تولیدی زیرانداز حصیر

تولیدی زیرانداز حصیر

تولیدی زیرانداز حصیر

چه مراکزی در راستای فروش زیرانداز درجه ی یک گام گذارده اند! آیا در کشور ما مرکزی در راستای تولید عمده زیراندازهای خوب و با کیفیت وجود دارد! آیا ما میتوانیم زیرانداز حصیری را در قسم کالاهای صادراتی جای دهیم! مرکز فروش آنلاین این محصول چه مزایایی را دارند! بهتر است در ادامه ی این مطلب از خود به بررسی بیشتر تولیدی زیرانداز حصیر بپردازیم. از شما خواهشمند هستیم در ادامه ی این مطلب با ما همراه شوید.

مرکز تولیدی زیرانداز حصیر در ایران

مرکز تولیدی اقسام گوناگون این محصول در ایران، آن را با کیفیت های متنوع در سایز، مدل و رنگ های مختلف و زیبا تولید نموده و عرضه بازار میکند. در این مراکز میتوان با چَشمان خود تیم حاذق و نیروی فعال را دید. آنها نیز با کوشش و پشتکار بسیار و نیز با استفاده از تجهیزات و دستگاه های مدرن، به تولید اقسام گوناگون این محصول مبادرت میورزند. در تولید نمودن آن قطعاً نکات بهداشتی و استاندارد های موجود رعایت خواهد شد. این تولیدی ها به علّت کیفیت بالایی که در راستای مصرف دارند، بسیاری از محصولات را به کشورهای خارجی صادر مینمایند.

مراکز تولید این قبیل کالاها در ایران متنوع میباشد و نقاط گوناگونی را در برمیگیرد. این تولیدی ها حاوی بهترین برندها میباشند که علاوه بر بازارهای داخلی در سطوح بازارهای بین المللی هم به موفقیت بزرگی رسیده اند. مِن جمله محصولاتی که به واسطه ی تولیدی زیرانداز حصیر، روانه بازار میشود، عبارتند از؛

 • 1.زیراندازهای جاجیم.
 • 2.زیراندازهای حصیری.
 • 3.زیراندازهای نه متری.
 • 4.زیراندازهای کوهنوردی.
 • 5.زیراندازهای سفری ارزان.
 • 6.زیراندازهای کوهنوردی فوم.
 • 7.زیراندازهای حصیری چوبی.

فروش اقسام گوناگون زیراندازهای یاد شده میتواند به صورت عمده و یا آن که جزئی به واسطه ی تولیدی ها به مرحله انجام رسد.

تولیدی زیرانداز حصیر
تولیدی زیرانداز حصیر

فروش زیرانداز با کیفیت درجه یک

در واقع فروش زیراندازهای با کیفیت درجه یک به صورت عمده میتواند از طریق تولیدی زیرانداز حصیر به گونه ی مستقیم یا غیر مستقیم صورت پذیرد فروش عمده میتواند. حاوی مزیت های بی شماری باشد. شما میتوانید با انجام خرید خود به گونه ی عمده، در هزینه های خویش مِن جمله هزینه های جانبی چون؛

 • رفت و آمد.

صرفه جویی به عمل آورید.

بسیاری از نهادها که به تعداد بالای این محصول نیازمند هستند، خواهند توانست به طریق مراجعه نمودن به تولیدی ها، به هر تعداد که نیاز دارند، زیرانداز حصیری خریداری نمایند.

بیشتر بخوانید
تولیدی حصیر مسافرتی

آیا میدانستید که فروش زیرانداز دو نفره و نیز مسافرتی در این تولیدی ها حتی به صورت کیلویی به انجام میرسد! این کالا به علّت جنس و کیفیت بالایی که از آن برخوردار است، به نسبت از قیمت بیشتری در مقایسه با دیگر انواع زیراندازها برخوردار میباشد. بنابراین ما به شما توصیه میکنیم با خرید محصول مورد نظر خود از تولیدی زیرانداز حصیر ویرا سفر محصول مدّ نظر خود را با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید.

فروش اقسام گوناگون زیراندازهای درجه یک در اقسام متنوع مدل ها به قیمت خوب به طریق مرکزهای فروش رسمی به انجام میرسد. بنابراین شما میتوانید چنانچه که قصد خرید اقسام زیراندازها را در سر دارید، به هنگام خرید از تولیدی ها علاوه بر قیمت مناسب از تخفیف ها هم بهره مند شوید.

 

بیشتر بدانید

تولیدی صندلی مسافرتی

تولیدی رو تختی در اصفهان

تولیدی بالشت در اصفهان

تولیدی تشک در اصفهان

تولیدی زیرانداز مسافرتی در اصفهان

تولیدی زیرانداز حصیر کیفی

به منظور تولید اقسام زیرانداز تولید کننده های بسیاری در کشور به چَشم میخورند که با فن آوری و متد روز تلاش کرده اند بهترین تولیدات خویش را به سوی بازار روانه نمایند. از جمله محصولاتی که توسط این تولیدی ها تهیه گشته و به سوی بازار گام میگذارد، تولید زیرانداز حصیری کیفی است. این قبیل از کالاها به آسانی جمع خواهند شد و میتوان آن را به هر سمت و سوی جا به جا نمود. البته که آن نیز فضای بسیار کمی را به خود اختصاص میدهد.

شما میتوانید به طریق سایت ما در ویرا سفر اقسام متنوع زیراندازهای حصیری را جویا شوید. به عبارتی ایران برترین و بهترین تولیدی ها را در این حوزه در بطن خود جای میدهد. البته که آن را نه تنها در بازارهای داخلی بلکه در بازارهای بین المللی هم به فروش میرساند.

با گذر روزها مدل و طرح های نوینی از جانب این تولیدی ها به سوی بازار روانه میشود. ما از جمله علّت های موفقیت تولیدی زیرانداز حصیر را میتوانیم در؛

 • مواد اوّلیه با کیفیت.
 • کیفیت بسیار بالای محصول.
 • توجه به سلایق گوناگون مصرف کننده ها.
 • و… .

خلاصه داریم.

اقسام گوناگون زیرانداز کیفی حصیری با کیفیت بسیار و در ابعاد گوناگون تولید و به مرحله فروش میرسند. در راستای خرید عمده و با قیمت مناسب آنها میتوانید با ما در ویرا سفر همراه شوید.

بیشتر بخوانید
فروشگاه اینترنتی حصیر مسافرتی

 خریدار اقسام گوناگون زیراندازهای ارزان قیمت

اقسام گوناگون زیراندازهای ارزان قیمت به طریق قیمت مناسبی که دارند، خریداران بسیاری را به سوی خود سوق داده اند. ما از جمله این مراکزها میتوانیم به سایت ویرا سفر اشاره نماییم. به طور قطع مجموعه ی ویرا سفر محصولات خود را با قیمت های بسیار مطلوب تری در اختیار شما عزیزان قرار میدهند.

بنابراین بهتر است همیشه به خاطر داشته باشید که؛

چنانچه که شما خریدار اقسام زیراندازهای حصیری، جاجیم، نمدی، گبه، گلیم، زیلو، و… میباشید، آنها نیز به طریق سایت های اینترنتی میتوانند در اختیار شما قرار گیرند. شما مشتریان گرامی و عزیز خواهید توانست به منظور تهیه و سفارش آنلاین و مستقیم به سایت قانونی مراجعه نموده و محصول مدّ نظر خود را به مرحله خرید رسانید.

نگاهی کوتاه و مختصر به اقسام گوناگون زیراندازها

برخی از زیراندازها هم چنان هم طرفداران خاص خود را دارند که البته به واسطه ی هنرمندان این مرز و بوم به مرحله ی تولید میرسند. ما از جمله مهم ترین آنها را میتوانیم در موارد بیان شده در قسمت ذیل خلاصه نماییم؛

–زیرانداز حصیری، زیراندازهای نمدی، زیراندازهای گلیمی، پلاس، جاجیم، زیلو، گبه، و… .

 •  1 زیراندازهای حصیری

.زیراندازهای حصیری دارای قدمتی دوازده هزار ساله میباشند. به عبارتی میتوانیم چنین بگوییم که حصیر جزء ابتدایی ترین دسته زیراندازهایی بود که انسان آن را به مرحله تولید رسانده و مورد استفاده قرار داد.

البته که این محصول؛ هم اکنون نیز از سوی تولیدی زیرانداز حصیر ادامه دارد. ولیکن به قدری با تولید آن در گذشته متفاوت است.

 • 2 زیراندازهای جاجیم

جاجیم ها بافته شده از پشم می باشند. آنها نیز با اکتفاء به دستگاه های بافندگی، بافته خواهند شد. دلیل آن که بافت پشم جاجیم منسجم میگردد وجود تار و پودر در دستگاه است.

 • 3 زیراندازهای زیلو

قدمت زیراندازهای زیلو در مقایسه با دیگر زیراندازها کمتر میباشد. آن نیز حدوداً از پیشینه ای پانصد ساله برخوردار است. به عبارتی این زیرانداز از مناطق کویری ایران متولد شده است. به منظور بافت این زیراندازها از نخ پنبه ای بهره گرفته میشود که اغلب تک رنگ است.

 • گبه

زیراندازی است که با واقع شدن گره های نخ در کناره ی هم دیگر ایجاد میشود. گبه ها اغلب دارای طرح خاصی نمیباشند و بافندگان آن به گونه ای ذهنی آن را طراحی مینمایند.

 • گلیم

روند بافت گلیم کمی پیچیده تر است. گلیم ها نیز حاوی تار و پود هستند. آنها نیز دارای اقسام گوناگونی هستند که ما میتوانیم از؛ گلیم ساده، پلاس گلیم و نیز سوماک یاد کنیم.

بیشتر بخوانید
انواع حصیر های مسافرتی مقاوم

به گونه ای کلّی از حائز اهمیت ترین صنایع دستی این مرز و بوم همین زیراندازهای یاد شده است. بهره گیری از این محصولات گویی که با فرهنگ و آداب و رسوم ما پیوند خورده است. ما میتوانیم به طریق استفاده ی مداوم و پی در پی از این محصولات در حفظ فرهنگ خود همچنان کوشا باشیم.

 خرید عمده انواع زیرانداز از تولیدی

بهترین اقسام زیراندازها با قیمتی و کیفیتی خوب به گونه ای مستقیم یا اینترنتی به سوی بازار روانه میشوند. همان طور که در قسمت فوقانی متن خود بیان داشتیم، چنانچه که شما قصد خرید عمده زیرانداز را در سر میپرورید، خواهید توانست به گونه مستقیم و تنها با برقراری یک تماس محصولات مورد نظر خود را از تولیدی زیرانداز حصیر به انجام رسانید. لازم به بیان است که مرکز فروش ما در راستای عرضه اقسام گوناگون حصیرها، توانسته است، به خریداران بسیاری خدمت رسانی نماید.

 قیمت انواع زیرانداز حصیری درجه ی یک

زمانی که شما به سوی بازار رهسپار میشوید، به طور قطع با دنیایی از زیراندازهای درجه یک مواجه خواهید گشت. زیراندازهای حصیری به علّت برخورداری از جنس درجه یک و منحصر به فرد و نیز طرح و رنگ های فوق العاده، به خوبی به مرحله فروش میرسند.

به علّت حساسیت بعضی از اشخاص به جنس این محصول بخش اعظمی از آنها ترجیح میدهند، تا از گونه زیرانداز که حاوی عمر طولانی تری است، خریداری کنند. شما در راستای خرید زیراندازهای حصیری میتوانید به مراکز گوناگونی مراجعه نمایید. و در نهایت پس از کسب اطلاعات لازم در زمینه ی انواع زیرانداز از تولیدی زیرانداز حصیر محصول مورد نظر خود را به مرحله خرید رسانید.

 سخن آخر

کاربران عزیز؛ ما در این متن از خود سعی بر آن داشتیم شما را با زیرانداز حصیر و کمی هم با دیگر زیراندازهای موجود آشنا سازیم. شاید به قدری خرید این محصول به گونه عمده سخت به نظر رسد. حال آن که ما این امکان را برای شما فراهم کردیم. به طریق برقراری ارتباط مستقیم با کارشناسان تولید مجموعه ویرا سفر خرید خود را به مرحله انجام رسانید. ما همواره امیدواریم که بتوانیم بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در اختیار شما قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *