خرید عمده جا قلیونی

خرید عمده جا قلیونی

افرادی که فروشگاه برای فروش جا قلیانی دارند و یا اشخاصی که دارای آنلاین شاپ فروش چنین محصولاتی هستند، به دنبال خرید عمده جا قلیونی می باشند. چرا که در وهله ی اول، قیمت تمام شده ی این محصول، برای آن ها بسیار مورد اهمیت خواهد بود. همچنین اگر از جای معتبر و مطمئن خریداری گردد، علاوه بر قیمت ارزان تر، کیفیت بالا و مناسب نیز برای آن ها به دنبال خواهد داشت. ویراسفر، یک تولید کننده ی عمده و معتبر جا قلیانی می باشد که شما عزیزان می توانید با آسودگی خاطر، خرید خود را انجام دهید. در ادامه به بررسی بیشتر این موضوع خواهیم پرداخت. پس تا انتهای این مقاله همراه با ما باشید.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

جا قلیانی چیست و چه کاربردی دارد؟

افرادی که به منظم بودن و سالم نگه داشتن وسایل خود اهمیت می دهند، بی شک جا قلیانی، یکی از خریدهای آن ها خواهد بود. جا قلیانی ها، محفظه هایی کیف مانند هستند که برای نگهداری و محافظت از قلیان و دیگر متعلقات استفاده می شوند. جا قلیانی ها از جنس های متنوعی تولید می شوند. همچنین برخی از آن ها به صورت دستی و برخی به صورت دوشی و همچنین بعضی دیگر نیز هم به صورت دستی و هم به صورت دوشی قابل استفاده می باشند.

خرید عمده جا قلیونی
خرید عمده جا قلیونی

کاربرد جا قلیانی

گفتنی است این جا قلیانی ها معمولا با زیپ باز و بسته می شوند. باید گفت که حتما به کیفیت دوخت خود جا قلیانی و زیپ آن دقت شود. چرا که برخی از جاقلیانی ها که دارای دوخت ضعیف می باشند. پس از مدت کوتاهی استفاده، دوخت آن ها باز شده و حتی ممکن است. در حین حرکت و حمل آن، وسایل درون آن ریخته شود.

بیشتر بخوانید
جا فلاکسی چاپی

خرید عمده جا قلیونی از کجا تهیه شود؟

همان طور که گفته شد افرادی صاحب مغازه و یا صاحب آنلاین شاپ به دنبال تولیدی و فروشگاهی معتبر جهت خرید عمده برای تهیه ی جا قلیانی می باشند. ویراسفر یک تولیدی معتبر بوده که شما مشتریان عزیز می توانید با آسودگی خیال، خرید عمده جا قلیونی را انجام دهید. خرید عمده ی این محصول، سبب می شود تا هزینه ی تمام شده برای شما عزیزان کمتر باشد. به عبارت دیگر قیمت تکی این محصول با قیمت عمده ی آن، تفاوت قیمتی زیادی دارند. بنابراین به صرفه تر است تا این محصول به صورت عمده خریداری گردد. تولیدی ویراسفر نیز یک تولیدی مورد اطمینان است که محصولات خود را با بهترین مواد اولیه و کیفیت تولید کرده و در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهید. جهت هر گونه سوال، می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید. آن ها شما را به بهترین نحو، راهنمایی می نمایند.

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

بیشتر بدانید

تولیدی جا قلیونی

جا قلیونی جاجیم

جا قلیونی مسافرتی

تولیدی جا فلاکسی در اصفهان

جا فلاکسی چاپی

 

ویژگی های جا قلیانی های تولید شده توسط تولیدی ویراسفر

بی شک افرادی که به دنبال خرید عمده جا قلیونی اند. مجموعه ی ویراسفر مفتخر است که محصولات خود را با ویژگی های مثبت و مزیت های فراوانی راهی بازار فروش نموده است. برخی از این ویژگی ها به شرح ذیل می باشد؛

مقاوم بودن نوع دوخت در کنار ظریف بودن آن از مزیت های آن به شمار می آید.

بیشتر بخوانید
کیف نوزاد جاجیمی

جنس با کیفیت و مواد اولیه به کار رفته ی درجه ی یک

قیمت مناسب جا قلیانی های این تولیدی متناسب با کیفیت بالای آن، نسبت به دیگر تولیدی ها از ویژگی های بسیار مهم این محصول به شمار می آید.

متنوع بودن در رنگ و طرح که مطابق با سلیقه های گوناگون می باشد.

خرید عمده جا قلیونی
خرید عمده جا قلیونی

تنوع در سایز که متناسب با خواسته ی هر فرد و سایز قلیان وی و دیگر وسایلی که نیاز دارد در آن بگذارد، می باشد.

داشتن ضربه گیر در داخل جا قلیانی ها، از مزیت های مهم این محصول است. چرا که از به هم خوردن و شکستن و خرد شدن وسایل و لوازم داخل جا قلیانی جلوگیری می کند.

سبک بودن جا قلیانی های این تولیدی از ناراحتی و آسیب رساندن به شخصی که آن را حمل می کند جلوگیری می نماید.

کیف های این تولیدی به طور معمول به صورت دوشی و یا دستی قابل استفاده می باشد.

داشتن جیب های اضافی برای قراردادن وسایل و لوازم مورد نیاز دیگر از ویژگی های این کیف است. گفتنی است جیبی جداگانه نیز برای گذاشتن ذغال وجود دارد. این جیب سبب می شود تا خرد شدن ذغال و کثیف شدن دیگر وسایل جلوگیری گردد. همچنین گاهی جیبی برای قرار دادن زیر انداز نیز در نظر گرفته شده است.

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

معایب نداشتن جا قلیانی

افرادی که به دنبال خرید عمده جا قلیونی می باشند، بدون شک از معایب و بدی های نداشتن جا قلیانی برای قلیان، آگاهی کافی را دارند. همچنین بر این مورد که گذاشتن قلیان در نایلون، کیف و یا کوله پشتی نامناسب، ظاهری نا زیبا را به دنبال دارد، آگاهی کامل را دارند.

بیشتر بخوانید
کیف نوزادی جدید

برخی از معایب نداشتن جا قلیانی می توان به موارد ذیل اشاره نمود؛

1- احتمال زیاد شکسته شدن چوب و شیشه ی قلیان به علت حمل نا مناسب آن

2- احتمال بسیار زیاد خرد و له شدن ذغال در میان دیگر وسایل قلیان

3- احتمال پارگی شیلنگ قلیان

4- برخورد وسایل با یکدیگر و تولید صدای نامناسب در مکان های عمومی

5- ظاهر نامناسب به علت حمل نا زیبای آن با نایلون و یا کیف و کوله پشتی نامناسب

6- حمل مشکل قلیان به علت شکل ناهمواری که قلیان دارد.

بنابراین تولیدی ویراسفر با طراحی مدل های بسیار زیبای جا قلیانی، سعی در رفع چنین دغدغه هایی داشته است.

سخن آخر

ما در این مقاله در مورد خرید عمده جا قلیونی، صحبت نمودیم. همچنین گفته شد که افرادی که به  دنبال خرید عمده ی این محصول هستند. بی شک ویژگی ها و مزیت های محصول خریداری شده برای آن ها حائز اهمیت می باشد.  ویراسفر یک فروشگاه معتبر در زمینه ی طراحی و تولید انواع جا قلیانی می باشد. شما عزیزان می توانید هر نوع جا قلیانی را که بخواهید با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت، از این مجموعه دریافت نمایید. این مجموعه، با در نظر گرفت رضایت شما، با کیفیت ترین محصولات را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *