید آن روش را ترک کنید.خشک شویی یک فرآیند شیمیایی است که می تواند زیرانداز جاجیمی دستباف را در دراز مدت تحت تاثیر قرار دهد.

ابریشم؛

اغلب اوقات زیراندازهای جاجیم به عنوان ابریشم رد می شوند، اما در واقع از ابریشم مصنوعی یا پنبه مرسریزه هستند. پشم گاهی اوقات در واقعیت اکریلیک است قبل از خرید زیرانداز جاجیمی در اصفهان ابتدا مطمئن شوید که واقعاً تحقیق کرده اید و می دانید محصول چیست.

نتیجه

نقوش و رنگ‌های معمولی زیراندازهای جاجیمی از گذشته وسیله بیان مهمی برای بافنده و جامعه بوده است. ارزش های دوره ای که به آن تعلق داشت می تواند. در پیچ و تاب و کیفیت جاجیم، نحوه تولید رنگ و از چه گیاهان یا حشرات تولید شده، ظرافت یا شل بودن بافت منعکس شود. اهمیت نمادین نقوش و ابعاد زیبایی‌شناختی سبک‌سازی در تولید زیرانداز جاجیمی در اصفهان نکته قابل توجهی می باشد .بنابراین، زیرانداز‌های دست‌بافت را می‌توان به‌عنوان منبعی برای مطالعه مردم‌شناسی، قوم‌شناسی دوره‌هایی که به آن‌ها تعلق داشتند. و همچنین پیشینه فنی و اقتصادی عمومی در نظر گرفت و به تاریخچه آن ها پی برد.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *