خرید عمده بالش

اندازه بالش استاندارد

خرید عمده بالش

خرید عمده بالش، بالش های مناسب خواب برای کمک به تسکین علائم بسیاری از بیماری های رایج مانند آسم و اگزما طراحی شده اند. اکثر بالش ها بهداشتی و ضد حساسیت هستند و به کاهش تجمع مواد حساسیت زا کمک می کنند.در این مقاله درباره خرید عمده بالش آشنا می شوید.

نکات مهم هنگام خرید عمده بالش که باید در نظر بگیرید

خرید عمده بالش

تنوع بازار

کسب و کارهای کوچک به مشتریان محلی خود بستگی دارند نه به فروش ملی. بنابراین، فروشگاه محلی شما بیشتر بر روی ایجاد محصولاتی تمرکز می کند که نیازهای جمعیت خود را برآورده می کند. همانطور که مشتریان آن ها متنوع می شوند، محصولات آن ها نیز افزایش می یابد. فروش بالش هاهمیشه بر اساس منافع خود و نیازهای مشتریان وفادارشان خواهد بود. این مزیتی است که بسیاری از تولیدی های بزرگ ممکن است نتوانند فوراً آن را ارائه دهند. به علاوه، با کمک به حفظ هزاران تولیدی محلی، به حفظ قیمت های پایین در درازمدت نیز کمک می کنید.

بیشتر بدانید

بالش ارزان قیمت

نکات انتخاب بالش

۱۵ مدل بالش جدید

بررسی بهترین مدل بالش

خريد آنلاين بالش

ایجاد روابط

هیچ مشکلی با زنجیره های اصلی در مورد محصولات تولیدی بالش وجود ندارد با این حال، کمتر احتمال دارد. که با تصمیم گیرندگانی مانند مدیر عامل و مدیران اجرایی رابطه شخصی ایجاد کنید. بنابراین، خرید عمده بالش به شما این مزیت را می دهد که محصول را با قیمت بهتری بخرید. فقط تا زمانی که رها نکردید خرید نکنید، مهم ترین نکته هنگام خرید محصول این است که هوشمندانه خرید کنید.

بیشتر بخوانید
خريد عمده روبالشی مخمل ساده

محصول بهتر

وقتی محصولی را از یک تولیدی بزرگتر خریداری می‌کنید، محصولات هفته‌های قبل به صورت عمده فروخته می‌شوند و از مراکز توزیع دور ارسال می‌شوند. معمولا تولیدی های بزرگ از جمله شرکت ویرا سفر با افراد و مشتریان ثابت خود ارتباط دارند و طی مدت زمان بسیار کمی محصول شما را به دست تان می رسانند. فروشندگان بهتر است هنگام خرید محصول خود به صورت عمده اول از تعداد کم شروع کرده و در ادامه با پیشرفت کسب و کار خود محصولات مربوط به خواب بیشتری را خریداری کنند.

عوامل موثر برخرید عمده بالش

هزینه

هنگام تعیین قیمت یک محصول، شرکت باید هزینه تولید محصول را در نظر بگیرد.این هزینه شامل هزینه های متغیر و ثابت می شود. بنابراین، در حین تثبیت قیمت ها، شرکت باید بتواند هم هزینه های متغیر و هم هزینه های ثابت را در خرید عمده بالش بازیابی کند.

اهداف از پیش تعیین شده

خرید عمده بالش

هنگام تعیین قیمت بالش، بازاریاب باید اهداف شرکت را در نظر بگیرد به عنوان مثال؛ اگر هدف یک شرکت افزایش بازده سرمایه گذاری باشد، ممکن است قیمت بالاتری را زمان فروش اعمال کند و اگر هدف تصاحب سهم بزرگی از بازار باشد. ممکن است قیمت پایین تری دریافت کند.

چرخه عمر محصول

مرحله ای که محصول در چرخه عمر محصول خود قرار دارد نیز بر قیمت خرید عمده آن تأثیر می گذارد به عنوان مثال؛ در مرحله مقدماتی، شرکت ممکن است قیمت کمتری را برای جذب مشتریان در نظر بگیرد و در مرحله رشد، یک شرکت ممکن است قیمت را افزایش دهد.

دوره اعتبار ارائه شده

قیمت گذاری خرید عمده بالش نیز تحت تأثیر دوره اعتبار ارائه شده توسط شرکت است. هر چه مدت اعتبار طولانی تر باشد، ممکن است قیمت بالاتر باشد، و دوره اعتبار کوتاه تر، ممکن است قیمت محصول کمتر باشد.

بیشتر بخوانید
مهم ترین مزایا استفاده از بالش

سبک خوابت شما چیست/ بسته به سبک خواب خود بالش انتخاب کنید

سبک های خوابیدن معده خواب

یک بالشت نرم و صاف برای افرادی که به شکم می‌خوابند بهترین است. زیرا بدون بالا بردن بیش از حد سر و گردن، حمایت می‌کند. خرید بالش الیاف مصنوعی، الیاف پشمی، پر گزینه های خوبی برای پایین نگه داشتن آن هستند.

سبک های خوابیدن خواب جانبی

یک بالشت سفت برای خواب‌های جانبی بهترین است، زیرا تضمین می‌کند که ستون فقرات شما به درستی در ارتفاع ثابتی حمایت می‌شود. اگر دوست دارید به پهلو بخوابید، لاتکس و فوم احتمالاً گزینه مناسبی هستند.

سبک های خوابیدن پشت خواب

یک بالش متوسط ​​تا سفت برای حمایت از سر و گردن در هنگام خواب بهترین است. یک بالش ساخته شده از فوم را در نظر بگیرید.

سبک های ترکیبی خواب

اگر در چند موقعیت می خوابید، یک بالش نرم تا متوسط ​​بهترین بالش برای شماست. ممکن است بخش‌های نرم‌تر و سفت‌تری داشته باشد. یا قسمتی که در مرکز پایین‌تر (برای خوابیدن به پشت) و بالاتر در طرفین (برای خوابیدن به پهلو) باشد، بالش های ساخته شده از مواد متعدد به این صورت است.

بالش مصنوعی در مقابل طبیعی، چگونه شکل می گیرند؟

فوم را می توان اندازه گیری کرد که شکل خود را برای سال ها حفظ می کند و ضد حساسیت است. بنابراین اگر از آلرژی یا آسم رنج می برید. این بالشت گزینه بسیار خوبی است. بالش های مموری فوم به شکل بدن شما قالب می دهند و فشار را بر روی نواحی حساس کاهش می دهند. اما ممکن است حرکت را دشوار کنند، بنابراین ممکن است بهترین انتخاب برای افراد بی قرار نباشند. طول عمر؛ پنج تا 10+ سال.

بیشتر بخوانید
توليد و پخش روبالشی

لاتکس؛ محصولی تجدید پذیر و زیست تخریب پذیر که از شیره درخت تهیه می شود. بالش‌های لاتکس بادوام هستند و قبل از نیاز به تعویض سال‌ها دوام می‌آورند و مزیت دیگری نیز دارند که ضد حساسیت هستند. لاتکس در شکل ها، پروفیل ها و چگالی های مختلف موجود است، طول عمر؛ پنج تا 10+ سال.

پر؛ این بالش ها معمولاً از ترکیب دو ماده ساخته می شوند هر چه باکیفیت تر باشد، گران تر است. درصد پایین تر به معنای خرید عمده بالش نرم تری است که ماندگاری بیشتری خواهد داشت و می توان آن ها را قالب زد و به شکل دلخواه خود در اندازه استاندارد ساخت. از جنبه منفی آن ها می توان گفت که بسیار گران هستند و یک آلرژن بالقوه هستند. طول عمر؛ پنج تا 10+ سال.

پلی استر؛ یک بالشت پلی استر با کیفیت خوب راحتی و پشتیبانی را فراهم می کند. اما از آن جایی که آن ها به سرعت توده تشکیل می دهند. باید آن ها را بیشتر از برخی از مواد دیگر جایگزین کنید. آن ها به راحتی به شکلی کم و راحت صاف می شوند. بنابراین انتخاب خوبی برای شکم خوابان هستند، طول عمر؛ شش ماه تا دو سال را برای افراد ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *