فروش عمده زیرانداز طرح جاجیم

بهترین مارک زیرانداز جاجیمی

فروش عمده زیرانداز طرح جاجیم

فروش عمده زیرانداز طرح جاجیم، یک نوع هنر دست و به عبارتی جزء صنایع دستی اکثر مناطق و ایل های عشایری است. الیاف طبیعی به کار رفته در تار و پود آن، در استحکام و زیبائی زیرانداز نقش عمده ای داشته است . در صورت بافت ناهماهنگ تار و پودها، زیرانداز عمر طولانی ندارد.

کاربرد زیرانداز طرح جاجیم

کاربرد زیرانداز طرح جاجیم متفاوت بوده و اکثرا به جهت لحاف کرسی و یا روتختی و فرش استفاده می کنند، فروش  زیرانداز جاجیم بر اساس نیاز بازار بوده و طرح های پر فروش، جزء گروه فروش عمده زیرانداز طرح جاجیم هستند. اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که سفر و گشت و گذار انتخاب اول شماست، پس یک زیرانداز باکیفیت برای تجهیزات سفرتان نیاز دارید. به جهت معرفی جاجیم و تار و پودهای این هنر خاص و الیاف آن، بهتر است با جاجیم و ویژگی های آن آشنا شوید.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 جاجیم یا جی جی؟

جاجیم یا جی جی ترک زبانان، یک نوع روانداز مستحکم با الیاف طبیعی و نقوش طبیعی است. تار و پود های رنگی جاجیم، سبب شده تا سبکی مدرن و سنتی با یکدیگر تلفیق شوند. نقوش حیوانی، انسانی و حتی طرح های بی منظور، هر کدام زیبائی خاص خود را داشته و برگرفته از رخدادهای طبیعی است. مردم عشایر به سبب چرخه زندگی خود، طرح و نقوش طبیعی بسیار زیبائی را برای بافت زیراندازهای جاجیمی خود انتخاب می کنند. در زمان های قدیم، زیرانداز های طرح جاجیم با الیاف طبیعی و پشم گوسفندان بافته می شد. به طوری که زنان عشایر تنها به کار بافت جاجیم با نخ های طبیعی مشغول بودن. امروز، پنبه و پشم به کار رفته در تار و پودهای زیرانداز جاجیمی به صورت مصنوعی بوده و استحکام و کیفیت بالائی دارند.

بیشتر بدانید

زیرانداز ضدآب جاجیم

خرید عمده زیرانداز مسافرتی جاجیم

لیست قیمت انواع حصیر

زیرانداز 12 متری جاجیم

خرید عمده جاجیم

 فروش زیرانداز طرح جاجیم

فروش عمده زیرانداز طرح جاجیم در اکثر بازارهای داخلی و حتی خارجی، طرفداران خاص خود را دارد؛ به طوری که، سالیانه حجم بالائی از زیراندازهای طرح جاجیم به بازارهای خارجی به عنوان میراث فرهنگی و صنایع دستی صادر می شود. ویژگی های خاص این محصول همانند: ضد آب بودن، استحکام، بافت مرغوب، حمل و نقل آسان، طراحی زیبا، قیمت مناسب و سایزبندی متنوع سبب شده تا برای اکثر کاربری ها مورد استفاده قرار گیرد. نمایندگی های فروش زیرانداز طرح جاجیم یا همان افراد واسطه که جاجیم را از بافنده خریداری کرده. نیاز بازار را شناسائی و سپس تعداد مورد نیاز بازار را عرضه می کند.

 سود دهی بالای صنایع دستی 

کارهای هنری سبب شده تا افراد زیادی به حیطه تولید و فروش زیرانداز طرح جاجیم علاقه مند شوند، فروش عمده زیرانداز طرح جاجیم و یا فروش بدون واسطه، سود خاص خود را داشته و در عین حال سختی هایی نیز به همراه دارد. یکی از برندهای معتبری که در زمینه تولید زیرانداز طرح جاجیم در ایران فعالیت داشته، شرکت تولیدی ویرا سفر است. این شرکت به عنوان یک مرکز تولیدی، فروش انواع جاجیم ها در رنگ، طرح، ابعاد و بافت متفاوت به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند. قیمت زیرانداز طرح جاجیم شرکت تولیدی ویرا سفر به نسبت کیفیت و بافت خاص آن، مقرون به صرفه بوده و با پرداخت یک بار هزینه می توان زیراندازی مستحکم با طول عمر بالا را داشت.

 


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

زیرانداز جاجیم و بازارهای داخلی

بازارهای داخلی زیرانداز طرح جاجیم به نسبت بازارهای خارجی رونق بیشتری دارد. اکثر افراد زیرانداز طرح جاجیم را در بازارهای داخلی از طریق نمایشگاه های صنایع دستی، بازارچه های خیریه و فصلی و حتی نمایندگی های فروش مستقیم زیرانداز جاجیم خریداری می کنند. تنوع و گوناگونی در طرح و نقوش و رنگ های جاجیم سبب شده تا تمامی افراد با سلایق متفاوت، طرح دلخواه خود را پیدا کنند. شرکت تولیدی ویرا سفر با کادری مجرب و ماهر، نیاز بازارهای داخلی را شناسائی کرده و طرح های پر فروش را با کیفیت عالی به بازار عرضه می کنند. الیاف به کار رفته در زیراندازهای طرح جاجیم شرکت ویرا سفر، همگی از جنس الیاف طبیعی با درجه کیفیت عالی بوده که تمامی استاندارهای داخلی و خارجی برای کیفیت در آن رعایت شده است.

 تولید عمده زیرانداز طرح جاجیم

با یک گشت ساده در اینترنت شما نیز متوجه تعداد تولید کنندگان زیرانداز های طرح جاجیم در کشور می شوید. بسیاری از تولید کنندگان زیرانداز های جاجیمی به صورت کارگاه های کوچک تولید به مصرف فعالیت داشته . برخی دیگر از تولید کنندگان با برندی معتبر در بازارهای داخلی و خارجی در جهت تامین انواع زیراندازهای جاجیمی فعالیت دارند. تولید عمده زیرانداز طرح جاجیم با کیفیت عالی، تنها به شرکت های بزرگ تولیدی محدود شده است . که با توجه به نیاز متقاضی، رنگ و ابعاد دلخواه را در حجم بالائی شارژ می کند. در زمینه تولید عمده زیرانداز های جاجیمی، شرکت تولیدی موفق بوده که به درستی نیاز بازار و طرح های پر فروش را شناسائی کرده و تمام نکات کیفیتی کار را رعایت کند. 

رازهای موفقیت در فروش عمده زیرانداز طرح جاجیم

شاید شما نیز بسیاری از تولیدکنندگان خرده پا را دیده باشید.که در زمینه تولید زیرانداز جاجیم فعالیت داشته و پس از مدتی کار را تعطیل کرده اند. آیا سود دهی خوبی نداشته اند؟ مسلم است که میزان درامد یک تولیدی به کیفیت کار و روش فروش محصولات بستگی دارد. روش های تجاری مختلفی در بازارهای داخلی و خارجی بر اساس نیاز مصرف کنندگان، شرایط سیاسی و تجاری کشور، روحیات افراد و البته کارایی محصول برای فروش عمده و موفق به کار گرفته می شود. تجزیه و تحلیل بازارهای داخلی و خارجی، تهیه متریال با کیفیت و ایده های خلاق، همگی از رازهای موفق در فروش عمده زیرانداز طرح جاجیم محسوب می شود.

نتیجه گیری

قیمت گذاری فروش عمده زیرانداز طرح جاجیم، بر اساس فاکتورهای متعددی است . همانند: ابعاد محصول، نوع و درجه کیفیت الیاف به کار می رود.همچنین کیفیت محصول، برند تولیدی آن، مرکز ارائه دهنده محصول و شیوه فروش آن بستگی دارد. برخی از مراکز تجاری فروش، به عنوان واسطه انواع زیراندازهای جاجیمی را با قیمتی بالاتر عرضه می کنند تا سود خود را کسب کنند. برای خرید آسان و بهتر زیراندازهای طرح جاجیم بهتر است قیمت و کیفیت مراکز ارائه دهنده را مقایسه کرده و سپس تصمیم بگیرید.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 

بیشتر بخوانید
انواع کیف جاجیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *