خريد عمده روبالشتی دو عددی

خريد روبالشي دو رو مخمل

خريد عمده روبالشتی دو عددی

اگر شما نیز خانم خانه داری هستید که قصد تعویض و نو کردن کالا های خواب منزل خود را دارید، خرید عمده روبالشتی دو عددی می تواند بهترین و به صرفه ترین خرید برای شما باشد. خرید عمده روبالشتی دو عددی به ویژه برای مغازه داران و صاحبان فروشگاه های کالای خواب می تواند به صرفه و اقتصادی باشد. علاوه بر قیمت های پایین و تخفیف هایی که به خرید عمده روبالشتی دو عددی تعلق می گیرد، خرید همه انواع روبالشتی های مختلف از جنس های گوناگون از مزایای دیگر این نوع خرید است.

خرید عمده روبالشتی دو عددی به ویژه برای مغازه داران و تامین جنس فروشگاه های کالای خواب در سطح شهر ها کاربرد دارد. به دلیل جفت بودن روبالشتی های انواع سرویس های روتختی، روبالشی های معمولی و تک موجود در فروشگاه ها نیز به صورت دو عددی فروخته می شود.خرید عمده روبالشتی دو عددی از این جهت که روبالشتی های شما به صورت جفت و دو عددی نو و تعویض می شوند، بسیار حائز اهمیت است و جلوه زیبایی دارد. حتی روبالشتی های قابی و سنتی که به صورت پشتی های منازل و یا رستوران های سنتی کاربرد دارند همگی به صورت دو عددی و جفت هستند.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 

به همین دلیل خرید عمده روبالشتی دو عددی در همه مغازه های شهر های ایران مرسوم و رایج است. می توان گفت تقریباً هیچ فروشگاهی وجود ندارد که روبالشتی را به صورت تکی بفروشد و هر خریداری باید روبالشتی را به صورت دو عددی و جفت خریداری کند.

بیشتر بخوانید
مشخصات روبالشی عروس

قيمت روبالشتي دو عددي

قیمت روبالشتی دو عددی بسته به جنس روبالشی تفاوت دارد. ولی به طور کلی روبالشتی های ابریشمی و مخمل از دیگر روبالشی ها قیمت بیشتر و بالاتری دارند. پس از روبالشتی های ابریشمی و مخمل، روبالشی های سنتی نیز، هم از کیفیت بالایی برخوردار هستند و هم دارای قیمت بیشتری دارند. در سطح قیمت بعدی روبالشتی های ساتن قرار دارند که قیمت روبالشتی دو عددی آن ها به صورت متوسط و میانگین است. در سطح پایین تر قیمت روبالشتی دو عددی، قیمت روبالشتی های نخی و کتان قرار دارد که از سطح میانگین قیمت روبالشی ها ارزان تر هستند. بعد از آن قیمت انواع روبالشتی دو عددی پلی استر و الیاف مصنوعی و پلاستیکی قرار دارند. که قیمت آن ها از همه انواع دیگر پایین تر و ارزان تر است.

البته قیمت روبالشتی دو عددی در تولیدی ها بسیار پایین تر از قیمت آن در مغازه ها و فروشگاه های کالای خواب است. بنابر این بهتر است از هر نوع و جنس و مدلی که روبالشتی نیاز دارید آن را از تولیدی ها خریداری کنید. همچنین قیمت روبالشتی دو عددی در خرید های عمده خیلی پایین تر از خرید های جزئی و تکی است. به همین دلیل اگر شما یک مغازه دار هستید یا صاحب یک فروشگاه کالای خواب در داخل محله های شهر ها هستید، بهتر است جهت تامین روبالشی های مورد نیاز فروشگاه خود اقدام به خرید عمده روبالشی از تولیدی ها بنمایید. تا بدین ترتیب بیشترین سود را از محل فروش تکی این روبالشتی ها در فروشگاه خود ببرید.

بیشتر بدانید

خريد روبالشتی دو عددی

خريد روبالشتی ابريشمی

روبالشتی ابريشمی

توليد و پخش روبالشی

خريد ارزان روبالشتی

معیار تعیین قيمت روبالشتي دو عددي

جهت برآورد و مقایسه قیمت های روبالشتی های تولیدی های مختلف بهتر است معیار تعیین قيمت روبالشتي دو عددي را بدانیم. اولین معیار تعیین قيمت روبالشتي دو عددي جنس و کیفیت پارچه آن است. هر چه ضخامت پارچه بیشتر باشد و کیفیت آن بالاتر باشد، قیمت روبالشی دوخته شده از آن نیز بالاتر خواهد بود. زیرا کیفیت و ماندگاری آن روبالشتی نیز بیشتر خواهد بود. به عنوان مثال کیفیت روبالشی های مخمل و سنتی خیلی مقاوم تر از روبالشتی های نخی و ساتن است. بنابراین قیمت روبالشتی سنتی از قیمت روبالشتی های مخمل بیشتر است. به همان نسبت قیمت روبالشتی های شانل و نخی و ساتن کمتر از قیمت های روبالشتی های مخمل و سنتی است.

بیشتر بخوانید
خريد اينترنتی روبالشتی

البته ابعاد روبالشتی ها و مدل دوخت آن ها نیز ممکن است در تعیین قیمت روبالشتی دو عددی موثر باشد. به عنوان مثال برخی روبالشتی های سنتی در ابعاد بزرگتر از روبالشی های معمولی هستند و به نسبت پارچه بیشتری در دوخت آن روبالشی ها به کار رفته است. بنابراین بدیهی است که قیمت روبالشتی های بزرگتر و در ابعاد پشتی و تکیه گاه ها بیشتر و گران تر از قیمت روبالشی های معمولی باشد.

همچنین برخی روبالشتی ها دارای لبه اضافی دور دوخت هستند که این دور دوخت ها هم به زیبایی روبالشی کمک می کند و هم به مقاومت دوخت های اطراف روبالشی می افزاید. این مقاومت دوخت باعث ماندگاری بیشتری روبالشتی در شست و شو های مکرر می شود و در افزایش قیمت آن روبالشتی موثر است.

خريد عمده روبالشتی دو عددی از تولیدی ویرا سفر

تولیدی ویرا سفر تولید کننده انواع روبالشتی های طرح های مخمل، شانل و قابی و روبالشی های سنتی از جنس های ساتن، نخی و مخمل است. این تولیدی همه انواع روبالشی های مختلف خود را هم به صورت تکی و هم به صورت عمده به همه مصرف کنندگان جزئی و خریداران عمده سراسر کشور به فروش می رساند. البته بدیهی است که خرید های عمده از تولیدی ویرا سفر مشمول قیمت های پایین تر و سود های بیشتری است.

ضمن این که قیمت های تولیدی و پایین روبالشتی های برند ویرا سفر خود یک خرید با صرفه و اقتصادی است. همچنین خرید عمده روبالشتی دو عددی از تولیدی ویرا سفر با تضمین اصالت کالا و کیفیت مطمئن انجام می شود. ارسال روبالشتی های خریداری شده از تولیدی ویرا سفر نیز به صورت اکسپرس انجام می شود.

بیشتر بخوانید
خريد ارزان روبالشتی

خرید عمده روبالشتی دو عددی از تولیدی ویرا سفر با قیمت های پایین و کیفیت های بسیار عالی که دارد، خود یک فرایند خرید و فروش دو سر برنده است. زیرا هم از طریق قیمت های پایین و تولیدی روبالشتی های برند ویرا سفر شما به سود و منفعت مالی می رسید و هم به دلیل کیفیت بالای روبالشی های تولیدی ویرا سفر شما از خرید روبالشتی های بعدی در سال های آتی بی نیاز می شوید. مگر این که دل تان بخواهد با جدید کردن و تعویض روبالشی های قبلی، تنوع جدیدی به کالای خواب منزل خود بدهید.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *