کیف نوزادی جدید

تولیدی کیف جاجیمی

کیف نوزادی جدید

خرید سیسمونی و وسایل ضروری و مورد نیاز برای نوزاد قبل از متولد شدن او، بسیار ضروری می باشد. یکی از ضروری ترین وسایلی که والدین در ابتدای کار به دنبال خرید آن می باشند، کیف نوزادی جدید می باشد. تهیه ی یک کیف نوزادی سبب می شود تا بتوان به راحتی وسایل مورد نیاز کودک را با خود حمل کرد. این وسایل عبارتند از شیشه ی شیر، پوشک، لباس اضافه، دستمال مرطوب، پستانک و … . 

به طور کلی می توان گفت:

که کودک در سال های اولیه ی زندگی خود، لباس های خود را به طور مداوم کثیف کرده و یا می بایست پوشک او را در ساعت های متوالی تعویض نمود. همچنین باید اسباب بازی های کودک نیز در کیف نوزادی برای سرگرمی و آرام کردن نوزاد، جای بگیرد. بنابراین انتخاب کیفی مناسب، امری است که آسودگی خاطر را برای والدین و نوزاد به همراه دارد. در ادامه به بررسی بیشتر این موضوع خواهیم پرداخت.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

والدین به چه نوع کیف نوزادی احتیاج دارند؟

کیف های نوزادی در گذشته دارای طرح های ساده ای تولید می شدند. این کیف ها تنها برای حمل وسایل نوزاد بوده و جذابیت و زیبایی خاصی را نیز به دنبال نداشتند.به همین دلیل والدین به دنبال کیف نوزادی جدید می باشند.

بیشتر بدانید

نقش بالش در سلامت بدن

حراجی بالش

قیمت بالش الیاف

حراج بالش در اصفهان

قيمت عمده بالش معمولی

بهترین کیف نوزاد

گفتنی است برخی از والدین به هنگام خرید این نوع کیف ها، به دنبال بزرگترین نوع کیف های نوزادی می باشند. اما باید گفت کیف های بیش از حد بزرگ، ممکن است. حمل آن به علت سنگینی، منجر به آسیب رساندن به کمر شود. بنابراین باید به دنبال کیف هایی بود که اندازه و بخش های مختلف آن به اندازه ی وسایل مورد نیاز نوزاد باشد.

همچنین کیف نوزاد می بایست آستری داشته باشد که بتوان به آسانی آن را تمیز نمود. چرا که کیف های نوزاد به علل گوناگون ممکن است بسیار کثیف شوند. بنابراین باید کیفی را انتخاب نمود که به راحتی تمیز شده و قابل شست و شو باشد.

به طور کلی ست کیف های نوزادی جدید در طرح ها و رنگ های و همچنین مدل های متنوعی تولید می شوند که هر کدام نیز دارای ویژگی ها و آپشن های مختلفی می باشند. پیدا کردن کیف مناسب برای نوزاد قطعا به ترجیح شخصی والدین دارد.

 ظرفیت کیف نوزاد

برای آن که تشخیص بدهیم چه نوع کیف و با چه ظرفیتی برای حمل وسایل در کیف نوزاد ضروری می باشد، باید در ابتدا وسایلی را که می خواهیم در کیف جای دهیم، مشخص کنیم. این وسایل عبارتند از؛ پوشک، شیشه ی شیر، دستمال مرطوب، لباس اضافه، اسباب بازی و … . برخی از والدین نیز نیاز دارند تا وسایل بیشتری حتی وسایل مورد نیاز خود را نیز در کیف نوزاد جای دهند. بنابراین لازم است تا فضایی نیز در کیف نوزاد برای این لوازم در نظر گرفته شود. به همین دلیل اکثر والدین به دنبال کیف نوزادی جدید می باشند.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

نکات قابل توجه هنگام خرید کیف نوزادی

از نکاتی که کمتر کسی به آن توجه می کند این است که قبل از آن که بخواهیم به تحقیق در مورد کیف نوزاد جدید بپردازیم این است که به نحوه ی استفاده از کیف توجه نماییم. منظور از نحوه ی استفاده از کیف این است که برای چه مکان هایی نیازمند آن می باشیم. یا آن که برای حمل چه وسایل و لوازمی نیاز داریم. یا حتی آن که چه کسانی کیف را حمل خواهند نمود. همچنین به این نکته نیز توجه شود که آیا فرزند دیگری نیز دارم یا خیر.

از دیگر نکاتی که باید به آن ها توجه شود به شرح ذیل می باشد؛

§        گاهی نیاز به دستان آزاد برای انجام کار و یا حمل وسایل دیگر نیاز دارید. بنابراین بهتر است کیف شما به سبک کوله پشتی باشد.

بیشتر بخوانید
نکات خرید کیف جاجیم

§        در صورتی که قصد شیر دادن به کودکان با شیشه شیر را دارید، می بایست کیف نوزاد دارای کیسه ی پوشک به همراه جیب های عایق بندی شده باشد.

§        کیف می بایست سبک و جا دار باشد. در این صورت فضای ذخیره سازی شما بسیار بوده و حمل آن نیز آسان تر است.

§        و غیره.

  

انواع کیف نوزاد

کیف نوزادی جدید، در مدل ها و رنگ های متنوعی تولید و عرضه می شود. انواع کیف های نوزادی به طور کلی به دو صورت می باشد که به شرح ذیل می باشد؛

§        کیف نوزادی کوله پشتی؛

این نوع کیف ها به شما امکان می دهد در حالی که کیف را حمل می نمایید، دو دست خود را نیز آزاد نگه دارید. این نوع کیف ها علاوه بر آن که بسیار جا دار می باشند، دارای جیب ها و بخش های بسیاری جهت ذخیره سازی بیشتر لوازم و وسایل می باشند. به همین دلیل موجب می شود این کیف های نوزادی در سبک های متنوعی تولید شوند.

§        کیف نوزاد دستی؛ 

این سبک از کیف ها، از جیب ها و بخش های متنوعی جهت نظم بخشیدن به وسایل و لوازم نوزاد می شوند. این نوع کیف ها به علت آن که برای هر وسیله و لوازمی بخشی در نظر گرفته شده است. طرفداران بسیاری دارد.

 خرید کیف نوزادی جدید

با گذشت زمان، طراحی و شکل کیف های نوزادی تغییرات عمده ای داشته است. که موجب به روز تر شدن آن ها شده است. همچنین موجب شده تا جای گیری وسایل لازم در آن ها به آسانی صورت بگیرد. تولیدی ویراسفر در تلاش است تا با ارائه ی طرح های زیبا و جذاب به همراه کیفیت بالا و قیمتی مناسب، محصولاتی رضایت بخش را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. کیف های نوزادی جدید و متنوع، توسط این تولیدی در اختیار متقضایان عزیز قرار گرفته است.

سخن آخر

کیف های نوزادی در انواع متعدد با طرح ها و رنگ های گوناگون وجود دارند. اما نکته ی مهم در هنگام خرید کیف نوزادی جدید، توجه به ویژگی های آن و مواردی که ما نیاز داریم می باشد. تولیدی و فروشگاه ویراسفر، انواع مختلفی از این کیف ها را با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب تولید کرده است. در اختیار مشتریان عزیز خود قرار داده است. خرید از این تولیدی، تجربه ی یک خرید عالی را برای شما به دنبال خواهد داشت.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *