انواع روبالشتی مخمل جديد

انواع روبالشتی مخمل جديد

انواع روبالشتی مخمل جديد

با پیشرفته شدن هر چه بیشتر طرح های روبالشتی های در بازار، انواع روبالشتي مخمل جديد در بین مدل های به روز تولیدی های امروزی و پیشرو دیده می شود. انواع رو بالشتي مخمل جديد شامل طرح های سه بعدی و تکه دوزی شده مخمل و مدل های بادوام روبالشتی های مخمل گل برجسته است. در بین طرح های مختلف انواع روبالشتی مخمل جديد موجود در بازار فروش طرح های گل برجسته و حکاکی شده روی پارچه روبالشتی و روبالشتی های مخمل طرح دار، مخمل پارامونت و مخمل گلدوزی شده نیز به چشم می خورد.

انواع روبالشتی مخمل جدید با طرح های سایه – روشن و گل های برجسته ای که بر روی پارچه خود دارند. از سادگی و یکنواختی طرح های قدیمی در آمده اند. بدین ترتیب زیبایی بیشتر و جلوه پر زرق و برق تری از روبالشتی های مخمل را به نمایش می گذارند.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

انواع روبالشتی مخمل جدید با سطح نرم و براقی که دارد، رفاه و راحتی بیشتری را برای افراد در زمان خواب ایجاد می کند. البته درست است که روبالشتی های ساتن یا ابریشم نیز سطح صاف و براقی دارند. ولی پارچه ساتن دارای ویژگی  لیز خورندگی و سُر خوردن است. این عیب روبالشتی های ساتن باعث می شود گاهی اوقات بالشت ساتن از زیر سر افراد در حین خواب سُر بخورد و یا بالشت از روی تخت به پایین بیفتد. در حالی که سطح نرم و صاف مخمل این ایراد را ندارد و در حین نرم و صاف بودن سطح، سُر نمی خورد و از زیر سر فرد لیز نمی خورد. این وجه تمایز و برتری انواع روبالشتی مخمل جدید بر روبالشتی های ساتن یا ابریشم است. که باعث کاربرد بیشتر آن و فروش بیشتر آن می شود.

بیشتر بدانید

قيمت روبالشی گلدار

خريد روبالشتی گلدار

خريد روبالشي دو رو مخمل

روبالشتی دو رو مخمل

روبالشتی ساتن

مزایای انواع روبالشتی مخمل جديد

انواع روبالشتی مخمل جدید علاوه بر زیبایی و جذابیت در طرح و نقش دارای استحکام و دوام و ماندگاری بالایی نیز هستند. یعنی در برابر شست و شو های مکرر و معمولی با دست یا ماشین لباسشویی خوب تاب می آورند. دوام خود را از دست نداده و بر اثر شست و شو پاره یا پوسیده نمی شوند.از دوام و استحکام روبالشتی های مخمل که بگذریم، لوکس بودن و ارزشمند بودن پارچه ای مخمل نیز از روزگاران قدیم زبانزد خاص و عام بوده است. زیرا هم از لحاظ زیبایی طرح پارچه و هم از نظر کیفیت حرف اول را در بین پارچه های ضخیم می زده است.

بیشتر بخوانید
روبالشتی مخمل ساده

مزیت سوم انواع روبالشتی مخمل جدید، عدم پرز پرز شدن و یا ایجاد گلوله های سیاه بر روی بافت روبالشتی است. در حالی که در برخی روبالشتی های ساتن غیر مرغوب دیده می شود .که بر اثر چند ماه استفاده، بر روی سطح روبالشتی پرز هایی ایجاد می شود که ظاهر بسیار بدی دارند. در صورت ایجاد این پرزها بر روی روبالشتی، عملاً روبالشتی غیر قابل استفاده می شود.زیرا صحنه بسیار زشت و مشمئز کننده ای را از خود بر جای می گذارد. پس این عدم ایجاد پرز و ساییدگی بر روی سطح روبالشتی های مخمل ویژگی است .که باعث طرفداری و امتیاز بیشتر این نوع روبالشتی ها بر سایر انواع روبالشتی های دیگر شده است.

به علاوه روبالشتی های مخمل کاملاً ثبات رنگ دارند و بر اثر شست و شو رنگ و نقش و نگار های موجود بر روی پارچه آن ها کمرنگ نشده و از بین نمی رود. این پایداری در طرح و رنگ نیز مزیت دیگری از انواع روبالشتي مخمل جديد است.

قیمت انواع روبالشتی مخمل جديد

با توجه به کیفیت بالا و دوام و ماندگاری زیاد انواع روبالشتي های مخمل جديد، باید گفت که این نوع روبالشتی ها قیمت متوسط و کاملاً متناسبی دارند. البته خود روبالشتی مخمل دارای انواع و اقسام و کیفیت های مختلف و طرح های بسیار گوناگونی است. هر چه کیفیت و دوام روبالشتی مخمل بالاتر باشد، قیمت آن نیز گران تر خواهد بود. به ویژه که دارای طرح های سه بعدی جدید یا مخمل های گلدار و آبرنگی، مخمل نقره کوب یا مخمل پورشه یا پارامونت باشند.

بیشتر بخوانید
روبالشتی ساتن

به علاوه نوع دوخت و طرح دوخت روبالشتی نیز بر قیمت و زیبایی آن می افزاید. برای مثال انواع دوخت های روبالشتی به صورت ساده یا زیپ دار، لبه دار، دکمه دار، پاکتی و چین دار انجام می شود.

در مقام مقایسه قیمت های انواع مختلف روبالشتی ها در بازار باید گفت.که قیمت انواع روبالشتی مخمل جدید از انواع روبالشتی های نخی و کتان یا ساده و حتی تترون و روبالشتی های فانتزی جدید بیشتر است. به علت آن که روبالشتی های مخمل جنس محکم تر و ضخیم تر و در نتیجه عمری تر دارند.

انواع روبالشتی مخمل جديد در تولیدی ویرا سفر

در تولیدی ویرا سفر نیز انواع روبالشتي مخمل جديد با طرح های برجسته و زیبا و با قیمت های بسیار مناسب و اقتصادی تولید می شوند. اصولاً قیمت های روبالشتی های مخمل جدید ویرا سفر به دلیل آن که این برند یک تولیدی است، قیمت های بسیار مناسب و پایینی هستند. تولیدی ویرا سفر هم به صورت عمده و هم به صورت تکی اقدام به فروش روبالشتي های مخمل جديد خود می کند. بدیهی است با خرید عمده از این تولیدی مشمول تخفیفات بیشتر و قیمت های ارزان تری خواهید شد. اگر مغازه دار یا صاحب فروشگاه کالای خواب باشید نیز می توانید از محل فروش تکی این روبالشتی ها به سود پر برکتی دست پیدا کنید.

در نتیجه خرید انواع روبالشتی مخمل جدید برای مغازه داران و توزیع کنندگان خرده تر روبالشتی در سطح شهر ها، خود مانند یک سرمایه گذاری مطمئن و پر سود عمل خواهد کرد. زیرا همان طور که همه افراد جامه می دانند روبالشتی یک کالای مصرفی است. یعنی محصولی است که همه روزه استفاده می شود و به صورت مکرر شست و شو می شود. بنا براین استهلاک بالایی دارد و در نتیجه نیاز بیشتر و فروش بیشتری نیز به همراه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید
انواع روبالشتی کدام اند؟


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *